Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kafeteria_aga_aga_aga_

Najlepszy dezodorant

Polecane posty

Gość gość
Wystarczy dezodorant naturalny HB i powinno być w porządku. U mnie duża poprawa przyszła szybko, w sensie - psikam się raz, rano i mam święty spokój. Kiepski zapach się nie pojawia, a naprawdę mieliśmy z tym tematem już niezłe jazdy. Nigdy więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie również dezodorant naturalny HB i jest ok. Oczywiście - koniecznie trzeba systematycznie korzystać z tych kosmetyków. O ile tylko odpowiednio do tego podejdziecie, to na pewno efekty będą spoko. U mnie od razu, pierwszego dnia, po psiknięciu nie było żadnych problemów, tj. nie pojawiał się zapach potu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Używajcie po prostu wody toaletowej HB, konkretnie tego połączenia kwiatów i zapachów, mianowicie - EAU DE TOILETTE. U mnie liczy się przede wszystkim trwałość, zapach musi być dosyć oryginalny i w tym przypadku rzeczywiście to mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Używajcie po prostu dezodorantu naturalnego HB - działa jak powinien, problemów nie stwarza, cera wygląda zdrowo i naturalnie, ale oczywiście przetestowałam kilka różnych, zanim znalazłam ten odpowiedni. Z mojej perspektywy - wszystko wygląda super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dezodorant naturalny HB - mega różnicę robi i akurat przy nim miałam zdecydowanie łatwiej. Cera dużo zdrowsza, w lepszej kondycji. O ile tylko jakoś w należyty sposób podziałacie, to efekty będą super. To nie ma negatywnego wpływu na cerę, a przecież - działa na nią naprawdę super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam - dezodorant naturalny od HB. U mnie działa, nie ma żadnych problemów, nie pojawia się zapach potu, a właśnie chodzi o taki efekt. W zasadzie od pierwszego dnia po zmianie kosmetyku, było już spoko. Naturalność ma jednak spore znaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Hildegard Braukmann masz porządny, naturalny dezodorant, który daje sobie radę - wiem, jak to wyglądało u nas. Ogólnie - trzeba zdecydowanie zwracać uwagę na systematyczność, ale to chyba normalne, co nie? Używasz stale tego samego, jakościowego kosmetyku, to wtedy wszystko będzie w porządku. Dbajcie o te kwestie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem dezodorant naturalny HB, ale tak naprawdę to każdy może mieć co do tego własne odczucia. Moje doświadczenia pokazują tyle, że dezodorant naturalny może tak samo trzymać jak antyperspirant. U mnie to się sprawdziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dezodorant naturalny od HB i będzie ok - potwierdzam, również go używam i akurat wpływ na skórę jest mega pozytywny. Pewnie, że cera wymaga ciągłej pracy dla uzyskania pozytywnej zmiany. Ale przecież systematyczne stosowanie tego samego kosmetyku nie jest wielkim zadaniem, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy osoby młode również mogą używać dezodorantu naturalnego HB? Opiszcie swoje doświadczenia. W sumie na logikę to nie widzę żadnych przeciwwskazań, bo co mogłoby być nie tak? Przychodzi wam coś na myśl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te cały dezodorant HB - tego można używać raz dziennie czy częściej? Może i głupie pytanie, ale wolę mieć, pewność. Miałam z tym ogromne problemy i w sumie w dalszym ciągu nie radzę sobie z potem ;/ Czekam na wysyłkę od HB i liczę, że coś się tutaj ruszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na spokojnie używajcie dezodorantu naturalnego od HB i powinno być lepiej. Normalna pielęgnacja - wtedy docelowo coś sensownego uzyskacie. Z czasem ta pielęgnacja powinna przynosić jeszcze fajniejszą zmianę. Ale nie spodziewajcie się od razu cudów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy najlepszy to nie wiem, ale używam dezodorantu naturalnego HB i nie mam żadnych problemów. W sumie to można powiedzieć, że dzięki temu właśnie tam mocno odmieniłam sobie sytuację. Nie pojawia się kiepski zapach potu. A dokładnie przeciwnie - wszystko wygląda naprawdę w porządku, bez żadnych komplikacji. I oby tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dezodorant naturalny HB - też używam i mam spokój. I faktycznie - to pierwszy taki kosmetyk, który u mnie daje radę. Nie ma śladów na ubraniach, nie ma podrażnień na skórze, a pot się nie pojawia. I tak naprawdę o nic więcej nam tutaj nie chodziło ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się. Normalny naturalny dezodorant HB i powinno być w porządku. Dobry efekt uzyskałam bez żadnych cudów. Nic złego się nie dzieje. Tzn. nie pojawia się pot, wszystko wygląda jak powinno. A tak naprawdę niczego wielkiego dla tego efektu nie zrobiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heelena9222
Znacie dezodoranty magnezowe? Podobno ten od firmy http://zechsal.pl/ ma w składzie magnez z najczystszego źródła na świecie. Warto też podkreślić, że stosowanie takich naturalnych kosmetyków wpływa świetnie na nasze ciało i nie zatykają się nasze gruczoły potowe, jak po dezodorantach z aluminium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dezodorant naturalny od HB spoko działa, śladów na skórze nie ma, wszystko wygląda zdrowo i normalnie. Chodzi tutaj głównie o podstawową pielęgnację. Mnie się udało dosyć szybko odmienić temat. Teraz mam już święty spokój, nie mam żadnych śladów na cerze i właśnie taki był cel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dezodorant naturalny HB i po zabiegu. Powinno się wam udać uzyskać normalność, tzn. nie będzie kiepskiego zapachu, nie będzie podrażnionej skóry. Najważniejsze jest systematyczne stosowanie tego samego jakościowego kosmetyku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za ten fałszywy marketing nigdy nie skorzystam z firmy HB. Traktujecie klientki jak debilki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Używajcie dezodorantu HB - róbcie to systematycznie, to wtedy cera na pewno wróci do zdrowia. Wiadomo, że od razu cudów nie będzie, trzeba zwrócić uwagę na szereg czynników. Wtedy dopiero docelowo wejdziecie na fajny poziom. Od razu idealnie nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry dezodorant ma np. HB - tak jak piszecie. Spodziewajcie się efektów wyłącznie po porządnych, naturalnych kosmetykach, bo inaczej nic dobrego z tego nie wyjdzie. Doskonale wiemy, jak to wyglądało u nas, jakie efekty udało się uzyskać. Spokój, święty spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coraz głośniej się robi o szkodliwości antyperspirantów z aluminium. Wypróbowałam ostatnio dezodorant który wykorzystuje naturalny kamień ałunowy. Efekt satysfakcjonujący, delikatny zapach - organiczny dezodorant roll-on Propolia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie się sprawdzały zawsze w kulce, starałam się tylko wybierać jak najbardziej naturalny skład i było zawsze okej. I nie oznacza to, że od razu musi kosztować 200 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna

Używam zamiast zwykłych dezodorantów https://proaktiv.pl/s/2-30-0-NIEJONOWA-NANO-MIEDZ-KOLOIDALNA-CU-500---z-atomizerem-100-ml.html, żeby się tak bardzo nie pocić. Przydatna sprawa szczerze mówiąc. Miałam ałun kiedyś, ale to działa znacznie, znacznie lepiej. Po prostu delikatnie się przemywam i jest kompletny spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×