Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość littleeeee

takie pytanie mam

Polecane posty

Gość littleeeee

czy może któraś z Was używała tamponów , które można kupić w Biedronce ?? jeśli tak to czy one są dobre ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze? Osobiscie uzywam tylko OB jest to znana i polecana firma i nie boje sie ze urwie sie sznureczek... Innym tamponom nigdy nie zaufam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość littleeeee
ja nigdy nie używałam tamponów i tak chciałabym sprobować :) czy Ob pro comfort będą dobre ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz ja Ci nie powiem, zreszta nikt Ci nie odpowie na to pytanie... Bo to zalezy od tego jakie masz krwawienie miedzy innymi. Ale polecam te najmniejsze jak na pierwszy raz ;) Potem mozesz kupic wieksze na probe... Ja zaczelam od najmniejszych i przy najmniejszych zostalam bo w nich czuje sie wygodnie , wieksze troche zle mi sie zaklada ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja uzywalam chyba kazdej firmy
nawet tych z lidla itd i roznicy nie widze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli chodzi o nowicjuszki w tej dziedzinie to polecam tampomy o chwytliwej nazwie 'Twoje pierwsze o.b.' z serii comfort, posiadają minimalną chłonność. Sama od takich zaczynałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość littleeeee
hmmm najmniejsze no nie wiem właśnie, bo mam dość obfity okres trwający ok 6 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulek91 tez racja, zapomnialam ze cos takiego jest :D Bo ja w sumie nie kupywalam "moje pierwsze..." tylko odrazu kupilam najmniejsze bez wiedzy jakie one sa itp ;-) W niektorych pierwszych OB sa fajne opakowania na tampony dolozone ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez tak mam, ale mi najmniejsze odpowiadaja... Kup "Moje pierwsze OB" jak powiedziala ulek91 a jesli beda zle to kupisz sobie wieksze troszeczke ;) Jesli masz obfity okres to te male bedziesz musiala czesciej zmieniac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Primacola: jeśli chodzi o zakładanie, to na samym początku również miałam z tym problem (teraz jadę na pro comfort normal). Najlepiej pierwsze dobrze poznać swoje ciało, oczywiście wszystkie wiemy o co chodzi;) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
littleeeee jeżeli faktycznie jest obfity to w pierwszych dniach musisz częściej sprawdzać czy tampon nie przeciekł (co 2-3h). I pamiętaj! Dobrze założony jest niewyczuwalny!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość littleeeee
Dzięki dziewczyny za wszystkie odpowiedzi :) pozdrawiam Was serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulek91 Wiem o co chodzi ;-D Ja uzywam tamponow dopiero dwa lata a mam 19 lat i tak czy inaczej bede dalej uzywac tych malutkich, bo dla mnie sa najlepsze ;-) No chyba ze w sklepie brankie to nie bede miala wyjscia tylkowieksze wziasc ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak na pierwszy raz proponuje ob jakis rozmiar mini a na obfitsze krawaienie normal. co do tych nie firmowych z lidla np to nie mam do nich zastrzezen roznica cenie jest kolosalna a roznica w komforcie dla mnie nie zauwazalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×