Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość theblackcat

Wampir!!!

Polecane posty

Gość LuiceCypher
no właśnie też mnie to zastanawia (myślałam o tym od dawien dawna, ale dopiero teraz postanowiłam wcielić ten plan w życie) ile kosztują normalne Setebos? Myślę, że nie będą wiele droższe ;) jeden Pan udzielił mi informacji na moim topki, na ten temat właśnie: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3676492 no ale co do ceny, to nie wiem nawet ile koszyują takie normalne :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kratka szkocka
Ludzie sa jednak zdrowo pojebani .... I najgorsze to łazi wolno po miescie... ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LuiceCypher
kratka szkocka - niektórzy ludzie wychodzą po prostu poza granice szarości życia no i mają własny styl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kratka szkocka
Styl....? To jest powazne zaburenie. Picie ludzkiej krwi nie miesci sie w granicach normu..uwierz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest chore i zjebane ale jednak ma sens dla kogoś kto lubi hardcore ... a przecież kiedyś robiło się "przysiegę" i żyletką ciachało jak jeszcze AIDS była uważana przez BILD'a za chorobę pedauf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krassus
no oczywiście bez przesad. O stylu mówię, mając na myśli te kły itp. Picie krwi mnie nie odtrąca tak, jak Ciebie, ale tego nie robię :D Ale czekam na swoje kły, a wtedy będzie to bardziej możliwe, a jako, że mojego Faceta to kręci...Może jakiś maso ;) Różni są ludzie kochana, ale póki nie dosięgają tych, którzy mają Twój tok myślenia, to zostaw takich w spokoju:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krassus
krassus czyli luicecypher

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kratka szkocka
Wiesz,zakladatnie tematu wiaze sie z tym ze pojawia sie ludzie z roznymi opiniami. Z tym sie trzeba liczyc. Jakos tu ludzie nie klaskajauszami z zachwyu, byc moze podobnie jak o na twoim topiku o kłach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kratka szkocka
Niestety, ludzie coraz czescie szukaja mega wrazen, a "normalosc" - dotyk, pocalunki, bycie przy sobie juz im nie wystarcza. Do wielu rzeczy mozna sie posunac.Tylko czy to jest naprawde dobre i w normie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LuiceCypher
kratko. mi wystarcza i gdyby nie mialo byc urozmaicen w takiej postaci wcale bym nie cierpiala :) zdaje sobie doskonale sprawe z tego, ze pewnie wiekszosc ludzi nie zrozumie, powie, ze chore...moze i tak. choc chore nie ejst, poki top nie staje sie codziennoscia. btw: to nie ja zakladalam topik :P pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jakim cudem udało Ci się przegryźc ludzką skórę zębami (podczas uniesienia rzecz jasna, bo jak się człowiek skupi, to może ugryźc ;-) ), ale wogóle się nie dziwię, że Cię to bolało! ...bo tego moja droga zębami się raczej nie robi... :P (nasze zęby nie są przystosowane...a prawdopodobnie gdyby były, to zwykłe ugryzienie się w język czy policzek mogłoby skończyc się tragicznie :P) autorko- wpisz w google sanguinarianie, powinnaś znaleźc jakieś forum... a pośród ludzi na forum takich, którzy piją krew partnera głównie podczas seksu pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kratka szkocka
Tez pozdrawiam. I odmeldowuje sie. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A prawda jest taka ze od wieków wampiry były postrzegane jako wyuzdane istoty przepadające za seksem i chyb astąd bierze sie zainteresowanie u niektórych podniecenie a drogi epani epowiedzcie same czy romantyczny wizerunek z Wywiadu z wampierm nie jest podniecajacy kły hipnotyzujace spojrzenie... a co do picia krwi to si ezgodze szkoda ryzykowac aids, ale jak wiadomo zboczeniem nie jest to co sprawia obojgu przyjemnośc czyli nikomu ni erobi krzywdy... a co do krwi jak mam ochote to pije swoją a zaciąc mi sie zdarzy czesto tak jest jak sie rzexbi a do detali najlepszy skalpel własnie... btw krew ma taki swietny metaliczny posmak troche jak pietruszka karbowana ale wypic duzo ni emozna bo potem zgaga piecze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do zebów ja sie tym interesuje bo jak mi stałe kły wyrosły to były zajebiscie ostre przydługie i takie fajne nie jak na tych obrazkach z linku tylko po prosty kły w całej tej nazwy pełnym znaczeniu ale kur przez 10 lat sie wzieły i starły do poziomu siekaczy i tyle z radości ... a co do twojego pytania to znalazłem pewna na 100% odp o cene: Licówka kompozytowa (jeden ząb) 50-250zł no ale przy załozeniu ze w gabinecie są przygotowani na malo ekscentrycznych klientów to beda mieli tylko zwykłe licówki i na bank sobie trzeba zamówic a takie wampirze to nie wiem wiem za to ze w filmach to maja przyklejane na akryl i tez sie nawet niezle tzrymaja ale to tylko zachowawczo jest PS: I TO NIE JEST ZADNE S/M moim zdaniem jedni ida zoperowac biust a innym sie marza wampirze kły zwłaszcza ze np ja to jum mam taki wampirzy typ urody nb oczy bardzo blada mało opalalna skóra itp itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skenan
ludzie smutki pierdola - picie krwi jest fajne ;) i mowie tylko o delikatnych ukaszeniach do krwi a wiem ze sie da...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skenan
tak wiem - slowo delikatne powinno byc wziete w " "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skenan
ja to lubie a moj nowy facet jeszcze nie wie ze lubi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setebos pokaż nam fotke jak wstawisz kły, muszę to zobaczyć:P sama muszę przyznać że tu niezły zaścianek panuje a tak naprawdę chodzi o fetysz krwi podczas seksu,to praktykują sanguinarianie,to nie jest skrajne bdsm czy jakoś tam.. to zależy jaką formę przyjmują partnerzy.. oczywiście do takiego seksu jest ważne wzajemne zaufanie, przecież można się zarazić.. gryzienie zębami skóry jest ryzykowne i niehigieniczne, wystarczą płytkie cięcia czystym ostrym skalpelem :classic_cool: (już widzę siebie jak płonę na stosie :classic_cool:) .. żeby było jasne -nigdy tego nie robiłam ani nie piłam krwi dla mnie to jest zbyt perwersyjne, ale o wieeele mniej perwersyjne niż stawianie stolców na twarz albo lanie moczem:O... A wampiry są cholernie pociągajace i intrygujące -są piękne, silne, szybkie, nieśmiertelne, niebezpieczne, tajemnicze... nie dziewię się że niektórzy z nas chcą być jednymi z nich...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też gdzieś czytałam że Angelina Jolie lubiła takie perwersje .. miała niezłą kolekcje noży, lubiła się ciachać, na swój ślub umazała na swojej koszulce własną krwią imię ówczesnego męża... :classic_cool: właściwie ona jako aktorka ma demoniczną urodę femme fatale i obowiązkowo powinna zaliczyć jakąś rolę seksownej wampirzycy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gwenn
lol nie wiedzialam ze ludzie sa takimi ograniczonymi debilami. nikt nikomu krzywdy nie robi. chyba jasne jest ze obie strony sie na to zgadzaja? Z tego co zauwazylam facetow podnieca picie ich krwi- ja nie mowie o jakichs ranach czy czyms strasznym, bo we wszystkim trzeba miec umiar... Mam to szczescie ze mam ostre kielki same z siebie i daje rade lekko ugryzc do krwi, w lozku jak facet jest podniecony to nie czuje bolu, to po prostu kolejny bodziec, ktory sprawia przyjemnosc. I przyjemnie poczuc jak smakuje krew faceta ktorego sie kocha ^^ nigdy nikomu krzywdy nie zrobilam xD nie jestem patologia ani nawet gotka ;-) jestem wampirem xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitkaaa
No ukaszenia do krwi to dopiero jest hardcore :) Juz lepiej zaostrz sobie pazurki i drap. A optymalne wyjscie to zaopatrzyc sie w skalpel, ranki beda niewielkie i szybko sie zagoja w przeciwienstwie do tych po ugryzieniach. Ja przez jakis czas mialam faze na zlizywanie krwi podczas sexu, a najbardziej zaraz po orgazmie, jak niby juz zaspokojona, ale jeszcze czegos brakuje. Wtedy dostawalam takiej chcicy na krew ze uch... gryzlam wtedy partnera namietnie w szyje, a i nacinalam troche jesli nie mial nic przeciwko... zazwyczaj nie mial, ale tez nie robilam tego zbyt czesto. Teraz jakos mi przeszlo i cale szczescie, bo jak czasem wypytuje jakiegos faceta o te tematy, to raczej nie widze zrozumienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitkaaa
o nie zauwazylam, Elizabeth juz pisala o skalpelu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitkaaa
a krew po alkoholu nie smakuje, no chyba ze troche winka mozna wypic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ihaha
nie rozumiem dlaczego sie do dziwczyny przyczepiliscie. ja uwielniam gryzc i drapac swojego chlopaka!!!! on sie do tego przystosowal i tez to lubi i nawet mi pozwala i jak widzi jaka jestem rozgrzana sam mi daje reke i mowi gryz!! co prawda potem caly w siniakach i krwiakach chodzi ( ja czasem tez:D ale jak czasem mam siniaki potem to ludzi sie pytaja czy on mnie bije hehe dlatego staramy sie zebym miala mniej obrazen) i sie musi biedny tlumaczyc:) ale sporo kolegow mu zazdrosci:D i chodzi dumny;) nawet czasem mnie zaskakuje i jak sie przetnie to daje mi krew do wyssania:D oczywiscie korzystam z przyjemnoscia. autorko nie jestem sama w takich zabawach:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×