Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

manisia1987

01.02.2008 START ! Teraz musi się udac ! 20LATKI

Polecane posty

gosiu jestes na diecie nielaczenia???? bo ja wlasnie mysle zeby z SB tak za jakis czas przejsc na nielaczenia:) bo to tez nie jest dieta tak naprawde... tylko zdrowe odzywianie.. a powiedz mi jaka masz ksiazke??? tzn autor i tytul bo bym sobie chetnie kupila i poczytala:) obilo mi soie o uszy nazwisko Tombak i Summ ale nie jestem pewna czy o to chodzi.. napisz minusy i plusy nielaczenia prosze:) milego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdunia1987
Hej dziewczyny Ja na razie ograniczam jedzenie;) Oczywiście byłam na rolleticu;) i 70 min na rowerku (sama nie wiem jak tzle pryejechalam ale nogi mnie bola) czytałam teżo diecie norweskiej - z wypowiedzi wnioskuje ze super można osiagnąć Pozdrawiam jutro sie odezwe bo mnie strasznie glowka boli buu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio kafeteria mi fiksuje ale jestem tu cały czas:) podaję mój jadłospis tygodniowy ważę się ostatniego lutego, bo w piątek jadę do szkoły i w weekend mnie nie będzie:) Produkty białkowe Mięso: wszystkie jego rodzaje, pieczone, gotowane, duszone. Ryby: pieczone, smażone, gotowane. Owoce z wyjątkiem bananów; jabłka - tylko soczyste. Nabiał: każdy rodzaj mleka, ser do 45 proc. tłuszczu, jajka. Napoje: soki owocowe, wina czerwone, różowe i białe. Inne: gotowane pomidory, ocet balsamiczny. Węglowodanowe pokarmy pełnoziarniste: zboża (w tym płatki i otręby), pełnoziarniste pieczywo, ciasta z pełnej mąki, pełnoziarnisty makaron, brązowy ryż. Warzywa, owoce: wszystkie gatunki ziemniaków, jarmuż, banany, mączyste jabłka (lub trochę zleżałe), świeże figi i daktyle, suszone owoce. Środki słodzące: zagęszczone soki owocowe, miód. Inne: mąka ziemniaczana, piwo. Neutralne Tłuszcze: tłoczone na zimno oleje, masło, miękka margaryna. Zakwaszane produkty mleczne: jogurt, kefir, maślanka itp. Sery: twarogi, brie, feta, camembert, bryndza, bundz, parmezan, kaszkawał, ementaler. Mięso i ryby: surowe, marynowane lub wędzone. Warzywa i sałaty: wyłączając ziemniaki. Inne: grzyby, kiełki, żelatyna, zioła, musztarda, chrzan. PRZYKŁADOWY JADŁOSPIS NA TYDZIEŃ 1 DZIEŃ -Śniadanie: jogurt naturalny bez cukru z płatkami owsianymi (węglowodany+neutralne). -Obiad: stek z łososia upieczony w folii, surówka z kapusty kiszonej, marchwi i cebuli (białka+neutralne). -Kolacja: chleb pita z kukurydzą z puszki, sałatą, papryką, dymką i sosem jogurtowym (węglowodany+neutrale). 2 DZIEŃ -Śniadanie: jajecznica z pomidorem i cebulką (białka+neutralne). -Obiad: krem z ziemniaków (bez mięsa) z pieczarkami duszonymi na oleju (węglowodany+neutralne). -Kolacja: sałata z serem pleśniowym, papryką, oliwą (neutralne). 3 DZIEŃ -Śniadanie: twarożek wiejski (light) z rzodkiewkami, kromka pełnoziarnistego chleba (węglowodany+neutralne). -Obiad: filet z piersi kurczaka upieczony w folii z płatkamki migdałowymi, brokuły gotowane na parze (biała+neutralne). -Kolacja: kuskus z drobno pokrojonym ogórkiem i pomidorem, polany sosem jogurtowym z miętą (węglowodany+neutralne). 4 DZIEŃ -Śniadanie: jogurt naturalny z orzechami włoskimi, rodzynkami i bananem (węglowodany+neutralne). -Obiad: kalafior, marchew i fasolka duszone w małej ilości wody z kiełbaską drobiową (białka+neutralne). -Kolacja: tost z pomidorem, czosnkiem, oliwa (węglowodany+neutralne). 5 DZIEŃ -Śniadanie: owsianka na wodzie z figami i syropem jabłkowym (węglowodany+neutralne). -Obiad: zupa jarzynowa (bez ziemniaków) na udku kurzym bez skóry (białka+neutralne). -Kolacja: makaron z suszonymi pomidorami, rukolą, cebulką, parmezanem (węglowodany+neutralne). 6 DZIEŃ -Śniadanie: sałatka z owoców (bez banana) i jogurtu (białka+neutralne). -Obiad: ziemniaki i por zapieczone z plastrami mozzarelli (węglowodany+neutralne). -Kolacja: jajko sadzone (bez tłuszczu), szpinak duszony z dodatkiem oleju (białka+neutralne). 7 DZIEŃ -Śniadanie: polędwica łososiowa, pełnoziarnisty chleb, świeży ogórek, koperek (węglowodany+neutralne). -Obiad: zraz cielęcy z konserwową papryką duszony w sosie pomidorowo-paprykowym (białka+neutralne). -Kolacja: brązowy ryż z usmażonymi na oleju boczniakami, marchewką, cebulą (węglowodany+neutralne).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plusem jest to, że jedzenie oddziele też jest dobre, ale minusem na początku to to, że jesteśmy przyzyczajenia do jedzenia schabowego z kartoflami a nie tak chętnie z surówką. I dla mnie dużym problemem jest musli na wodzie a nie na mleku to takie 2 ewidentne minusy chociaż staram się z tym walczyć, ale mleko ma swój smak i woda go nie chce zastapić:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×