Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kkkaaaassskkkaaa

Astma oskrzelowa- grupy wsparcia

Polecane posty

Gość zostanpacjentem
Witamy serdecznie! Zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby do odwiedzenia naszej strony http://zostanpacjentem.pl/index.php/pluca. Postaramy się pomóc i chętnie odpowiemy na Państwa pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia123333
Mnie astma psychicznie wykańcza... po każdym ataku czuje sie fatalnie. Konsultowałam z lekarzem i polecił mi badanie kliniczne gdzie dostane nowy lek. Tutaj możecie sie zapoznac z badaniem i zapisac https://www.bliscyzdrowiu.pl/badania-kliniczne/badanie-oceniajace-skutecznosc-i-bezpieczenstwo-lebrikizumabu-u-doroslych-pacjentow-w-przebiegu-astmy-od-lagodnej-do-sredniej Fajne jest to ze jest to całkowicie bezplatne i jest mozliwosc zwrotu kosztów dojazdu Pozdrawiam ciepło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jola294
Marysia-Napisz do mnie na email:BlueSea1@wp.pl Choruję na astmę od 11 roku życia teraz jest źle od 2 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O astmie, przy odpowiednim leczeniu, można w ogóle nie pamiętać. Niezależnie od stopnia jej zaawansowania. Tutaj jest dokladnie opisane, jak leczyć astmę: http://kurz-link.de/astma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spotkałam się z bardzo fajnym produktem, który pomaga osobom chorym na astme. Skracając to sprej oparty na nanotechnologii, doświadczenie z autopsji i najbliższego otoczenia. Więcej info na maila pat_hep_17a@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentka fizjoterapii
Witam wszystkich, jestem studentkom piątego roku fizjoterapii i przeprowadzam badania do mojej pracy magisterskiej na temat Jakości życia osób chorujących na Astmę i POChP. Bardzo proszę o Państwa pomoc. Badanie wymaga poświęcenia chwilki, mam do wypełnienia jedną ankietę i kwestionariusz Szpitala Świętego Jerzego, badanie jest w pełni anonimowe. Jeśli ktoś z Państwa się zdecyduje mi pomóc proszę o kontakt mailowy faster4@o2.pl, już jestem ogromnie wdzięczna za okazaną pomoc. Serdecznie pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam niestety astmę oskrzelową. kiedyś to była totalna tragedia bo miałam tak często ataki że trudno było funkcjonować. najważniejsze w tym wszystkim to trafić na dobrego alergologa jak np. ja na doktor Teresę Stelmasiak www.alergolog.lublin.pl. astma to nie jest wyrok tylko trzeba jak najszybciej rozpocząć leczenie i stosować się do tego co każde lekarz. nauczyć się z tym po prostu żyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo proszę osoby cierpiące na: Astmę oskrzelową O pomoc i wypełnienie krótkiej ankiety (wypełnienie zajmuje max 10 minut), której wyniki potrzebne mi są do napisania pracy magisterskiej, wśród wypełniających rozlosowana zostanie NAGRODA w postaci książki wydawnictwa Znak. Wszystkie odpowiedzi zaznaczane sa na skali, wiec na szczęście nie ma dużo roboty :) Z góry serdecznie dziękuje za pomoc! :) Poniżej znajduje się link: https://emocjewchorobie.ankietka.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo proszę osoby cierpiące na: Cukrzycę Chorobę wrzodowa żołądka i dwunastnicy Zaburzenia odżywiania (jadłowstręt psychiczny, otyłość) Atopowe zapalenie skóry Migrenę Astmę oskrzelową Zespół jelita drażliwego Nadciśnienie tętnicze Chorobę niedokrwienną serca Nadczynność tarczycy Pokrzywkę O pomoc i wypełnienie krótkiej ankiety (wypełnienie zajmuje max 10 minut), której wyniki potrzebne mi są do napisania pracy magisterskiej, wśród wypełniających rozlosowana zostanie NAGRODA w postaci książki wydawnictwa Znak. Wszystkie odpowiedzi zaznaczane sa na skali, wiec na szczęście nie ma dużo roboty. :) Z góry serdecznie dziękuje za pomoc! ;) Poniżej podaje link: https://emocjewchorobie.ankietka.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak dla poczytania, może kogoś zaciekawi, bo mnie zainteresowało: Wszystkie dolegliwości ciała fizycznego, są skutkiem braku harmonii ciał subtelnych. Jeśli często opanowuje człowieka nienawiść, smutek, żal, zazdrość i inne negatywne myśli, uczucia, czy emocje, to za każdym razem, coraz bardziej niszczy swoje ciała subtelne. Po pewnym czasie te zanieczyszczone energie, znajdujące się w ciałach subtelnych, schodzą na ciało fizyczne, poprzez różne dolegliwości. Nieprawidłowe działania, myśli, negatywne emocje i uczucia, powodują dolegliwości i tylko sam człowiek jest za nie odpowiedzialny. Duża różnorodność dolegliwości, spowodowana jest przez różne przyczyny, jakie człowiek wywoła. Inne dolegliwości odczuwa kiedy, nie może komuś wybaczyć, inne kiedy jest ciągle pełni zazdrości, a jeszcze inne kiedy na przykład. źle się odżywia. Najistotniejsze w tym wszystkim jest to, że to sam człowiek tworzy je sobie i sam jest za nie odpowiedzialny. Również i sam może się ich skutecznie pozbyć. Powinien to jednak chcieć zrobić sam. Nie jest to proste, ale do wykonania. Zaczerpnięte z bloga: http://przygoda-z-duchowoscia.blog.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Do badania rynkowego na poniedziałek, 20.06.2016r. w godz. popołudniowych poszukuję osób (wiek 25-50 lat) chorujących na astmę i stosujących lek Symbicort. Spotkanie odbędzie się w Warszawie, trwa ok. 2 godzin. Za poświęcony czas gratyfikacja finansowa. Zainteresowane osoby proszę o kontakt: 508100876

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak samo jak większość tu piszących osób choruje na astme oskrzelową już chyba 3-cii rok . Jakieś dwa miesiące temu zamontowałem w (prawie całym) domu panele solne. Od tego czasu czuję się lepiej , napady są teraz o wiele mniejsze i moje badania się trochę polepszyły . Polecam każdemu kto już nie wie co ma stosować , plus tych paneli jest jeszcze taki że pasują do wystroju domowego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Człowiek zwykły
Wyleczyłem astmę, którą miałem od 7 roku życia. Prosty i zarazem trudny sposób - głodówka. Po 6 dniowej miałem 3 tygodnie spokoju, (mechanizm ten jest dokładnie opisywany w książkach o leczeniu głodem. Polecam "Głodówka lecznicza" Małachowa) po 10 dniach mam wiele miesięcy spokoju. Im bardziej zadawniona choroba tym więcej czasu organizm potrzebuje, żeby posprzątać organizm u jej źródła. To mogą być toksyny, może być trauma z dzieciństwa. Astma rozkwita tylko na podatnym gruncie psychologicznym. Wiem, że 10 dni w moim wypadku to za mało, żeby całkowicie wyplenić tą patologiczną reakcje organizmu. U mnie potrzebne jest regularne głodowanie i praca nad sobą, żeby pozbyć się problemu, którego astma jest tylko objawem. Mam nadzieję, że więcej osób to przeczyta i spróbuje powalczyć ze swoimi naleciałościami. Nie wierzcie w determinizm. Ważne, żeby przed głodówką DOKŁADNIE się do niej przygotować. To nie jest pigułka od lekarza. Wymaga obeznania się z tematem. To jak dialog z własnym ciałem - i okazuje się, że spokojnie możesz to ciało zrozumieć, okiełznać i przekonać do swoich racji :) Powodzenia. Warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elzbieta1985
W fajnej cenie można znaleźć Alergia Stop od Sanity. Warto poszukać. Ten model co kupiliśmy do domu działa bez zarzutu jak do tej pory. Najczęściej leczymy przez inhalacje dzieci, bo one to albo jakiś katar, albo gardło, albo jakieś stany zapalne...a akurat ten model jest dość wszechstronny, można przy dowolnym leczeniu stosować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Jestem studentką pielęgniarstwa.Zwracam się z uprzejmą prośbą o wypełnienie poniższej ankiety niezbędnej do napisania pracy badawczej. Ankieta dotyczy oceny kontroli astmy oskrzelowej przez pacjentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Astmę można leczyć bez leków, a nawet w niektórych przypadkach wyleczyć! Polecam pana Piotra Pokrywkę z Bojanowa, pomógł mi i mojej mamie, mi w początkach tej chorobie, a mamie po wieloletniej walce z astmą, leczoną początkowo jako zapalnie oskrzeli (oczywiście mnóstwem leków, jak również sterydów, gdy już potwierdzono astmę). Prowadzi gabinet akupunktury i komorę normobaryczną, która okazała się dla nas wybawieniem. Zostawiam adres strony, może komuś pomoże tak jak nam: akupunkturapokrywka.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry, jestem studentem kierunku lekarskiego Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu i prowadzę badanie na temat wpływu smogu na astmę. Uprzejmie proszę o wypełnienie poniższej ankiety. Badanie jest całkowicie anonimowe i przeznaczone tylko dla osób DOROSŁYCH(nie dla opiekunów chorych dzieci), chorujących na astmę, którzy mieszkają lub dojeżdżają do dużego miasta z istniejącym problemem smogu. Dziękuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam czy ktoś z państwa ma do sprzedania Nebbud taniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Saterka
Mi w leczeniu objawów astmy, które z czasem zrobiły się bardzo uciążliwe podczas biegania bardzo pomogły treningi respiracyjne - http://www.rehamed.net.pl/stiger.html . U siebie w Katowicach znalazłam gabinet rehabilitacji Rehamed w, którym takie treningi są przeprowadzane. Muszę przyznać, że to naprawdę dobre rozwiązanie nie tylko dla osób, którym astma przeszkadza w uprawianiu sportów ale również dla każdego kto ma problemy z jej objawami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre parametry jeśli idzie o wielkość cząstki czy tempo rozpylania ma Pro, dałam za niego dwieście złotych i sobie radzi z aerozol dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sobie cenię złoto koloidalne które mam zamawiane od jakiegoś czasu czyli oryginalne Pro Aktiv. Też ich produkcji kupowałam i stosowałam swego czasu olej Reishi i bardzo fajnie pomaga przy astmie oskrzelowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×