Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość a kto tu napisał

__Od wczoraj mam brązowe upławy które nie chcą wyjść na wierzch___

Polecane posty

Gość a kto tu napisał

Tak! Wczoraj podcieram sie papierem toaletowym i widzę lekkie zabarwienie. Sprawdziłam w pochwie patyczkiem higienicznym i miałam brązowy śluz. Dziś to samo. Ale cały czas bieliznę mam czystą. na zewnątrz nic się nie wydostaje. Tydzień temu też miałam takie plamienie, ale przez jeden dzień i miałam plamy na majtkach. Dodam, ze miesiąc temu wzięłam ostatnią tabletkę antykoncepcyjna i jeszcze nie dostałam normalnego okresu. Co to kurcze jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kto tu napisał
dlaczego zazwyczaj nikt mi nie odpowiada? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kto tu napisał
ale tydzień temu mialam i teraz znowu. A owulację miałam chyba 2 tygodnie twmu, bo pobolewały mnie jajniki i miałam rzadszy śluz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiakoo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iuyuig
jak brązowe to gówno ci pochwą wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiakoo
cześć dziewczyny, mam podobny problem z tymi upławami, na papierze są w środku są ale na wierzch nie chcą wyjść. juz zastanawiałam się czy nie jest to przypadkiem ciąża, dodam że staramy się z mężem od paru ładnych miesięcy i za każdym razem nic nie wychodzi... kiedyś też tak miałam i lekarz zawsze mówił ze to normalne... nie wiem właśnie czy to może być objawem ciąży czy czegoś innego może doradzcie co robić bo już sama niewiem, dziękuje za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorki topicu
byc moze te plamienia są spowodowane odstawieniem tabletek i te opoznienie okresu tez. Organizm sie musi przyzwyczaic i wyregulowac i moze to potrwac nawet kilka miesięcy. Jesli bardzo cie to niepokoi to moze idz do ginekologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiakoo
nie biore żadnych tabletek anty bo jestem juz pare lat po operacji tarczycy ale wg lekarza hormony są ok tylko progesteronu jak na razie nie kazał mi robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta wypowiedz była do autorki
topicu a ona napisała ze odstawiła anty. Jezeli chodzi o ciebie misiakoo to moze po prostu zrób test. Takie plamienie moze byc spowodowane zaburzeniami hormanalnymi, moze wystepowac w trakcie owulacji, tzw plamienie implantacyjne wystepuje czasami jak zarodek sie zagniezdza w sciance macicy. Moze byc mnóstwo przyczyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×