Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

flava

SZUKAM KOCHANKA

Polecane posty

z Warszawy lat mam 24 meza sie nie dorobilam o preferencjach wygladowych juz pisalam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co rozumiesz pod pod pojęciem przystojny.Jest to pojęcie względne i takie kryteria skazują ciebie na nieopowodzenie w szukaniu.Bo każdy facet jest inny w wygladzie i dla pewnej grupy kobiet jest przystojny a dla innej nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok przystojny facet ma od 183 cm w gore jest lekko muskularny )nie wiotki i nie przesadzony z miesniami) ma zadbane wlosy, twarz, paznokcie zazwyczaj jest brunetem lub ciemnym blondynem ma ciekawe spojrzenie czasem lekki zarost (jesli to do niego pasuje)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w seksie kreci mnie (oprocz klasycznych i raczej standardowych pozycji) wszelkie eksperymentowanie i probowanie nowych doznan. z rzeczy wazniejszych uwielbiam pozycje od tylu i dluuuugi seks oralny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wymagania twoje nie są wygórowane. Problem w tym że mam tylko 182cm więc raczej nie mieszczę sie w twoich krytariach.Jestem brunetem i mam niebieskie oczy Nie wiem czy mam ciekawe spojrzenie ,ale kobiety lubia patrzeć mi w oczy.Czy dochodzisz do orgazmu tylko podczas orala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
182 ostatecznie obleci tak, praktycznie tylko pod czas oralu, raz na wiele stosunkow zdarza mi sie inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jestem starszy od ciebie ale w granicach tolerancji.Moje kryteria wobec kobiety to wzrost pow.170cm biust C Duże sterczące brodawki sutkowe Cimne włosy najlepiej brunetka i niebieskie oczy.Doświadczenie w seksie tzn. umie dochodzic do orgazmu w rozsądnym czasie.Moja ostania dochodziła do orgazmu po godzinie stymulacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to niestety wymagan nie spelniam. brodawek az tak duzych nie mam (raczej sredniej wielkosci) i nie mam niebieskich oczu. jesli dochodzila po godzinie to albo z nia cos nie tak albo nie znasz sie na rzeczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba z nia było coś nie tak ,bo miała pierwszy orgazm z facetem w wieku 28 lat i to ze mna.Było to dla mnie bardzo męczące ,bo ja nie moge dojść gdy kobieta nie ma orgazmu.Był to powód dlaczego rozrtaliśmy się.dziwie się dlaczego ty mieszkając w W-wie nie znajdziesz sobie kochanka a tylko szukasz tutaj Dlaczego używasz słowa "kochanek" gdy poszukujesz normalnie faceta do niezobowiązującego seksu? Kochanek jest odpowiedni dla mężatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwazam, ze to odpowiednie okreslenie. poza tym kazdy dobiera slowa jak chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam kandydata tylko ma 23 wiosenki!może być?daj jakieś swoje zdjęcie!bo kota w worku nie będziemy brali!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam kandydata tylko ma 23 wiosenki!może być?daj jakieś swoje zdjęcie!bo kota w worku nie będziemy brali!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spid
podaj nr.telefonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Delektor 11
a ile masz wiosen? bo zwykle starsze panie szukają kochanka, bo mąż je ma w dupie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szostek
hetnie bym poznal fajna kobiete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seksowny Piotr
Szkoda ze Warszawa a nie rzeszów . Była byś zadowolona. Oj była byś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgłaszam swoją kandydaturę: brunet 183cm zarost jest wg niektórych przystojny, wg innych nie :) mail w profilu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jędrek28
Jeśli jesteś jeszcze zainteresowana, to napisz do mnie jedrek.domanski@gmail.com. Jestem z Łodzi, chętnie i namiętnie Cię zaspokoję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andagranda
ja zwykle znajduję kochanków na fotka.sex.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jędrek28
Ty ich czy oni Ciebie?:) Jesteś z Łodzi, myszko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merkatorek
chetnie poznam kochanke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palona na
z Trójmiasta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palona na
coś tak tu cicho???? pytałam się ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palona na
uuuppppppssssssss podnoszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igatam
palona na;) z Trójmiasta szukasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merkatorek
ze Szczecina lub okolic :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×