Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jlkll990

ZOBACZCIE JAKIE SPODNIE SĄ TERAZ MODNE??Z WYSOKIM STANEM

Polecane posty

Gość fajne gatki
poza tym uwielbiam dzwony, może wreszcie kupię sobie jakieś spodnie bo rurek w ogóle nie trawię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhjhkgjkjkj
wysoki stan jest już modny przynajmniej od lata... mi szczególnie podobają się spódnice z wysokim stanem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m_argarita
te 2 o wiele lepsze!! mi sie podoboją sródnice ołówkowe z wysokim stanem ale póki co nie odważyłam sie jeszcze ubrać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Askia
Mam podobne... fajne... pod bluzki, w koncu jak siądę majtki nie wyłażą. Na zewnątrz dziwnie wyglądają, strasznie zaburzają proporcje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysokiego stanu nigdy nie zaakceptuje, nie potrafie chodzic w innych spodniach niz biodrowki ;) ale nawet na innych, wysokie olowkowe spodnice wygladaja ok, ale spodnie... ta modelka sie z tylu fajnie prezentuje, ale juz sobie wyobrazam jak bedzie wygladala w takich spodniach osoba z grubszymi nogami i duzym tylkiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgjgjkg
te 1 fajniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko dlaczego pisza, ze beda modne od wiosny? przeciez juz sa modne od jakiegos czasu (jesieni?), w sklepach tez sa. ale chyba nie maja duzego wziecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Johnny Zboczony
Nie, m isie podobaja tylko laski w biodówkach , najlepiej z fajnym paskiem, a dzwonom takim jak na linku mowie WYPIERDALAĆ !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo wazny jest materiał
najbardziej sexi sa skórzane i skóropodobne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy myslicie, ze te spodnie z wysokim stanem beda dobrze wygladaly na niewysokiej i bardzo szczuplej osobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×