Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pain au chocolat

czy mozecie mi pomoc w dylemacie?

Polecane posty

otoz na sobote jestem umowiona na oczyszczanie twarzy u kosmetyczki ale mimo wszystko mam watpliwosci czy to robic tradziku nie mam raz na jakis czas wyskoczy mi niewielki pryszcz......wagrow tez bardzo dzuo nie mam ..glownie na nosie i brodzie..... boje sie poprostu reakcji mojej skory na to....ze dostane jakiegos wysypu wypryskow albo ze skora sie nie zagoi...rozmawialam z kosmetyczka ipowiedziala ze gojenie trwa do 3 dni.... jak dlugo wam skora dochodzila po takim zabiegu? help!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krynoid
no własnie koło 3 dni :p ale to jak masz czysta twarz to po co idziesz? :p podobno na zachodzie wycofali takie oczyszczanie bo szkodzi :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam idealnie czystej twarzy...... i chcialabym sprobowac... za zachodzie nie wycofali bo moja siora sobie robi to reegularnia nie mieszka wpolsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pain au chocollat
moja siostra czysci sobie twarz papierem sciernym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krynoid
no to zrob..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja koleżanka dostała strasznych syfów po zabiegu, różnych krostek. Ja byłam kiedyś w szkole średniej czyli z 10 lat temu i zaraziłam się jakimś syfem to był jakiś liszaj przy nosie. Wydałam potem trochę kasy na dermatologa i różne maści. Jednym to pomaga innym nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam bardzo wrażliwą cerę i nie wiedziałam o tym, teraz wiem bo wiele kosmetyków mnie podrażnia, dostaje wysypki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w niektórych krajach w ogóle nie wykonuje się oczyszczania mechanicznego, przerywa ono ciągłość skóry. jeśli masz cerę naczynkową, to w ogóle odpada. jeśli chcesz oczyścić skórę, to popytaj o bardziej cywilizowane zabiegi - peeling kawitacyjny, kwasy, mikrodermabrazję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×