Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tośka_28

PAŹDZIERNIK 2008

Polecane posty

goja--> daj to co pisała gandziulka i może dodatkowe herbatę z cytryną lub sokiem malinowym. Może to na zęby? A te siwe płytki gdzie kupowałaś? :) a ja dziś zrobiłam piernik i sernik z brzoskwiniami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goja....normalnie pozazdrościć, przepiękny dom. Tylko nie chciałabym teraz spłacać tych kredytów :) czy ten bunt 2 latka to już teraz występuje? Bo jak cos Natce odbije to ojoj, mała złośnica, a jak przejdzie to słodziak. Tak mi się wydaje,że najgrzeczniejszym dzieckiem na kafe jest Julka. Nawet na zdjęciu skubana pozuje...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak odbiegajac od tematu.. .. daje mlodemu dzis garnek i drewniana lyzke (podpatrzylam w tv dla dzieci hehe) i klade na podlodze dnem do gory i pokazuje mu jak walic - tworzyc muzyke znaczy sie. a on bierze lyzke, kiwa glowa, mowi "nooo", przewraca garnek do normlanej pozycji i mi zaczyna w tym garnku ta lyzka mieszac. no to ja spowrotem, wale lyzka, a on uparcie te swoje "no" i miesza. zostawialm go i pozwolilam mu mieszac, a co mi tam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goja mieszkanie super :) A u mnie mały remoncik - malowanie i tapetowanie ... Miłej nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deli niie zgodze sie z Toba Julka to wcielony diabel buzia sie jej nie zamyka chodzi krzyczy piszczy i ustawia wszystkich po swojemu. za reke nigdzie sie nie ruszy bo ona sama i koniec tylko wszystko sama sama i sama. a co do pozowania do zdjec to nawet nie wiesz ile mnie to kosztowalo zrobilam chyba ze 20 zdjec z czego tylko jedno sie nadawalo do publikacji bo na reszcie to albo glowe odwrocila albo tylko reke uchwycilam albo plecy to nie takie proste jak sie wydaje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A więc zapodałam młodemu - nurofen, cebion 10 kropli, wysmarowałam go pulmexem i poduszkę pokropiłam olbasem. Zasnął szybciutko, ale mam nadzieję, że nie bedzie płakał w nocy. Najgorsze, że nie chce jeść i ciągle na rękach by siedział. Na wszelki wypadek jutro zarejestrujemy się do lekarza. Ktoś pytał o te płytki z małej łazienki - to jest olivia grafit z leroy merlin. A ja dzisiaj miałam jakiś krysys chyba ze zmęczenia. Wiktor mi płakał i ciagle stał przy drzwiach, że chce iść do babci. To poszłam z nim, a on do naszego byłego pokoju wpadł, znalazł parę klocków, usiadł i się grzecznie bawił! A mi się tak przykro zrobilo, że woli tu się bawić niż na górze, że siadłam i ryczałam. tak dziwnie mi, niby się cieszę, że już na swoim ale żal mi tego, co było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goja cud miód i orzeszki to twoje lokum ...wszystko takie odstawione a i zdjęcia ładnie zrobione.Tak wogóle to mamy łazienki w tych samych płytkach :D chodzi mi o te grafitowe co masz w tej mniejszej łazience :)tylko ze nie zaówazyłam tam tego dekoru co był na tych jasnych dużych płytkach w zestawie .Naprawde pozazdrościć i życzyć spokojnego mieszkania i zdrówka dla wiktorka falsa fajnie ze kolezanka przyjeżdża :) tylko nie zapijcie :P a z kupka bez zmian :( on przy tym nie płacze tzn. raz czy dwa płakał ale ogólnie robi je na raty sa maleńki i twarde ale są codziennie.A propo garnków jak Oli widzi codziennie jak mama pichci w garnkach to mu teraz nie mieszaj w głowie ze to niby perkusja :D:D:D jak onwie że z tych garnuszków takie cuda wyjada kami a z czego ty się wogóle odchudzasz jak masz idealną wagę!!!!!!!nie wariujuj kobieto i jedz śmiało w te święta :D i olej dietę,A płytki siwe pewni z leroy merlin przynajmniej ja je tam kupiłam-o ile siwe to grafitowe :P gandziulka julcia przeslicznie ubrana i tu bezustannie nasówa mi się myśl ze ja chce dziewczynkę jestem już gotowa na drugiego bombelka tylko gdyby ktos mógł mi dać gwarancję ze to bedzie córunia.Zawsze chciałam mieć chłopca i to sie spełniło wiec wierze ze jak teraz bede chcizała mieć dziewczynkę to tez sie spełni.Super że tak ładnie już sie komunikuje ona pierwsza była więc pewnie i my w niedługim czasie możemy się tego po naszych pociechach spodziewać goju musicie dac Wiktorkowi troche czasu pamiętasz jak pisałam ze Oli jak zobaczył naszą nowa łazienkę to nie chciał do niej wejść a o kompieli to już wogóle nie było mowy...mineły ze dwa tygodnie w których stopniowo sie przyzwyczajał i za nim sie nie obejżelismy już nie było z tym problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzagusia - nie mamy tych dekorów, bo nie miałam gdzie ich już wstawić, bo ta lazienka jest bardzo malutka. za to szarpnęłam się na mozaikę:) A z tym przyzwyczajaniem to masz rację. Wiktor dzisiaj znowu zgłupiał i płakał, bo nie wiedział sam gdzie chce iść. Co do zdrówka to jest już o wiele lepiej i nie musieliśmy iść do lekarza. Może to z wrażeń ta gorączka? Cholera wie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba wszystkie zaszyłyście się w kuchni i przygotowujecie świąteczne smakołyki albo na fb siedzicie i nic nie piszecie jak tam Wasze szkraby. dzagusia--> jest się z czego odchudzać :) naprawdę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak na facebook siedzą kamika, paula, falsa i Grażyna- przepraszam zapomniałam nick :) pisać jak tam Wasze łobuziaki i przygotowania do świąt! o dziwo nie ma Artigiany i marecli tam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialam wlaczone fb a sama odkurzalam, bylam na zakupach, przygotowywalam zarcie i jeszcze kilka przedswiatecznych rzeczy.. mialam jeszcze ciasto zrobic ale juz nie zdaze.. jutro wstawie tylko pieczen i musze isc do pracy a potem od razu jade po kolezanke z jej siostra i corka. R idzie do pracy na bramke wiec pewnie zapijemy pimms'em z cola i pogramy w Wii :) mlody niegrzeczny ale zdrowy i tyle w tym temacie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Chciałabym Wam kochane kobietki i waszym wspaniałym rodzinom życzyć Zdrowych i Wesołych Świąt :) Ja jutro wyjeżdżam . Tym razem tez mnie omina swiateczne przygotowania :) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochane życze wam waszym rodzinkom i waszym pociechom wszystkiego dobrego w te święta :) i oby zawsze można było usiąść przy tym śniadanku na spokojnie ,w miłej rodzinnej atmosferze i z usmiechem na buzi 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach, ta moja dzikuska...dzisiaj powtórka z rozrywki, tylko przekroczyła próg kościoła i darcie na całego, trzeba było wyjść. Chyba jakies modły by sie na nia przydały. W ogóle jest dzisiaj nieznośna. WESOŁYCH ŚWIĄT!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z Okazji Świąt Wielkiej Nocy życzę Wam: Kraszanek bez liku, smakołyków w koszyku. Zająca sprytnego, dyngusa mokrego... Smacznych jajeczek, miłości do owieczek. W dniu Wielkanocnego Święta- aby każda buźka była uśmiechnięta. (*. (*. .*) .*) ........... ....... ..... ... .. .()()() .. ... ..... ...... .\\///...\\///. (*. (*. .*) .*) Życzę radosnych i pogodnych Świąt Wielkanocnych. (*. (*. .*) .*)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tęczowych pisanek, na stole pyszności, mokrego dyngusa i wspaniałych gości. Niech to będzie czas uroczy, życzę miłej Wielkanocy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołych Świąt!:) A u nas kiepsko:( Dziecko nam się całkiem popsuło:( Nie chce zasypiać w swoim łóżeczku, chodzi spać ok 22, w nocy wstaje i przychodzi do naszego łóżka. Do tego w dzień ciągle za mną płacze, nie chce się bawić tylko na rękach siedzieć. Nie jestem w stanie nic zrobić:( Już jestem zmęczona tą przeprowadzką, sprzataniem, noszeniem gratów i do tego zbuntowanym dzieckiem! Do tego zero pomocy ze strony męża. Teraz usypia młodego, ciekawa jestem czy mu wyjdzie, czy tak jak wczoraj będzie zasypiał z nami o 23:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciepłych, pełnych radosnej nadziei świąt Zmartwychwstania Pańskiego, a także słonecznych spotkań z budzącą się do życia przyrodą życzą Kamila z Damiankiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goja....mi się wydaje,że to mu przejdzie, musi się zaaklimatyzować w nowym miejscu, tylko nie wiem czy zasypianie w waszym łóżku na dobre mu wyjdzie...a co tam mąż? znowu źle? u nas dzień upłynął w miarę spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wesolych swiat kochane!!! mam nadzieje ze nie za pozno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale lipna pogoda od samego rana wieje ,leje i zimno :( ażtrudno uwierzyć że wczoraj było tak ładnie ...człowiek by sie gdzieś ruzył po tym obrzarstwie a tu patrzac za okno poprostu sie nie chce u nas swieta spokojne a oli zachowuje sie lepiej niz anioł słowo daję nie wiedziałam ze on potrafi być taki grzeczny goja wszystko sie ułozy :) buziaki dla was i ciesz sie swoim lokum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×