Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość asiaB-84

LG SHINE

Polecane posty

Gość lolka21
mam go pare miesiecy i jest to najfajniejszy telefon jaki kiedykolwiek mialam, a mialam ich juz sporo: nokie, samsunga, motorole... lg shine jest najlepszy... i jest sliczny. doszlam do wniosku ze jesli ten juz mi sie znisczy lub cokolwiek z nim sie stanie nastepnym moim telefonem bedzie... LG Shine:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paULIna99
Ja rowniez bardzo go lubie, podoba mi sie metalowa obudowa bo w koncu mam telefon ktory sie nie rysuje, a to zawsze bylo moim problemem. Shine jest bardzo przyjemnym telefonem, latwy w obludze i bezawaryjny, jak narazie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Selwelka
Rzeczywiście co do wyglądu, świetny lusterko, rolka, ale mi bateria trzyma niecałe 2 dni bo lubię słuchać muzyki, mam go 2 tyg i zaczyna mnie to denerować. Co do nierysującej się obudowy...hm... ciekawe u mnie cały tył jest porysowany mmimo tego, ze nosze go w materiałowm pokrowcu. Beznadziejne jest to, ze sa tylko 4 dźwieki na sms i jakieś badziewne na budzik, nie ma odtwarzania muzyki w tle:/ fakt zdjęcia robi fajne, ładne meu pod względem grafiki, 2Mpix chyba jest troxce przereklamowany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam LG Shine, wg mnie jest świetny , bardzo mi pasuje , menu jest po polsku i ma wszystkie potrzebne funkcje , bez zbędnych ulepszaczy.Jedyny minus to to ,że ma tylko 2 gry;P Ale to własciwie nie wada, bo mozna sobie scignąć:)polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kryg3
ten telefon jest bajeczny piekny multimedialny. ODTWARZA W TLE trzeba nacisnac podczs odtwarzania przycisk MP3 ktory jest z boku telefonu i gitara. Jedyna wada to filmy 3gp troche sie tna :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola1510go2.pl
Siemka:)) Chce wziąśc ten telefon na wymianke,i nie wiem czy jak wymieniam telefon (w plusie) to trzeba cos placic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cegla
siemka mam go rok nie do zdarcia pracojonc na budowie dal rade mimo 1 upadku z2 pie polecam go wada cienszki jak na fona ale co tam pasuje w lape i tak z gadzetami sie nie nadonrzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misieQ
ehh...dla mnie ten telefon to poraszaka jednak, mam go od lutego i już po kilku dniach był porusowany;/ ale ok...a co najlepsza od jakiegos miesiaca wylacza sie sam jak zamykam klapke albo jak go nie uzywam tylko sobie lezy np. na łóżku i zeby wlaczyc musze wyjac baterie. jest cholernie cichy i szybko pada bateria jak słucham mp3. a o sygnałach na sms-a nie skomentuje i dzwiekach budzika;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie nad nim zastanawiałam i jednak nie wzięlam. bo wybrałam lg ku 990 vewty. mysle ze maja nieco zblizone parametry. wiec sie wypowiem nt viewty\'ego :) wszysko oki. na minus jednak na ten moment jak dla mnie- to ze mozna ustawic tylko jeden dzwiek sms na wszystkich - na poniektórych znajomych poustawiałam sobie rózne melodie ( swoje własne zgrane na telefon) i w poprzednim tel było tak ze jek dostawałam sms od tej osoby to był \"jej\"dzwonek na sygnał sms. tu jest jeden dla wszystkich :o i nie mozna ustawic melodii na kalendarzu :o a dla tych wszystkich, którzy mówia ze cichy. to jak rozmawiacie, trzeba sobie ustawic profil \"na zewnątrz\" jak miałam na \"nprmalnym\" to faktycznie rozmówce słyszałam baaardzo cicho. na zewnętrznym jest juz ok. poza tym bateria trzyma mi 5,6 dni, rozmawiam normalnie. radio działa ok, odtwarzacz tez, zdjecia robi całkiem całkiem ( jest duzo trybów, poza tym mozna wszystko ustawiac manualnie itd ) ogólnie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczerbiszon
myslslam nad nim ale tak jak dziewczyny w koncu zdecydowalam sie na inny aparat. teraz mam motorole u9 zgrabna kolorowa ze swietna mptrojka co w moim przypadku jest wybawieniem bo odtwarzacza zapominam wziac z domu srednio co drugi dzien...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plusikkk
mam pytanie troche z innej beczki... czy wie któraś może czy ten telefon jest dostępny w plusie w różowym kolorze?? przedłużam własnie umowę i chce go wziac ale strasznie podoba mi sie w rózowej wersji:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emil
mam lg shine ale nie pasuje karta pamieci .. jak to jest z tym ? blagam odpowiedzcie chodzi o 2 gb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneglu
ja mam takie pytanie co do tego telefoniku jak ustawidz dziek sms na głosniejszy nie mam zielonego pojecia eh aaa jaka karte kupic by działała bo mam od noki iii nii huj nie działa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mattjieleisle
dot.: grejpfrutowa jakie radio? czy ty w ogóle wiesz o jakim telefonie piszesz?? Model LG KG 970 Shine nie posiada Radia heh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AAssiek
chcialabym sobie go kupic jednak nie wiem ile ma pamieci czy posiada miejsce na karte pamieci i czy odtwarza pliki .wma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelkaa.
właśnie wczoraj zamówiłam sobie shine i teraz czekam aż wkońcu dojdzie...hehe ,jestem ciekawa czy będę zadowolona, bo wizualnie baaardzo mi się podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrycja987
Własnie sie poważnie zastanawiam czy nie przejsć z Simplusa do Mixplusa z ich mistrzowska ofeta gdzie moge miec ten telefon juz za 1 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilllli
wady- wyswietlacz w słoncu niewidoczny szybko sie rysuje ciche dzwonki słaba bateria zalety - modny wygląd, fajne menu nie kupilabym go wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa J.
E tam słaba bateria. Nie rozumiem co za problem położyć się spać i podłączyć telefon do ładowania raz na 3, 4 dni? Dla mnie głośność dzwonków jest w sam raz. Kiedy ktoś do mnie dzowni słyszę nawet w 2-gim pokoju. Rolka mi się nie spuje i nie zacina, działa bez zarzutów. Co do rysowania - polecam folie ochronne i skarpetkę. Naprawdę jest on wart swej ceny - śweitny wygląd, genialny aparat, przejrzyste menu..po prostu telefon marzenie. Serdecznie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziiia
hej;* powiedzcie mi czy ta bateria naprawde tak bardzo krotko trzyma..??? ;/ a.. i jeszce jedno. bardziej mi sie podoba czarny .. ale w czarnym tez jest lusterko ??:D z gory dzieki za odpowiedzi. :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziiia
a... i jeszcze jedno.. pisze bardzo duzo sms. i wazne dla mnie jest czy wygodne sa klawisze...? no i oczywiscie ta bateria. ;* pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziiia
dobra. powiem wam tyle. pytalam i nikt mi niestety nie odpisal. a niestety dlatego ze bardzo zaluje ze go kupilam .! mam go 2 dzien i juz wiem ze jest gowno wart. juz mam go calego porysowanego.. a nic takiego z nim nie obilam. rolka jest niby ok ale trzeva 2 razy ja ruszyc zeby byla jakas reakcja. a bateria.. to juz zal. wzielam go do szkoly. przeslalam so bie pare rzeczy i tyle jego uzywania. jakies 2 godz. pozniej zaczelam esemesowac i po 2 godzinach bateria sie rozladowala.. momo to ze go ladowalam cala noc. ;/ nie kupilabym tego tellefonu jeszcze raz. I KAZDEMU KTO SIE ZASTANAWIA NAD TYM TELEFONEM ODRADZAM!!! JEST LADNY I TYLKO TYLE. NIC WIECEJ. pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziiia
a... jak juz macie ten slaby telefon co i ja to powiedzcie mi jak zrobic zeby przy wysylaniu esa nie trzeba bylo szukac numeru w calej ks. tylko jak zrobic taka liste?? dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vcx
madziiia, piszesz ze masz go drugi dzien wiec kiedy sformatowalas baterie ladujac 3 razy po 13 godzin? tak zawsze sie robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lindalindaa
Ludzie, a ja Wam powiem jedno: wielu moich znajomych ma ten telefon i część jest zachwycona, a reszta okropnie zawiedziona. Okazało się, że wszyscy zawiedzeni mają komórki w Erze, lub Plusie! Znajomi z Orange są zachwyceni, bo tylko Orange nie ingeruje w oprogramowanie, itp! Jeśli chcecie wykorzystywać w pełni możliwości swoich komórek, bierzcie telefony w Orange. Ja się skusiłam i zamówiłam dziś tę komórkę w Orange. Powinna być po weekendzie, na co niezmiernie się cieszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No ale przecież...
Wszyscy mówią że kiepski i szybko się rysuje ale jeśli mamy na nim ochraniacz silikonowy bardzo długo się trzyma i nie jest porysowany ani pobrudzony.Menu świetne. Wg mnie za całokształt dałabym 10/10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nexia
mam ten telefon od 3 dni.. i niestety poza SUper wygladem..hm.. najbardziej przytłacza mnie to iz.. bateria po 2 dniach juz sie rozłądowała..i co ja tam na nim robiłam.. prawie nic.. hm.. wymainka musi chyba byc.:( no przykro mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×