Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

niunek

czy to nie zbyt małe porcje jak dla 3mies dziecka?

Polecane posty

moja corka ma 3mies i je bebilon 1, niby ze smakiem ale tylko ok 90-120ml! co 3godz w nocy co 4. jest pogodna, radosna, baraszkuje:). niby przybiera prawidlowo na wadze-nie jest grubaskeim, ale tez nie chudzinką. Ale wydaje mi się ze mało je, czy takiemu dziecku można jakoś zwiększyć apetyt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz... moja corcia tez dlugo malo jadla i tez zastanawialam sie czy to normalne...:) az pewnego dnia sama chciala wiecej:) jesli twoje dziecko prawidlowo przybiera na wadze, po jedzeniu nie marudzi to widocznie tyle jej na razie wystarcza, przyjdzie czas ze zwiekszy porcje, zobaczysz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jakoś nie daje mi to spokoju. martwi mnie tez to ze czasami zje 60 a czasami 150. i tak biegam albo dorabiam mleka albo wylewam:( a tesciowa oczywiscie ze wszystkie dzieci np od znajomych w jej wieku takie pulchne a ona taka \"normalna\" !!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co,moje dziecko też tak jadło.Ciągle wydawało mi sie,ze mało.Też było takie normalne:)niby na wadze było bardzo dobrze,ale fałdki to żadnej dosłownie nie miała.Do tego była długa.I tak zostało do dzisiaj.Je bardzo dużo a figura modelki.A wagowo ciężka jak waliza.To chyba taki urok,takie trawienie.Wiem,że to cie denerwuje,bo nie wiadowo ile mleka zrobić:)A może spróbuj troszkę zagęścić kleikiem?ale na początek troszkę.Kontroluj jedynie wagę.Jesli przybiera prawidłowo to widocznie tak potrzebuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to zagęszczenie to u 3 mies dziecka nie zaszkodzi? pogadam jeszcze z pediatra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze niuniek z moja bylo tak samo, nigdy nie wiedzialam ile jej zrobic i albo wylewalam albo dorabialam! strasznie mnie to wkurzalo:) przy urodzeniu byla juz duza bo 4380 g i jak skonczyla 3mies to tez tak jadla bez skladu i ladu a pediatra powiedzial ze teoretycznie do jej wagi powinna jesc 4x210! a ona co 3 godz male porcyjki... a jakos w polowie 4go miesiaca sama zaskoczyla i przestawila sie na 4x180 a teraz je 4x240; mysle ze kazde dziecko jest inne i jak ladnie przybiera na wadze to widocznie na razie tyle mu wystarcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niuniek ciesz sie ze twoje dziecko to nie utuczony grubasek:):) moja ciotka tak pasla swoja corke ze nawet jako niemowle nie miescila sie w ciuszki na szerokosc, bo byly waskie a ona straszny grubas:) teraz ma 2latka i dalej tluscioszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pocieszę Cię - moja córka ma 4,5 miesiąca, a je ok. 100-130 ml na 1 posiłek (średnio 5 posiłków w dzień) :) Tylko wieczorem przed snem zjada na raz 200 ml + 4 łyżeczki kleiku. Waży prawidłowo, już podwoiła masę urodzeniową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwi mnie to jej jedzenie bo urodziła sie 4,350, mając 2,5 mies. ważyła 5,740 niby wg siatki ok. Myślałam że będzie miała większy apetyt:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam jeszcze pytanie odnośnie zagęszczania posiłków, jeszcze mam czas ale chciałam się dowiedzieć od czego się zaczyna bo słyszałam o kleiku i o kukurydziance? co lepsze na początek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam moja malutka zjada 5 posilkow rano o 7 180 ml potem o 12 100ml o 16 180ml o 20 ok 150ml i o 24 180ml tez martwilam sie ze malo bo ma 4 miesiace ale jest ok przez 3 tyg utyla 1 kg dzisiaj byla wazona mam wizyte 8 lutego przyjdzie polozna zeby poinstruowac jak wprowadzac inne posilki to napisze co wymyslila moja malutka urodzila sie z waga 2340 teraz wazy 5820 tak ze nie przejmuj sie i poczekaj az skonczy 4 miesiace i wtedy urozmaicisz jej menu czy uzywa ktos avent?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha przypomnialo mi sie mala nie chce pic wody ani herbatek i to mnie martwi bo ma potem problem z kupami chociaz robi 2 dziennie czasem trzy ile wody wypijaja wasze dziciaczki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uzywam buteleczek avent-jestem bardzo zadowolona, moja córeczka też ostatnio nie chce pić herbatki, ani wody:( kupki robi co 2 dzień- jest na sztucznym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pitulina25
witam kobietki mój synek za niedługo skończy 3 miesiace i w tej chwili je mi ok.4-5razy dziennie po120-200ml na poczatku sie obawiałam ze moze jest to dużo ale skoro przybiera normalnie i wygląda normalnie bo niejest ani chudzinką ani pulchniaczkiem jakimś strasznym więc mysle że niejest to xle (??) co sądzicie o mleku bebiko1?? mój mały je je i w sumie nie narzekam bo ma apetyt i niemiał kolek chciałam zapytać czy to normalne że dzieko w wieku 3miesięcy praktycznie mało co spi w ciagu dni bo ok 2-3 godzinki???? jest radosnym dzieckiem i mało co płacze a mimo wszystko nie spi co prawda przesypia mi praktycznie całą noc bo od 22.30 do 6.00 no ale co z dniem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pitulina25
podobnież przy karmieniu tylko mlekiem sztucznym maleństwa mogą robić nawet jedną max dwie kupki na dzień a mój mały robi 3-4 i pije herbatkę co drugi dzień tak po 20-40ml czy to jest ok????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja mała ma 5 miesięcy i tydzien i wypija na raz 120-150ml mleka, mi sie wydaje ze to mało , ale nic na siłe, jak nie chce to nie, a jak jest godna to sama sie dopomina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×