Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ewelina 27.

czym farbujecie włosy W CIĄŻY ???????

Polecane posty

Gość ewelina 27.

hej. Mam zamiar ufarbować włosy, jestem w 5 m-cu ciąży ale słyszałam,że można farbować włosy farbami bez amoniaku. Czytałąm skład kilku farb ale tych składników jest od groma i do tego informacja z nimi jest w obcych językach . Znacie może marki - czy Wy kobietki farbujecie włosy w trakcie ciąży> farbami czy szamponami i jakimi firmami?? ja kupiłam oststnio z Garniera nutrisse krem (ale pewna nie jestem czy nie ma tam amoniku). napiszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja farbami a jakimi to juz nie pamietam zalezy jaki kolor mi sie spodoba... ostatnio chyba te "naturalne brązy" czy jakos tak nie wiem jaka to firma ale smierdzialo okropnie... teraz juz tez musze ufarbowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loreal Long Lasting Creme. Bez amoniaku, fajny kolor wychodzi (robiłam granatową czernią) i długo trzyma. Do tego spora butelka odżywki w komplecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina 27.
kiwi - no fajnie,że polecasz farbę więc kupię dla pewności Loreala. dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parobel2
mozna farbowac, włosy!!farna sie nie dostaje do dziecka!czyscie całkiem oszalały!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
parobel -- farby to chemia która przez skórę głowy w jakimś stopniu przenika do układu krwionośnego, co najzdrowsze nie jest. ja na początku (pierwszy trymestr) miałam taką schizę że nie farbowałam w ogóle. Potem znalazłam farby na bazie henny, bez amoniaku itp. Nie pamiętam nazwy, ale to jakiś tani produkt. Wadą było szybkie zmywanie, więc musiałam to nakładać dość często. Ostatnio się odważyłam użyłam raz normalnej farby (pod koniec 6go miesiąca).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ufliczka
farby przenikają do ukladu krwionośnego? jezu skąd takie głupoty piszecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farby nigdzie nie przenikają, chodzi tylko o smród amoniaku... lepiej kupić taką bez...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a potem się dziwią
że na ulicach pełno zaniedbanych ciężarnych, tłuste włosy, odrosty, dres, zero makijażu i 20 kilo na plusie.... wszystko w ciąży takie niezdrowe i wszystkiego trzeba unikac...siedziec jak grzyb w pieczarkarni, nie ruszac się tylko jeśc.... strach sie bac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufliczka - takie "głupoty" można czasem znaleźć w artykułach medycznych, usłyszeć od lekarzy, przeczytać w książce nt. ciąży i macierzyństwa. A co z tym smrodem też się niby dzieje? Przecież nie chodzi o to tylko że brzydko pachnie, to jest opar który z kolei wciągamy do płuc. Niby dlaczego odradza się ciężarnym ograniczać kontakt z rozmaitymi środkami chemicznymi służącymi do sprzątania? Jak dla Ciebie to są głupoty, to rób ze sobą co chcesz, możesz się nawet w Cif'ie wykąpać, a mnie pozwól na działanie zgodnie z własnym instynktem, rozsądkiem i opiniami części lekarzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×