Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Katee

Bukiet ślubny

Polecane posty

Chciałabym się zorientować co do bukietów ślubnych, jak na razie nie mam żadnej koncepcji. Czy powinien pasować kolorystycznie do sukni ślubnej?? Z jakich miałyście kwiatów i jakie mniej więcej były ceny... Czyli chciałabym wiedziec wszystko co się da na ten temat:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam slub w maju
i bede miala bukiet z konwalii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja chcę z rumianków
i rumianek we włosach.bez welonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR
Będę miała dość skromną, białą sukienkę i chciałabym do tego bukiet: - duży ciemnozielony, błyszczący liść a na tym kompozycja z białych frezji i może jeszcze czegoś albo - pojedyncza biała róża. Siostra mojego lubego polecała mi też bukiet formie wachlarza, bo pasowałby do kroju sukni, ale jeszcze nie widziałam na zdjęciu, jak to wygląda. Ogólnie nie lubię ekstrawagancji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnaa99
hej! ja bede miala z herbacianych kalii...taki dosc duzy "peczek", bez zadnych przedluzen, tylko z mniejszych kalii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widziałam takie w formie wachlarza i nie bardzo mi się podobaja, no ale każdy ma inny gust...myśle o czymś skromnym i w miare niedrogim bo z funduszami u mnie kiepsko i szkoda mi wydawać 250zł na kwiaty, które będą mi potrzebne tylko na kilka godzin...konwalie i rumianki mogą być ciekawe ale chyba w marcu jeszcze tych kwiatów nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jakie kwiaty są dostępne
w kwiaciarniach w kwietniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mopsssss
A jakie kwiaty są w lipcu? Wie ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inna PM
Teraz praktycznie może zamówić każdy kwiat o dowolnej porze roku. Tylko trzeba liczyć się z kosztami. Np słoneczniki w środku zimy są dość drogie;-) Albo nie dostaniesz każdego odcienia np tulipanów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiaty... :-)
Może zamieszczajmy zdjęcia naszych bukietów (ja jeszcze nie mam ;)), oraz tych, które nam sie pododbają????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojj dużo tego mam
Gość :-) Jabłuszko
Najbardziej podoba mi się nr 2, 6 i przedostatni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojj dużo tego mam
Gość :-) Jabłuszko
Bardzo ładne. Twój faworyt piękny :) Mnie najbardziej podobają się kolorowe, z dużą ilością zieleni -nie zlewające się kolorystycznie z suknią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojj dużo tego mam

×