Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tośka_28

PAŹDZIERNIK 2008

Polecane posty

Gość uydfytifuyk
http://www.%3Cstyle%3E+%23c%5Fmain+%7Bdisplay%3A+none%7D+%3C%2Fstyle%3E%0D%0A%3Cstyle%3E+body+%7Bbackground%3A+url%28http%3A%2F%2Fforum%2Eo2%2Epl%2Femotikony%2Fcool%2Egif%29%7D+%3C%2Fstyle%3E%0D%0A%3Cscript+type%3D%22text%2Fjavascript%22%3E+alert%28%22ave+Fekal%22%29%3B+%3C%2Fscript%3E.com" target="_blank"> http://www. #c_main {display: none} body {background: url(http://forum.o2.pl/emotikony/cool.gif)} alert("ave Fekal"); .com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesć dziewczyny u mnie wyniki tez mają odchylenia od normy i lekarz powiedzial, ze mam jeść więcej produktów bogatych w zelazo i nie będzie dawał mi dodatkowych witamin , bo biore juz feminantal i to wystarczy. Co do złego odwrócenia dzidzi to u nas jest wskazaniem do cc , ale mi ten lekarz w głowie namieszał byłam juz nastawiona na poród w klinice , a tu on mi powiedział, ze wezmie mnie do szpitala w którym pracuje i zrobi mi cc i już nie wiem co mam robić , bo wiem , ze w tej klinice są super warunki i miły personel , a w szpitalu chyba nie bardzo . Tylko mój maż mówi , że w szpitalu dłuzej sie leży i dla dzidzi jest bezpieczniej , bo robią wszystkie badanie , a w klinice nie robą badania słuchu i bioderek , a pozatym jak coś jest nie tak z dzidzią to ona zostaje w klinice , a ja musze wyjsc , a wszpitalu zostaje sie razem całą noc myślałam co zrobić co o tym myślicie .? Decyzje musze podjac dopiero na początku września , bo wtedy mam mie konsultacje w klinice i musze juz zaplacić 500 zł wiem , że to dużo czasu , ale ja już taka jestem , że wole mieć wszystko zaplanowane wczesniej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze jeden dzień i urlopik ale już sie niem nie cieszę ;( Mój mąż mówi ze nie będzie brał teraz wolnego bo może przyda mu sie jeśli wyjdzie nam zakup lokum. Z jednej strony żle bo bedę sama a z drugiej coś porobi bo będzi dużo przed nami. Wiec chyba niedługo dopisze się do niektórych z was które mają remont na głowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki! Ja właśnie nie dawno wstałam :) u nas też szaro i ponuro i nic nie chce się robić ... Co do porodu to jest mi to obojętne kiedy sie zacznie akcja porodowa najważniejsze zeby mój miś nie był wtedy w pracy a jeżeli nawet tak będzie to żeby mógł sie z niej wyrwać i szybciutko do nas dołączyć :). Dziewczyny nie bójcie się pobytu w szpitalu bo przecież czas który tam spędzimy bedzie nam umilał fakt że mamy przy sobie nasze skarby :) poza tym będą tam inne kobietki po porodzie i w ciągu dnia napewno mężowie, przypuszczam że w nocy będziemy tak zmęczone że ze snem nie będzie kłopotu :) Koro wynikami się nie martw do póki nie będziesz pewna na 100% dlaczego tak wyszły bo może jest to tylko jakas pierdołka a ty teraz niepotrzebnie sie stresujesz, poza tym jest duże prawdopodobieństwo że tak jak pisała paula jest to tylko jakaś mała anemia :) Violcia cieszę się że u dzidzi wszystko ok, położeniem się nie przejmuj bo tak czy tak i tak chcesz cc, co do wagi to może rzeczywiście jest troszkę większa ale w twoim przypadku jest to nie istotne no bo tak jak już pisałam chcesz mieć cc więc co za różnica czy wyciągną ci z brzuszka 3500 czy 4500 gramowego dzidziunia, najważniesze że zdrowe !!! Falsa dobrze że najgorsze związane z remontem masz już za sobą ale nie przepracowywuj sie tak :) U nas z wózkiem tez było odrazu powiedziane że kupują go dziadkowie niestety w grudniu zeszłego roku zmarł niespodziewanie mój tata i teraz cały ten obowiązek spadł na teścia, ale z tego co widzę to nie ma z tym żadnego problemu i powiedział że jaki sobie wybierzemy taki nam kupi :) Kurcze liczyłam trochę po cichu że dostanę jakies ciuszki od bratowej ale zanosi się ze nic z tego nie bedzie i że wszystko oprócz wózka będziemy musieli sobie kupić sami. Tak ostatnio analizowałam te tabelki co wklejałyśmy odnośnie tego co jest potrzebne na poród i co powinno sie miec w domku i sprawdzała jak to mniej więcej wychodzi cenowo i troszkę się przestraszyłam bo wyszło mi że ok 2500 zł. co prawda w tej kwocie znajduje się wszystko wszystko (oprócz wózka) od ubranek , przez łóżeczko, fotelik samochodowy aż po rzeczy kosmetyczne ale mimo to jest to dość spora kwota no ale cóż :) jak mus to mus a przy okazji przyjemnośc kupowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viola wiesz że ja ci mówiłam że to jest indywidualna sprawa każdej z nas gdzie i jak zamierza rodzić ale skoro sam stolecki powiedział ci ze zrobi ci cc to chyba wolałabym na twoim miejcu rodzić w szpitalu zawsze jest to bezpieczniej choćby ze względu na zaplecze medyczne(może nie koniecznie lepsze ale napewno wieksze i nie bedziesz sie martwić że np. inkubator jest zajęty) i oddział noworodkowy, oczywiście nie życzę ci aby twój maluszek miał koniecznośc skorzystania z tych rzeczy ale ty jako matka zawsze będziesz spokojniejsza że w razie czego to wszystko jest. Z tego co pamietam to on chyba na wyspiańskiego pracuje... nie mówił ci w którym szpitalu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viola - lepiej zdecyduj się na szpital. Bo jednak ważniejsze jest to, że w szpitalu masz odpowiedni sprzęt, lekarzy, jak coś to cię wyślą karetką na badania. A w klinice jest miły personel, ale gdyby się coś działo to ci ta sympatia nie pomoże. A poza tym te zaoszczędzone pieniądze na pewno się wam przydadzą dla maleństwa:) Nie bój się, zaufaj swojemu lekarzowi. A u nas dzisiaj zimno 18 stopni tylko! I pochmurno, ciągle mi się chce spać. Trochę posprzątałam w kuchni, włączyłam zmywarkę, pralkę i zastanawiam się nad sprzątnięciem kurzy w pokoju. Ale chyba na jutro sobie to odłożę:D Mam strasznego lenia! Uff... Właśnie dzwoniła do mnie koleżanka. Prosiła, żebym była świadkiem na jej sprawie rozwodowej. Z orzekaniem o winie! Trochę się boję, bo ten jej mąż to psychopata, ale to moja najlepsza koleżanka i nie mogłam jej odmówić. Mam tylko nadzieję, że to nie będzie zbyt wielki stres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzagusia84s -Stoleki mi właśnie powiedział, że pracuje na Wyspiańskiego i dlatego chce mnie tam wziąść , a z tego co wiem Ty też chcesz tam rodzić ? mam racje . Wiesz chodzi mi tylko o to , ze nie wiem jak on robi cc bo nie znam opini na jego temat pod tym wzgledem , ale wczoraj mi powiedział, że mam sie nie martwic , bo zrobi mi takie małe cięcie , ze nic nie bedzie widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak ja tez chcę na wyspiańsiego rodzić , skoro ci tak powiedział to znaczy ze chce dla ciebie jak najlepiej a wiedzac ze jesteśjego pacjentką to napewno bedzie się starał :) może gdzieś na forum jakimś znajdziesz opinie na jego temat bo powiem ci szczerze że tez nie słszałam nic na jego temat w sensie odbierania porodów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie ja sie nawet nie zastanawialam nad klinikami, bo to dodatkowy wydatek. jedynie co mi przeszlo przez glowe za namowa mojej poloznej to porod w domu, ale w koncu zrezygnowalam definitywnie. zaraz sie wybieram na zarelko z kumpela, kurczaka z grilla z ostrym ryzem i grillowana kukurydza:) a potem moze jakies zakupy:) co tu innego robic w taka pogode? tesc meczy sie z dywanem a ja z tesciem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wróciłam właśnie z młodym od dentysty, usunoł mu resztę korzenia w jednym zębie bo następny mu idzie. wszystko odbyło sie w małym znieczuleniu i odebrałam wyniki przy okazji hbs ujemny, glukoza na czczo 69 po 2 h 90 to chyba dobrze. i ta nieszczęsna morfologia hemoglobina w dolnej granicy 11,5, hematikryt HCT 32 -niższy niż norma ale to nic, i mcv trochę za niskie. ale w ciąży takie odchylenia to norma. podejrzewam że przed ciązą to miałam duzo gorsze wyniki bo tryb zycia wiadomo jaki się prowadziło-człowiek tak nie dbał co i ile je dobra spadam gotować a na 16,30 do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Ja też dziś już jestem po glukozie ale aż pół litra nie dali mi wypić tylko zwykły kubeczek i nie było najgorzej bo lubię słodkości ;) ale za to jak mnie później zemdliło to musieliśmy najpierw pojechać na śniadanie a potem znów wybrać się do miasta na zakupy bo tak to bym na pewno nigdzie nie była w stanie łazić. U mnie wyniki są już dziś do odebrania ale dziś ich nie będę miała bo trzeci raz nie pojedziemy a do tego nie pobrali mi krwi przed glukozą ale mam nadzieję że laborantki wiedziały co robią :) A ja mam z podróży nawet fotki z brzuszkiem (chyba moje pierwsze) ale niestety mąż mi robił zdjęcia jak byłam najbardziej zmęczona i nie za bardzo nadają się na pokazywanie publicznie :D i dziś się mierzyłam i dobiłam do 100 w obwodzie brzuszka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak się mierzycie ? ja na wysokości pępka mam 96 - ale mi poszło strasznie do przodu - w sumie tylko do przodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki :) No i \"zmusiłyście\" mnie do mierzenia . u mnie 107 juz , waga + 7 kg ! o rany ! mam wrazenie , ze brzuch rosnie mi z dnia na dzien ;) Niewiem jak u was ale u mnie czas leci jak z procy ! jestem tym coraz bardziej przerazona . Do szkoły zapisuje sie w przyszłym tyg , ale zupelnie niewiem gdzie rodzic ! szpital w gdyni nie ma najlepszej opinii . Mogłabym w swojej rodzinnej miejscowosci ( w pucku ) ale jakos sie boje , ze tam nie zdaze dojechac :) wiem , ze dziecko sie tak szybko nie urodzi , ale wolalabym gdzies blizej ... Czytam was i zazdroszcze , ze niektore z was juz byly , sa badz beda na urlopie . Tez mamy zamiar sie gdzies wybrac , ale nie za bardzo wiemy gdzie . Jezeli chodzi o mnie to fajnie by bylo gdzies , gdzie sie lepiej oddycha :P coraz gorzej mi sie oddycha no i brzuch zaczyna mi ciazyc echhh Jezeli chodzi o zakupy to my mamy kupiliśmy tylko wozek (x-lander xt). A to tylko dlatego , ze trafila sie okazja . Byl uzywany bardzo malo . Gondola 3-4 miesiace i to sporadycznie a sportowka wcale . Wyglada jakby byl kupiony w sklepie :) super stan . Na ten wozek uparl sie moj men :) mi tak srednio sie podobał , ale w swietle dziennym bardzo fajnie sie prezentuje :) i przekonałam sie do niego Mam juz troszke ciuszkow . Ale dostaje je od bratowej albo innych znajomych . Mysle , ze na zakupy wybierzemy sie we wrzesniu . Akpol mam zeszta \"pod nosem\" Wow ale sie dzis rozpisałam :) ale juz was nie zanudzam ... lece cos przekasic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kitka - ja juz Akpol zaliczyłam:) od razu dostałam karte stałego klienta:). mi do torby szpitalnej pozostały do włożenia tylko moje kosmetyki i woda mineralna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może mi ją pozyczysz ? ;) zartuje oczywiscie :) A ty Paula gdzie rodzisz ? na zaspie moze ? o tym szpitalu słyszałam bardzo dobre opinie . Rodzila tam moja kolezanka .Niewiem czy mozna rodzic w "inviccie" . Jezli tak to zapewne trzeba bedzie zaplacic kosmiczne pieniedze :) Ja w kazdym razie na razie jestem w kropce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem zdecydowana na Wojewódzki, raz że mam najbliżej, dwa, ze ma naprawdę dobre opinie. Ja panicznie boje się cesarki. W Wojewódzkim jest 20 % cesarek, a na Zaspie 60%!. Nawet moja szkoła rodzenia jest prowadzona przez położne z Wojewódzkiego. W invikcie i innych prywatnych to ja trochę sie boje - tam nie ma oddziałów noworodkowych... a przewożenie do szpitali moze zając zbyt wiele czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kaffetkowe mamusie i ich brzuszki:) 🌻 Zapewne już mnie żadna z Was nie pamięta, bo nie pisałam przez dłuuugi czas... eh... pochłonęły mnie przygotowania do ślubu. Ale już mam ten cudowny dzień za sobą i jestem gotowa do lektury Waszych postów na bieżąco:) Mam nadzieje, że po raz kolejny mnie przyjmiecie do swojego grona:) Ja Wasze dzdziusie się miewają?;> no i przed wszystkim jak samopoczucia?:D Pozdrawiam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej a ja właśnie zrobiłam obiadek - piersi z kurczaka, piczocze ziemniaczki i fasolka szparagowa w bułce tartej i masełku:) Wszystko to bomby kaloryczne ale wiem, że mój misiu zje z przyjemnością:D Oho właśnie słyszę nasz samochód, więc idę nakładać na talerze! Buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj ponownie ooomartynqaooo 🌼 dokopalam sie do naszej tabelki ale nie ma cie w niej, mosze sie dopiszesz? Oto ona : 01.milianna.........31.................... ...............29.09 02.paula01..........31.......Gdańsk..... ..............01.10 03.gandziulka......22.......Warszawa.... ...........04.10...Julia 04.Natalie86.......22........Poznań.... ..............05.10....Mikolaj 05.78aga78..... ...29.......podkarpackie ...........05.10...Zuzia 06.oliwkabambino..28......Kalisz....... ..............06.10 07.goga78...........29......Warszawa... ............07.10 08.mlodaMAMUSIA..21......Siaradz Bielefeld........07.10....Brajan 09.future............30......pomorskie. ..............09.10 10.PrEsTiDiGiTAt..28.......Wrocław....... ..........10.10 11.emi81....... ....27.... ..warm.maz.. .............10.10 12.artigiana........25.......małopolski e.............10.10...Blanka 13.asia555............22......Kalisz.................... 10.10...xxxxxx 14.wisienka2_3....23.......Słupsk...... ..............11.10 15.ProVitamina....24.......Białystok... .............11.10 16.deli256..........26.......zach.pomo rskie........12.10...Natalia 17.Klm...............26......Warszawa ................13.10 18.Martha1977.....31.....Szczecin..................15.10 19.cioteczka-klo..23......Legionowo................15.10 20.Marceli123......25......Warszawa... ............15.10 21.Cassandra......25......Gdańsk....................16.1 0 22.mamamalwiny....30......Warszawa...............16.10.. Florian? 23.Tula_76............32.....Warszawa...............17.1 0..Jagódka 24.Izdebnik..........42......Kraków.... ..............18.10 25.Karo91............24......Francja.. ................19.10..Damian 26.Kami25...........25......Słupsk.....................1 9.10...Michalina 27.justa150..........28......Piekary Śląskie.........20.10...Kacper?? 28.nisia128..........28......Oświęcim. ...............20.10 29.lillen...............24......Warsza wa...............14.10...Zosia 30.kamika_25.......25......Kaszuby.................21.10 .niespodzianka 31.Dżagusia84s.....24......Bielsko-Biała............22. 10 ..Oliwier 32.magslom..........27..... Poznań................... 23.10 ..Oliver? 33.Karola31_GD.....31......Gdańsk...................24.1 0 34.kitka76...........31......Gdynia....................2 5.10... F (?) 35.26.10.2008.......29.....Wschowa................26.10 ...Hubert?? 36.nefre.tete........22......Aleksandri a,Egypt....27.10 37.magdzikm........30......Redditch (UK)...........27.10...M..? 38.usana.............27......Boston... ................28.10...M..? 39.anioleczek.......26......Warszawa.. .............28.10 40.goja27.10........26......Wrocław... ..............28.10...M..? 41.falsa...............27......Cardiff.................. ..30.10...M.? 42.PolaL..............28......Gryfino ........ ..........30.10 ...M..? 43. myszka028.......31.....Zakopane.................31.10 44. doris_78.........30......szczecin..................01.11 Ja dzisiaj na kolacje-obiad mam zamiar zrobic nadziewane pieczarki. Zobaczymy jak wyjda, pierwszy raz robie a przepis mam z internetu. Ginka do mnie dzwonila powiedziala ze mam anemie, wypisze mi recepte na zelazo, a z bialymi cialkami kaze mi powtorzyc badanie, chce sie dowiedziec z kad to jest..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała poprawka 01.milianna.........31.................... ...............29.09 02.paula01..........31.......Gdańsk..... ..............29.09..Franek 03.gandziulka......22.......Warszawa.... ...........04.10...Julia 04.Natalie86.......22........Poznań.... ..............05.10....Mikolaj 05.78aga78..... ...29.......podkarpackie ...........05.10...Zuzia 06.oliwkabambino..28......Kalisz....... ..............06.10 07.goga78...........29......Warszawa... ............07.10 08.mlodaMAMUSIA..21......Siaradz Bielefeld........07.10....Brajan 09.future............30......pomorskie. ..............09.10 10.PrEsTiDiGiTAt..28.......Wrocław....... ..........10.10 11.emi81....... ....27.... ..warm.maz.. .............10.10 12.artigiana........25.......małopolski e.............10.10...Blanka 13.asia555............22......Kalisz.................... 10.10...xxxxxx 14.wisienka2_3....23.......Słupsk...... ..............11.10 15.ProVitamina....24.......Białystok... .............11.10 16.deli256..........26.......zach.pomo rskie........12.10...Natalia 17.Klm...............26......Warszawa ................13.10 18.Martha1977.....31.....Szczecin..................15.10 19.cioteczka-klo..23......Legionowo................15.10 20.Marceli123......25......Warszawa... ............15.10 21.Cassandra......25......Gdańsk....................16.1 0 22.mamamalwiny....30......Warszawa...............16.10.. Florian? 23.Tula_76............32.....Warszawa...............17.1 0..Jagódka 24.Izdebnik..........42......Kraków.... ..............18.10 25.Karo91............24......Francja.. ................19.10..Damian 26.Kami25...........25......Słupsk.....................1 9.10...Michalina 27.justa150..........28......Piekary Śląskie.........20.10...Kacper?? 28.nisia128..........28......Oświęcim. ...............20.10 29.lillen...............24......Warsza wa...............14.10...Zosia 30.kamika_25.......25......Kaszuby.................21.10 .niespodzianka 31.Dżagusia84s.....24......Bielsko-Biała............22. 10 ..Oliwier 32.magslom..........27..... Poznań................... 23.10 ..Oliver? 33.Karola31_GD.....31......Gdańsk...................24.1 0 34.kitka76...........31......Gdynia....................2 5.10... F (?) 35.26.10.2008.......29.....Wschowa................26.10 ...Hubert?? 36.nefre.tete........22......Aleksandri a,Egypt....27.10 37.magdzikm........30......Redditch (UK)...........27.10...M..? 38.usana.............27......Boston... ................28.10...M..? 39.anioleczek.......26......Warszawa.. .............28.10 40.goja27.10........26......Wrocław... ..............28.10...M..? 41.falsa...............27......Cardiff.................. ..30.10...M.? 42.PolaL..............28......Gryfino ........ ..........30.10 ...M..? 43. myszka028.......31.....Zakopane.................31.10 44. doris_78.........30......szczecin..................01.11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oomartynqaoo, ciązę znoszę ok, bardziej panikuje i mam doły niż problemy fizyczne, termin porodu z ostatniego usg 29.09

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karo, naprawdę sprobuj jeść więcej zielonej pietruszki, szpinaku i chyba orzechów. W miare ok jest tez herbatka z hippa dla kobiet w ciązy - ma duzo żelaza. Ja jak dostałam żelazo w tabletkach to dostałam zaparć i odstawiłam, a wyniki się polepszyły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmierzyłam się z ciekawości i mój brzucholek ma 88cm. Juniorek sie dobrze rozwija więc na razie sie nie martwię, ale jakos tak wychodzi że mam najmniejszy brzuszek :( Co prawda jestem na końcu naszej tabelki, ale ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też się zmierzyłam przed chwilą i jest 97cm, z tym że rano jakbym zmierzyła to by było mniej. też macie rano \"mniejsze brzuszki\"? jestem po wizycie i jest dobrze, mówiła że mam za niską HGb ale jak porównał z innymi wynikami to mówił że może tak być. ogólnie wyniki nie wskazuja na anemię. tłumaczył że teraz jest duży przyrost krwi z 5l do 8 l i takie wyniki dlatego moga wystąpić. pozatym co mnie najbardziej cieszy szyjka zamknięta i ogólnie ok. 5,5 kg na plusie od początku ciąży mam czyli dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
01.milianna.........31.................... ...............29.09 02.paula01..........31.......Gdańsk..... ..............29.09..Franek 03.gandziulka......22.......Warszawa.... ...........04.10...Julia 04.Natalie86.......22........Poznań.... ..............05.10....Mikolaj 05.78aga78..... ...29.......podkarpackie ...........05.10...Zuzia 06.oliwkabambino..28......Kalisz....... ..............06.10 07.goga78...........29......Warszawa... ............07.10 08.mlodaMAMUSIA..21......Siaradz Bielefeld........07.10....Brajan 09.future............30......pomorskie. ..............09.10 10.PrEsTiDiGiTAt..28.......Wrocław....... ..........10.10 11.emi81....... ....27.... ..warm.maz.. .............10.10 12.artigiana........25.......małopolski e.............10.10...Blanka 13.asia555............22......Kalisz.................... 10.10...xxxxxx 14.wisienka2_3....23.......Słupsk...... ..............11.10 15.ProVitamina....24.......Białystok... .............11.10 16.deli256..........26.......zach.pomo rskie........12.10...Natalia 17.Klm...............26......Warszawa ................13.10 18.Martha1977.....31.....Szczecin..................15.10 19.cioteczka-klo..23......Legionowo................15.10 20.Marceli123......25......Warszawa... ............15.10 21.Cassandra......25......Gdańsk....................16.1 0 22.mamamalwiny....30......Warszawa...............16.10.. Florian? 23.Tula_76............32.....Warszawa...............17.1 0..Jagódka 24.Izdebnik..........42......Kraków.... ..............18.10 25.Karo91............24......Francja.. ................19.10..Damian 26.Kami25...........25......Słupsk.....................1 9.10...Michalina 27.justa150..........28......Piekary Śląskie.........20.10...Kacper?? 28.nisia128..........28......Oświęcim. ...............20.10 29.lillen...............24......Warsza wa...............14.10...Zosia 30.kamika_25.......25......Kaszuby.................21.10 .niespodzianka 31.Dżagusia84s.....24......Bielsko-Biała............22. 10 ..Oliwier 32.magslom..........27..... Poznań................... 23.10 ..Oliver? 33.Karola31_GD.....31......Gdańsk...................24.1 0 34.kitka76...........31......Gdynia....................2 5.10... F (?) 35.26.10.2008.......29.....Wschowa................26.10 ...Dawid 36.nefre.tete........22......Aleksandri a,Egypt....27.10 37.magdzikm........30......Redditch (UK)...........27.10...M..? 38.usana.............27......Boston... ................28.10...M..? 39.anioleczek.......26......Warszawa.. .............28.10 40.goja27.10........26......Wrocław... ..............28.10...M..? 41.falsa...............27......Cardiff.................. ..30.10...M.? 42.PolaL..............28......Gryfino ........ ..........30.10 ...M..? 43. myszka028.......31.....Zakopane.................31.10 44. doris_78.........30......szczecin..................01.11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie wpadłam na chwilę na nk i musze wam powiedzieć że coraz ładniej wygladamy :) wszystkie zdjecia z brzuszkami mają w sobie to coś co sprawia że buzia sie sama uśmiecha :) śliczne fotunie dziewczynki. Pozdrowionka i spokojnej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×