Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Milutki kolo

Czy jest sens tak się malować, perfumować, ubierać, skoro i tak wiadomo, że wewn

Polecane posty

Gość dlaczego dlaczego
woskiem?? chyba tylko zakonnice;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Soop Telny
czyli jesteśmy zbieraniną śmierdzących obrzydliwości. Ciekawe czy Jolanta Kwaśniewska też tak ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uhahana
dlaczego dlaczego,woskiem z ucha :P Soop na pewno,a moze nawet ma wiecej bo stac ja na wiecej zarcia to i kupy potezniejsze ! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Soop Telny
teraz patrzę na piękną kobietę i myslę - czy robiła dziś kupę czy ma aż trzy potężne balasy w sobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Soop Telny
jakoś ta świadomość obecności kału w jelitach partnerki sprawia, że wcale a wcale nie jest juz tak pachnąca i ładna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego dlaczego
jesteśmy zbiorem molekuł, w 90% składamy się z wody, reszta to białka, tłuszcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna środówna
my feministki nie robimy zimą kupy, bo to by oznaczało konieczność korzystania z sedesów - a to świńsko-szowinistyczny męski wynalazek. latem odrabiamy zaległości nawożąc pola. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uhahana
soop telny a mi sie wlasnie wydaje ze ciebie to podnieca najbardziej bo ciagle podtrzymujesz ten temat;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego dlaczego
Soop Telny-> a wiesz że pochwę od odbytu oddziela cienka błona, więc podczas seksu tradycyjnego ocierasz się o seks analny??;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znawca_kobiet
mówiąc krótko - narządy płciowe kobiety są na granicy z gównem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale spoko, spoko :D Dlatego tylko anorektyczek i bulimiczek jest :] one wcześniej \"wyczuły\" sprawę i ograniczają balast:] A wstręt do tego, co mamy w środku, to dlatego, żebyśmy się nie zżerali nawzajem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Soop Telny
Bruce Willis ma nową piękną kobietę życia...Ciekawe czy wie ile kału ma ta pani w sobie...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego dlaczego
pytasz czy kobieta wie ile kału ma Bruce Willis w sobie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahahahahahahahahahaha
o kur*** autorko tematu a ty nie masz przypadkiem kalu we lbie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahahahahahahahahahaha
o przepraszam autorze* nie autorko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krytyk literacki
Faktycznie lyteratura mało poświęca uwagi temu zagadnieniu albowiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotrek21
Podobno ktos powiedzial: "Nie wazne jak kobieta wyglada,wazne jak pachnie" i to jest strzal w dziesiatke. Wczoraj wracajac z pracy w tramwaju stala obok dziewczyna tak pewnie w moim wieku moze troszke starsza,ale jak pachniala o matko po prostu miodzik. Mialem ja spytac,czym tak ladnie pachnie,ale w koncu zrezygnowalem no bo jak to wyglada zaraz by pewnie pomyslala ze zbok wiecie jakie sa kobiety. ekhm no wiec naprawde cos w tym powiedzeniu jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tak tak yes yes yes
ixipixi-> tak tak, nie pocą się, nie muszą zębów myć, bo zawsze mają czyste i z ust im nie wydziela się inny zapach niż pomarańczy i brzoskwiń, ich mocz to destylowana woda, makijaż nie rozmazuje się rano... też oglądałem dużo filmów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>ixipixi Obawiam się, że też nie jadła (anoreksja). A jak jadła, to i tak z niej to wychodziło, tylko z innej strony (bulimia). Możliwe, że też gromadziła to w sobie, aby po ślubie wybuchnąć, obryzgując Ciebie kałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aj tam,bzdury. Mam siorkę, naprawde ładna laseczka,kiedy miala 14 lat podgladalem ja w kiblu. Widzialem nie jeden raz jak sie onanizowala (strasznie smieszny widok, myslalem ze sie przekręca), jak robiła kupę (miny nieprawdopodobne),ale nigdy nie smierdzialo. Przeciez nieraz jedlismy to samo na kolacje, wchodzilem po niej do klopa-zero smrodu.Wiele razy wąchałem jej bieliznę-na niej zero kału. Zdarzało się ze spałem z nią całą noc w jednym lóżku wiele razy (oczywiscie bez podtekstów) - żadnych pierdów. Więc przetsancie ściemniac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vsvsxcxc
Skuteczna reklama Lublin to najlepsza metoda na poprawienie pozycji firmy oraz zebranie większej ilości odbiorów. Z jej pomocą można zwiększyć ogólne zyski i osiągnąć sukces. https://reklama-lublin.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×