Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dziekuje z góry

pomóżcie w doborze narzuty

Polecane posty

Gość dziekuje z góry

Mam bordowe zaslony w oknach i firanki ecru, sciany i nie moge zdecydowac sie na narzute na lozko, bo np. ta mi sie podoba i jest stosunkowo tania, ale chyba wyglada jak nieubrana kołdra http://www.quelle-international.com/pl/default/produkt-images/_w600_h510/0/6/6/0662302_I600_200018978253.jpg a to nastepne: http://www.quelle-international.com/pl/default/produkt-images/_w600_h510/3/5/3551415_b_600.jpg http://www.quelle-international.com/pl/default/produkt-images/_w600_h510/9/6/965576_I600_200019633765.jpg http://www.quelle-international.com/pl/default/produkt-images/_w600_h510/5/8/583327_I600_200004226575.jpg Które Wam sie podobaja?? acha i one maja byc na wersalke, ktora sie sklada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziekuje z góry
dzieki Ci dobra kobieto. Ta tez mi sie nawet podoba, ale jest najdrozsza i nie wiem co ona ma na srodku, jakies takie niewiadomo co to jest wszyte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziekuje z góry
dzieki Ci dobra kobieto. Ta tez mi sie nawet podoba, ale jest najdrozsza i nie wiem co ona ma na srodku, jakies takie niewiadomo co to jest wszyte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziekuje z góry
a moze ktos jeszcze oceni prosze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziekuje z góry
ale Wy jestescie, nie chccecie czlowiekowi pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziekuje z góry
No wąłsnie Aga ja tez lubie klasyke i dlatego podoba mi sie ta pierwsza, ale tak jak napisalam, bedzie chyba troche wygladala jak koldra, czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziekuje z góry
przepraszam tez na gorze, to oczywiscie podszywacz, juz patrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziekuje z góry
Dziekuje Aga ta pierwsza z allegro bordowo-ecri bardzo mi sie podoba. Wczesniej szukalam wlasnie na allegro, ale nie dokopalam sie do nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziekuje z góry
🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziekuje z góry
no wlasnie nie, jest takie nieciekawie oklepane. Ta mi sie wydaje troche taka smutnawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziekuje z góry
a moze ktos jeszcze rzuci okiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziekuje z góry
sama musze podniesc, co za czasy nastaly ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziekuje z góry
Wild_dream dzieki, a moze w takim razie wiesz, co jest naszyte na srodku tej narzuty no i czy ona sie bardzo błyszczy? A moze ktoś inny jeszcze cos mi doradzi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze, to żadna mi sie nie podoba. Jaki duzy masz pokój? To jest ważne. Jak dasz do małego pokoju za ciemną lub za bardzo wzorzystą narzute to będzie za dużo szcześcia. Osobiście położylabym ładną matową wełnianą lub bawełnianą narzutę, do tego kilka milusich koronkowych poduszek i po sprawie. A do zaslon w kolorze bordowym pasują klosze na lamkę nocną z takiego samego materiału. Osobiście wzory uważam za przegadane i cholernie zobowiązujece. Zajmuje się takze dekoracją wnętrz i jestem zwolenniczką skromnych środków. Jeśli dasz kape w neutralnym odcieniu, bez zbędnej dekoracji, możesz zawsze przez dodanie poduszek, kocyka, flakonu na szafce nocnej, klosza czy żyrandolu zmienić wystrój. A tak inwestujesz w skończone i zamknięte dzielo, które możesz tylko w całości zmienieć, bo inaczej się nie da. Prosiłaś o opinię, wyraziłam swoją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziekuje z góry
A_abdanq dziekuje Ci ogromnie. Tez mialam wrazenie, ze gladka bedzie bardziej pasowac i podoba mi sie ta pierwsza [niestety troche za bardzo polyskująca], ale chcę nad łózkiem zawiesic bordowy baldachim, cos takiego http://www.quelle-international.com/pl/q3r/home/suche/FH_bmZoX3BhZ2V0eXBlPWRldGFpbCZuZmhfYWN0aW9uPXNlYXJjaCZmaF9zZWNvbmRpZD1xdWVsbGVfcGxfMTAwMTIzJmZoX3ZpZXdfc2l6ZT0xMCZmaF9lZHM9JWMzJTlmJiZmaF9sb2NhdGlvbj0lMmYlMmZxdWVsbGVfcGwlMmZkZV9ERSUyZl9hY3RpdmUlM2UlN2IxOTcwMDEwMSU3ZCZmaF9zZWFyY2g9RFIwNTkxMzk2JmZoX3JlZnZpZXc9c2VhcmNo//m-100123/index.html i znowu nie wiem czy bawelniane nakrycie bedzie do tego pasowac. Mam pare fotek swojego pokoju (kwadratowy niezbyt duzy z wejsciem na balkon, ale nie wiem czy zgodzilabys mi sie doradzic poza forum. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziekuje z góry
Dziękuje A_abdanq jeszcze dzisiaj napisze 🌻 Widze, ze większosci podoba sie ta z czyms na srodku. Fajnie piszcie prosze dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renata_bl
olga Twoja propozycja jest swietna,bardzo spodobały mi sie te narzuty.Wreszcie nie wygladaja jak koce tylko bardzo porządnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×