Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niedoinformowanaaa..

Do czego służy narzuta na łóżko??

Polecane posty

Gość niedoinformowanaaa..

Śpimy pod kołdrą i na poduszkach, więc do czego jest ta narzuta? na Allegro widziałam narzuty w komplecie z poduszkami. Do czego one są, skoro już jedne mam, a te są za małe, żeby na nich spać? Wiem, że może to głupie pytanie, ale tak się zastanawiam. Chodzi mi o coś takiego: http://www.allegro.pl/item301175632_narzuta_narzuty_240_260_2_poszewki_na_jaski_40x40.html Śpicie pod kołdrą, poduszkami, rano je chowacie i kładziecie narzutę? Jak to wygląda? Ja po prostu składam łóżko i kładę koc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedoinformowanaaa..
nie, to nie żart. Mogłabyś odpowiedzieć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koc kontra narzuta
Zależy co kto lubi - jedni zaścielają łóżko kocem inni narzutą bez lub z poduszkami - rzecz gustu. Ja mam narzutę bez poduszek, która świetnie maskuje pościel nie składaną do skrzyni tylko pościeloną na łóźku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie narzuta służy tylko i wyłącznie jako dekoracja.Bardziej mi się taka elegnacka narzuta podoba niż koc w pieski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akurat ta narzuta jest okropna
ja mam narzutez poduszkami, kpotra klada na lozko jak wstaje rano nie chowam poscieli nigdzie, tylko rano otwieram kno, wietrze pokoj, potem wyrownuje posciel i nakrywam narzuta wtedy moge bez problemu usiac na lozku, bez obawy ze pobrudze posciel, niue stresuje sie tez ze jak piesc czy kot wejdzie mi na lozko to bede spac z ich sierscia poza tym ladna anrzuta, moze bardzo fajnie udekorowac sypialnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam ten niedobry zwyczaj, że czasami spontanicznie czuję potrzebę ułożenia się w pozycji horyzontalnej na łóżku i nie będę się na nie pakował w ciuchach brudząc pościel - stąd narzuta - ale jakieś tam frendzle i tandetne koniki - narzuta jest ze śliskiego materiału - zielona z wstawkami w kolorze beżu, bardzo fajnie uszyta - wiadomo kobieca ręka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co się będzie działo 1 kwietnia skoro w styczniu ludziska takie banialuki piszą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyściej i ładniej
Element dekoracyjny przede wszystkim. Jeżeli nie składasz łóżka na dzień (nie każde łóżko da się złożyć), to raczej lepiej położyć coś na łóżko, aniżeli cały kurz ma lecieć na pościel. Odkurzasz, zamiatasz, ścierasz kurze i ta cała kurzawa leci na czystą pościel. Raczej nie uśmiecha mi się przykrycie zakurzoną kołdrą (chociaż tego kurzu nie widać).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzieee
narzuta jest po to, żeby narzucić ją sobie na głowę i nie pokazywać się nikomu pod żadnym pozorem jak się ma iloraz inteligencji np. parapetu.... jak ty??? dżizas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedoinformowanaaa..
ludzieee---> Lepszy iloraz inteligencji parapetu od całkowitego zaniku inteligencji pod wpływem silnego wzburzenia. Nie unoś się tak maleńka, bo ci tipsy odpadną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadiaaa28
Dzięki temu pościel się nie kurzy. Poza tym jest ozdobą sypialni. W tym miejscu https://slodkiesny.pl/jaki-rozmiar-narzuty-news znajduje się ciekawy artykuł, z którego dowiemy się jaką wybrać najlepiej narzutę. Nie warto kupować pierwszą lepszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do niczego, zbędny wydatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×