Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiak*

Nagły Brak Apetytu ?!?

Polecane posty

Witam :) Wiem, że z moim pytaniem najlepiej jest się zwrócić do pediatry, ale może któraś z mam miała podobny problem do mojego. Mianowicie mój Kubuś ma 4 miesiące i 3 tygodnie do tego czasu jadł bardzo ładnie :) wręcz za dużo swój wiek, no ale dziecku butelki nie odbiorę kiedy ciągnie i chce jeść. ALE od pewnego czasu, tzn, od jakiegoś tygodnia stał się okropnym niejadkiem!!!!! Je co 5 - 6 godzin 150ml. MAM OCHOTĘ RWAĆ włosy w głowy!!!! Co prawda był troszę przeziebiony - katarek i mały kaszel, ale już przeszło. Myslałam, że brak apetytu jest spowodowany infekcją, ale kiedy teraz jest już zdrowy nadal nie chce jeść tak jak wcześniej. Czy miałyście podibny problem? A może ktoś z Waszych znajomych miał? proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To pewnie taki etap ,, który niekoniecznie musi zwiastować chorobę. Pamiętam że moja córcia też tak miała przez kilka dni, nawet teraz a ma 14 mcy to jej się zdarza przez kilka dni. Potem nadrabia. A może nie potrzebuje wypijać aż tyle mleczka w dzień bo np zaczął domagać się go częściej w nocy.Albo zaczęły go drażnić swędzące dziąsła, początek ząbkowania. Najlepiej skontroluj wagę małego, jeśli przybiera to nie masz czym martwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×