Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julka_k

faceta podnieci....

Polecane posty

Może miejsce na temat dziwne, bo to kwestie związane z modą i ubiorem, ale jakoś tak pośrednio. Ostatnio jeden z moich znajomych powiedział, że nic go tak nie podnieca, jak kobieta w okularach. Prawde powiedziawszy to spadłam z krzesła, gdyż sama mam okulary i swoją wadę wzroku nie taktuję jako element, który wzomcni krążenie u faceta, ale czy spotkałyście się już z takimi \"przypadkami\" :)) Ja tu mocno zastanawiałam się ostatnio nad chirurgicznym zabiegeim korekcji wady wzorku, a tu proszę. Okazuję się, że okulary mogą faceta podniecić. :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj maz uwielbia mnie w okularach, ja jego zreszta tez. Po prostu lubimy okulary. Ostatnio nawet poprosilam go, zeby zmienil oprawki an wieksze i bardziej widoczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FACIOTEK
MNIE TEŻ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale do kogo to pytanie
każdy ma jakiś fetysz: jeden lubi buty, drugi okulary :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Facet zawsze musi znaleść sobie jakiś punkt zaczepienia, no ale okulary to chyba szczyt szczytów :) Ciekawe jak oni nas odbierają, co im się tam gotuje w tej głowie :) Silna, inteligentna, niezależna, czy może efekt \"bibliotekarki\" ( takie niewiniatko kiedy wypełnia rewersy, a miedzy regałami rozspustnica )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja1234
Julka_k piszesz, że zastanawiałaś się nad korekcją wzroku. Masz jakieś szczegóły? Coś wiesz? Gdzie co i jak? Bo ja na razie się rozglądam, jeżeli mozesz mi pomoc to napisz na rnt@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alicja 1234 szczerze powiedziawszy to jeszcze nie jestem zdecydowana, znaczy się na miejsce. Wiele czytam i próbuje się dowiedzieć od innych. Z tego, co już zdarzyłam \"uzbierać\" to najczęsciej słyszę o klinice prof. Jerzego Szaflika, ale to Warszawa a nie Wrocław. Kto wie, może pojadę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milkonia
Moja Droga! jestes kobieta, wiec mysl o sobie. Jak ja nie lubie myslenie, ze zrobie saobie to a tamto, zeby krecilo to jakis chloptasiu. Mamy same sie czuc we wlasnej skorze!!!! Jezeli przeszkadza Ci wada, to zrob ten zabieg. ja bym tak zrobila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jasne że tak zrobie. Co prawda mało mam jeszcze informacji gdzie najlepiej się położyć ale szukam intensywnie po sieci, pytam znajomych...żeby mieć pewność...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DR.Bryll
i co i co i co? zrobiłaś korektę czy wybrałaś wizje twojego faceta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee to nie takie niespotykane wielu mężczyzn tak ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyś okulary były synonimem
nieatrakcyjności i przeciętności ale to było w latach 80-tych i 90-tych. Teraz czasy się zmieniły. Okulary stanowią pewien element który budzi określone skojarzenia, np. kojarzą się z inteligencją. Tyle ludzi je nosi że jest to norma. Ja od zawsze nosiłam okulary, ale tylko po domu :P Jak wychodziłam do ludzi to zdejmowałam. Nie żebym się jakoś ich szczególnie wstydziła ale jakoś nie było takiej potrzeby bo równie dobrze radziłam sobie bez okularów przy wadzie -1 i -1,5. Jednak ostatnio kupiłam sobie nowe bardzo eleganckie błyszczące oprawki i zaczęłam w nich chodzić na spotkania towarzyskie. Normalnie nie spodziewałam się że wzbudzę taki niemalże szok :P Nie spodziewałam się będą takie zachwyty. Usłyszałam kilka bardzo miłych komplementów i to od facetów po których bym się tego nawet nie spodziewała. Czuję się w nich bardziej elegancka i tajemnicza. Rewelacyjnie się prezentują z ciemnym płaszczykiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×