Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość regdos.eu

zakupy na allegro i sklepach internetowych

Polecane posty

Gość regdos.eu

Robicie ?? Jakie doświadczenia ?? www.regdos.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fashionclub32
ja sama mam tam sklep,ale i robię zakupy muszę powiedzieć,że jeszcze się nie zawiodłam.Podstawowa sprawa to nie kupować rzeczy używanych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hef
robie czesto. CIUCHY-tylko allegro nie musze latac po slepach pozatym na allegro ciekawsze te ciuchy AGD RTV tu zalezy czasem sie skusze KOSMETYKI jak wiecej to allegro ja kjedna rzecz to sklep Reszta sklapy wrazenia super nigdy sie nie zawiodłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwaga na
podpuchy pod tytułem "nowe bez metek" to z reguły używane i to mocno lumpy - 2 razy kupiłm "nowe bez metek" , 2 razy się nacięłam i zrezygnowałam w ogóle z allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość regdos.eu
czyli tylko nowe.... też tak myślę www.regdos.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem po co ta
ankieta, ale juz kilka osob pisalo, ze nie maja przekonania do modelek z tego linka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owszem kupuje z allegro ale nigdy nie są to rzeczy jak z tego linka prezentowane na modelka poprawionych Photoshopem. zazwyczaj są to rzeczy firm których nie mogę dostać w sklepach lub używane unikaty. do tego typu sklepów nie mam zaufania ciuchy na modelkach są sztucznie ulepszane i liczy się tylko wygląd fotki zaś materiały kiepskie, szyte uniwersalnie przez co są równie dobre dla każdego jak i dla nikogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwielbiam allegro i ciuchy
głownie tam kupuje, po sklepach chodzic nie lubie, nie mam czasu ani wytrwałosci w grzebaniu w ciuchach i na wieszakach. a na allegro to kupuje ciuszki mojej ulubionej VS i zawsze jestem zadowolona i pewnia ze nie bedzie w tym chodzic pół mojego miasta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×