Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Słodka79

KOBITKI CHORE NA CUKRZYCE, KTóRE CHCą MIEć DZIECKO

Polecane posty

Gość Słodka79

Mam cukrzyce i zamierzam starac sie o dziecko. Rozpoczynam w sierpniu. Lekarz ginekolog powiedział, ze nie ma zadnych przeciwskazan ale chcialabym tez poznac Wasze opinie:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słodka79
Nikt mi nic nie napisze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Ci napisze jako ze wlasnie skonczylem praktyki na Diabetologii , choc tutaj nie wierzy sie w to. Mielismy duzo pacjentek i wszystkie podobno musialy byc wyrownane , zanim zaczna sie starac o dziecko dlatego wazne zebys poszla do poradni diabetologicznej , bo przeciwwskazan nie ma , ale musisz byc pod nadzorem diabetologa bo ciaza jest jednym z czynnikow dekompensacji cukrzycy. E.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słodka79
Ja mam swiezo wykryta cukrzyce bo dopiero 1,5 miesiąca. O ciąży myśle dopiero sierpien , wrzesien, bo wtedy bede juz po ślubie no i musze tak jak mowilas wyrownac cukier. Chociaz mam calkiem niezly. Oczywiscie nie jem zadnych slodyczy i naprawde uwazam na to co jem i ile. Mysle ze jak tak dalej pojdzie to wynik HbA1c bedzie zadawalajacy. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie. najpierw musisz dobrze wyrownac cukrzyce i nauczyc sie z nia zyc-rozpoznawac objawy i jak sie wtedy zachowywac. przed zajsciem w ciaze musisz skonsultowac sie z diabetologiem i ginekologiem, a potem do dziela. i musisz byc pewna, ze umiesz juz sobie radzic z ta choroba,a bedzie ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×