Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyjaciółka wrażliwej

Czy to prawda, że kobiety mądre i wrażliwe

Polecane posty

Gość przyjaciółka wrażliwej

mają mało przyjaciół. Co Wy o tym sądzicie, czy to prawda czy nie i jeśli tak to dlaczego. Proszę o wypowiedzi różne osoby zarówno takie, które takie kobiety znają jak i takie, które się za takie uważają. Ja znam taką osóbkę, jest wrażliwa (każdy pies z kulawą nogą znajdzie u niej schronienie) nieśmiała, ale bardzo mądra, niestety życie jej dało w kość. I nie ma zbyt wielu serdecznych przyjaciół. Chciałabym wiedzieć, czy to reguła czy wyjątkowy przypadek. A może macie jakieś rady dla niej, żeby się życiu nie dać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do TALARKA
jestem wrazliwa az za bardzo.. :O i owszem zbyt latwo nie zranic!! i fakt tnie mam przyjacil.. :( i to boli !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do TALARKA
a i a tez nie umiem odmowic jak mnie o cos prosza obce osoby albo te przy ktorych czuje sie gorsza,mniej wazna.. :( rdzinie tej najblizeszej najpredzej pdmowie ale to roznie z tym jest!teraz tez zgodzilam sie na cos i zaluje!! musze to odkrecic i az mnie trzesie na sama mysl co ten ktos pomysli!:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisz ze chodzi o Ciebie
a nie bredzisz coś o jakiejś koleżance :o szukasz potwierdzenia , że mimo brakuprzyjaciól jesteś dobrem wcielonym :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisz ze chodzi o Ciebie
ciężko poprosić ; napiszci mi , że jstem mądra i wrażliwa ? i taka niedoceniana :( :D śmiech na sali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest w tym racja. P.s. Ja mam strasznie duza empatie. Potrafie kazdego zrozumiec i wejsc w jego uczucia i rozmienie swiata. Jestem w stanie nawet zrozumiec co kierowalo danym czlowiekiem kiedy robil cos strasznego. Nie ukrywam ze jest to meczace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja cieszę się jak mogę komuś pomóc. Przyjaciół nie mam zbyt wielu, ale czy to jest najważniejsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisz ze chodzi o Ciebie
klub słodkopierdzących :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju...
Ja wrażliwa bynajmniej nie jestem, ale chętnie pomagam innym. No i dupa, też nie mam przyjaciół.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjaciólka wrażliwej
"napisz ze chodzi o Ciebie" - jeśli ci się tu nie podoba to po co tu jesteś. Zaciekawił cię temat może też do takich należysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli oni tego nie doceniają to oni są egoistami.Nie mozna wiecznie nad kims sie uzalac bo jest wrażliwy.Niektórzy ukrywają swoje uczucia ,i dziwne jest to, ze własnie Ci mądrzy i wrazliwi wtedy nie mają czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisz ze chodzi o Ciebie
skusił mnie bombastyczny tytuł :p macie jakieś wady kochaniutkie ? poza tą , że jesteście za dobre ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisz ze chodzi o Ciebie
ale wstajecie by nieść ulgę ludzkości ... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjaciólka wrażliwej
dziękuję za wypowiedzi Tu nie chodzi o mnie niestety, bo mnie na przyjaźni specjalnie nie zależy, ale jej wiem, że bardzo i myślę, że dlatego kilka razy się sparzyła, dobierała sobie niewłaściwe osoby, dając im wsparcie nie oczekując nic w zamian. Potem te osoby, świadomie lub nie, bardzo jej dopiekły. Ja jestem osobą, która stara się być pomocna, ale nie za wszelką cenę - pomagam jak tylko jestem w stanie i lubię pomagać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee...ja nie jestem taka dobra :P Ta empatia mnie meczy bo potrafie sie wczuc np w zabojce i zrozumiec jego punkt widzenia. Praktycznie kazdego potrafie zrozumiec i meczy mnie to bo czasem nie wiem gdzie sie zaczynam ja a konczy ktos inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wczuwam się w umysł ofiray, zabójcy juz nie:classic_cool: czyżbym była empatyczna wybiórczo?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisz ze chodzi o Ciebie
🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludzie!!!!!!!!Wrazliwi i dobrzy nie są sami.Nikt mi tego nie wmówi i nie przekona do tego.Jak człowiek upadnie na ulicy to pomimo tego ze sie boje krwi lece do niego i pomagam jak umiem,a wrazliwy?Uzala sie cały wieczór nad tym ze jakby on upadł to by mu nikt nie pomógł:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" ludzie!!!!!!!!Wrazliwi i dobrzy nie są sami.Nikt mi tego nie wmówi i nie przekona do tego.Jak człowiek upadnie na ulicy to pomimo tego ze sie boje krwi lece do niego i pomagam jak umiem,a wrazliwy?Uzala sie cały wieczór nad tym ze jakby on upadł to by mu nikt nie pomógł" :D:D:D:D:D a to już jest dosyc neurotyczny ego-narcyzm:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjaciólka wrażliwej
"płyną ryby" napisałaś "Ja mam strasznie duza empatie. Potrafie kazdego zrozumiec i wejsc w jego uczucia i rozmienie swiata. Jestem w stanie nawet zrozumiec co kierowalo danym czlowiekiem kiedy robil cos strasznego. Nie ukrywam ze jest to meczace." - Może właśnie tak jest to że często myśli się, że rozumiemy oznacza wybaczamy, może nawet niektóre wrażliwe osoby tak się zachowują jakby tak było. Stąd nawet dranie znajdują w ich ramionach ukojenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjaciólka wrażliwej
Wampirzyca - "Uzala sie cały wieczór nad tym ze jakby on upadł to by mu nikt nie pomógł" nie o taką wrażliwość mi chodzi. Nie o użalanie się nad sobą bo to nazwijmy po imieniu litowaniem się nad sobą nie nad innymi. Mówię o empatycznych osobach, które dzielnie idą przez życie, pomagają innym, ale inni ich widzą tylko wtedy gdy potrzebują pomocy. Nawet nie pomyślą, że ta osóbka może też jej potrzebuje. Często jest tak że nie widzą, nawet gdy ona o to z trudem poprosi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to piszesz o mnie.Ostatnio miałam doczynienia z ludzmi którzy potrzebowali mnie tylko do tego by potwierdzac swoją wrazliwosc.A jak ja sie w czyms gubiłam to dostawałam tylko krytyke.Ja mam tylko 1 przyjaciela,ale wiecej mi nie potrzeba ,bo prawdziwy przyjaciel nie szuka w Tobie dobra czy wrażliwosci on po prostu o tym wie,ze jestes taka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjaciólka wrażliwej
dziękuję wszystkim osobom za wypowiedzi. Na razie muszę zmykać, ale jutro się odezwę i odpowiem na późniejsze posty, więc prosze dalej wpisywać swoje opinie. Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czasem
jest tak ze ludzie dostaja szczerosc wylozona na tacy ale uwazaja sie za pepek swiata i wszystko musi byc tak jak oni tego chca.takich ludzi jest bardzo duzo na swiecie a mimo to uwazaja sie za wrazliwe osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×