Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kylie_m

cleanclear -działa czy nie?

Polecane posty

Kupiłam dziś żel do twarzy tej firmy przeciwko wągrom. Ma ktoś? i czy działa choć odrobinkę? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam ten żel i niestety, u mnie kiepsko działał...Najlepszy jest żel z pilingiem Garniera, taki niebieski. Bardzo mi pomógł i mojej koleżance, która miał jeszcze większe syfy również. Cena żelu jest porównywalna.Jak Cię stać, to możesz jeszcze dokupić tonik i krem, tylko nie nawilżający taki cienki, a matujący. Sorki, ale piszę tak, bo to koszt ponad 30 dych za zestaw...Następnym razem sobie spróbuj, ale może na efekty będziesz musiała poczekać, bo cera się przyzwyczaja do zmian. Mam 25 lat i wielu kosmetyków już próbowałam, te są najlepsze.Do tego kupuję tez puder antybakteryjny miss sporty, on jest bezbarwny i matuje super. A jeśli masz trądzik, to na noc polecam smarować krostki beznacne 5%, kosztuje od 5 do 8 zł. Mnie to pomogło, a wierz mi, nie ma kosmetyku, którego bym nie wypróbowała...Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam trądziku :) czasem tylko jakiś pryszcz wyskoczy przed okresem :P Tylko mam takie czarne kropeczki w porach na nosku czasami :( ale i to nie zawsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość crazy lady
ja kupiłam sobie clean&clear ale jest do niczego i wszyscy mi mówią żebym kupiła sobie jakieś żele z garniera to podobno działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×