Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość laser nie pomogl

a chuj! depilacja laserowa - po 2 latach wlosy mi odrosly!

Polecane posty

Gość laser nie pomogl

jestem wsciekla i zrozpaczona zarazem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laser nie pomogl
ale ja mialam 6 zabiegow!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia71
No właśnie. Zawsze się zastanawiałąm nad tym, że idziesz na depilację wszystko jest ok a tu nagle włosy, Wkur..wia mnie takie coś. Płacisz tyle kasy a tu masz. Należałoby iść teraz w to miejsce obić komuś ryja albo niech poprawia gratis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie nawet na 2 lata nie
starczylo. A wlosy nmmam teraz mocniejsze Najlepiej bylo, jak z nimi nic nie robilam, nawet nie depilowalam pincetą , byly malo widoczne ( wąsik)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja poszłam jak miałam 13 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alealealeale
po depilacji laserowej włosy odrastają,ale czytałam,że po ok.4 latach,sama jestem w trakcie depilacji (dzisiaj szósty raz),jak mi wyrosną za dwa lata,to się wscieknę :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzie.... natury się nie
oszuka każdy jest włochaty nikt nie mówi, że po tej depilacji juz nigdy nie odrosną włosy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, dziewczyny ja byłam na depilacji laserowej już 3 razy, ale zanim wykonano mi ten zabieg pani (która mi robiła potem depilację) opowiedziała mi wszystko o tym zabiegu, również to że po ok 2-3 latach włoski wyrastaja na nowo ale juz nie takie straszliwe jakie były a moje były straszliwe uwierzcie! to jest tak jak ktos wcześniej napisał \"natury sie nie oszuka\" ważne jednak żeby wiedziec za co sie płaci i jakiego efektu sie spodziewać. ja wiedziałam na co sie pisze i b. polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziunia_4
cześć, robaczek_l podaj prosze namiary na ten salon w którym byłaś, chcę zrobić porządek z pachami i bikini przed latem, właśnie szukałam czegoś we Wrocku pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja miałam 3 zabiegi
na bikini ok 6 lat temu.Rośnie mi trochę włosków ale to nie jest to co było.Miałam zbyt mało zabiegów dlatego nie dziwie się,że je mam.Wyrywam pęsętą i jest ok. Ja nie żałuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja własnie zamierzam to zrobic tzn pachy i bikini. Nawet karnet juz mam do salonu Eris, to oważnie odrośnie , przecież to jest lares i z założenia spala cebulki, więc jak to jest , ze odrasta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w odp.: dziunia_4 ja chodzę do salonu LASERBEAUTY we Wrocławiu przy ul.Pretficza wejdź sobie na stronę i przegladnij, moze cie jakies promocje będą dotyczyły :) laserbeauty.pl zagrypiona: z tego co mi tłumaczyła babka, chodzi o to że na ciele człowieka (w skórze)jest mnóstwo cebulek, a laser niszczy tylko te włosy które rosną, a reszta z nich jest w uśpieniu albo w fazie wypadania. Z tego co zrozumiłam to włosy nie odrastają tylko wyrastaja kolejne, których laser nie zniszczył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikt Wam nie powiedział, że zabieg trzeba powtarzać do rok-dwa (jednorazowo) PROFILAKTYCZNIE aby nie odrastały? ja jestem zachwycona wręcz w efektów (depilacja w trakcie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej ciocia
a powiedzcie dziewczyny ile was to kosztowało dokładnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
głębokie bikini - 200zł (z linią stringów) pachy - 200zł pośladki - 150zł nogi (całe) - 500zł laser LIGHT SHEER łódź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mogłabym ksiażkę napisać na temat tego, czego uzywałam do depilacji i jak koszmarne to miało skutki.. :o dla mnie nie ma nic lepszego niż laser, pomimo tych opinii tu (ciekawi mnie także jakich laserów panie tu się wypowiadające używały - moze to też mieć jakiś wpływ)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej ciocia
dzięki za info:) aha, rozumiem, że bikini, mimo że głębokie to nie obejmuje już włoswków na samym skraju war? (bo mi rosną nawet tam dalej też :o )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej ciocia
ah obejmuje ;) :D to fajnie dzięki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość st.germain
A ja czytalam, ze wlosy dopiero odrastaja w okresie menopauzy...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej ciocia
ło matko, Samanta u mnie jest trochę drożej (Poznań) przejrzałam kilkanaście stron internetowych takich salonów i w cennikach mają głębokie bikini najczęsciej za 400zł w porywach do 500, a minimlanie 300 (ale to nie głębokie tylko pachwiny) no nic, trza oszczędności poczynić spore :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mogą odrastać - to zależy głównie od gospodarki hormonalnej (w ciąży szczególnie mogą). lepiej ten profilaktyczny raz do roku zorbić - tak myślę :) ja jeżdżę do tej łodzi z warszawy - ceny warszawskie są wyjątkowo nie na moją studencką kieszeń :P bikini brazylijskie woskiem też tanie nie jest - myślę, że gdyby zsumować ile musiałabym wydać na to przez rok (plus specyfiki na wrastające włosy, bo to u mnie koszmarny problem) to wychodzi że tyle co laser albo i taniej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwestia jest taka, czy cie wczesniej rzetelnie poinformują o wszytskim... ja robiłam sobie pierwszą serię zabiegów w CTL na jaracza we wro – 4 zabiegi jakieś 5 lat temu. Byłamm nastawiona na 3 zabiegi, bo tak przeczytałam na ich stronie, a nikt przed zabiegiem ze mną o niczym nie rozmawial, nic nie tłumaczył. Wiec jak po 3 zabiegu jeszcze troche włosów zostało, to sie wkurzyłam, a jak po 4 zostało, to przestałam tam chodzic. Poza tym jak zaczynałam u nich depilację, to mieli cos takiego, ze za pierwsze 3 zabiegi płaciło sie 100% ceny, a a kolejne -50%. I jak przysłzo do płacenia za 4 zabieg i babka mi mówi 100% ceny (nie pamietam ile)to się zdziwiłam. Nie pomogły tłumaczenia, że jak zaczynałam to było napisane na stronie ze bedzie 50% mniej. Czujecie coś takiego w ogole?!Poczułam się normalnie oszukana, wyszłam i więcej tam nie poszłam. Włoski zaczęly mi odrastac (dużo mniej i dużo cieńsze, zresztą nie zrobiłam tej serii wtedy do końca) po ok 2 latach. Chodze teraz do laser beauty na pretficza. I tu na początku bez ściemy babka mi powiedziała (to co ja już wiedziałam), ze nie da sie z góry określić, ile zabiegów i że trzeba robić potem zabiegi przypominające, że dużo trudniej jest usunąc cieńkie i jasne i w tym przypadku trzeba więcej zabiegów. Spytałam tez ile bede płacić, jak kiedyś usuną to, że 4ty i kolejne zabiegi -50%, powiedziała, że z racji tego, że zaczełam, jak było -50%, to bede płacić -50% (logiczne, ale teraz wiem, że lepiej sie upewnić...) Także laseczki kochane – laserpowa depilacja fajna sprawa, naprawde polecam, ale ważne jest, żeby na początku wszytsko dokładnie wiedzieć i być świadomym, z czym to się je, żeby sie potem nie zdziwic...powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wam powiem, że dla mnie to w ogóle jest dziwaczne z tą depilacją, bo robiłam sobie kiedyś wąsy na jaracza. mam trochę dużo androgenów w organiźmie i mnie wysypało na wąsach i na baczkach. poszłam zatem do CTL zapłaciłam dwie stówy za pierwszy zabieg, przy czym baba ogoliła mnie na sucho, więc dostałam takiej wysypy, że masakra. poza tym oni się nic nie pieszczą nad klientem, jak boli, i się mówi do nich, że boli, to nawet przerwy nie zrobią. przepisali emle i kazali na poprawkę przyjść. w ogóle miało być tam tak, że pierwszy zabieg płatny i poprawka-czytaj:dostrzelenie w miejsca, których laser nie trzasnął- miała być gratis. a tu gówno, trzy centymetry raptem mi wydepilowała i po dwie stówy za zabieg i za poprawkę mnie skasowała pani dr O. jak mnie już ogołocili z 5 zabiegów,tzn.3 zabiegi, 2 poprawki, a wąsy dalej były to się wkurzyłam i przestałam... to było jakieś trzy lata temu. teraz znów się zastanawiam, czy nie pójść... ponoć technologie idą do przodu, może te lasery jakieś lepsze... czytałam na innych forach właśnie o tym Laserbeauty, że tam ponoć fajnie i nie drogo. zastanawiam się, w sumie kasy troche szkoda, to spore kwoty,ale z drugiej strony, co mam się golić jak chłop żyletką. co do skuteczności, też nie mam pewności na 100 %. powiem wam, że depilator ma dać gwarancję na 4 tygodnie, krem na 3 dni. więć chyba wszyscy wiemy, że to bujda. lasery na pewno skuteczne są na dłużej, tyle, że kosztują. a i tak nie wiemy czy skuteczne są na 100%, ale z kolei dzisiaj taka konkurencja się robi we wszystkim, że te usługi tanieją coraz bardziej. jak macie jakiś fajny salon do polecenia, to czekam na opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanko do wtajemniczonych
Mam pytanie: jeżeli w cenniku pisze: 500 zł za całe nogi, to oznacza, że zapłacę tyle jednorazowo czy te zabiegi robi się jakimiś fazami? ZA jednym razem zrobi mi wszystko i za to zabulę 500 zł i już nie będę musiała chodzić na kolejne zabiegi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie te nogi za 500 stówek??? albo laser do bani, albo ukryta promocja... na miejscu sie dowiesz, że musisz dopłacić za kolana i uda, bo cena tylko na łydki, albo coś w tym rodzaju.... ja na jaracza never nigdy nie wróce!!!! ale powiem wam, że sie umówiłam na za tydzień do teo całego laserbeauty, niby wszytsko mi gra, ceny w miarę okej, promocje czytelne, konsultacja lekarska przed wizytą.... jakby normalnie, ale zamierzam być tam bardzo upierdliwa, bo już trochę wiem czego sie spodziewać. muszą mnie o wszytskim poinformować, przemagluję ich co do tych zabiegów, na skutki uboczne, przeciwskazania, dam wam znać co i jak... a w ogóle, to jest pierwszy salon, w którym mają na raty w lukasie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×