Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zaza2

Całowanie pomóżcie!!!!!!

Polecane posty

Mam mały problem nie potrafie sie calowac razem z moim chlopakiem uczymy sie ale jakos nie wychodzi moze macie jakies techniki albo rady dla mnie????prosze o wasza pomoc i o wasze opinie.I bez glupich zartow czy uwag.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LIllaa
ile masz lat? 13? :P:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko prosze o kilka rad czy tak trudno?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja Ci poradziłam. :) Zadbaj o atmosferę, bo to na początek jest ważne. :p Musicie czuć się swobodnie. A później dawaj... :p Zależy jeszcze czy chodzi Ci o całowanie takie no... delikatne czy raczej to "głębsze". :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mademoiiselle
masz 15 lat? bardzo niedojrzała jestes.... pewnie za pół roku zapytasz jak sie robi loda. porazka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O to calowanie takie glebsze moze i tez z jezyczkiem tylko wlasnie nie wiem jak....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tego nie da się wytłumaczyć, to się ma w genach:-) robi się samo...żadne rady nic nie pomogą, bo takich nie ma...chcesz się uczuć techniki?? To ćwicz z chłopakiem inaczej nic z tego nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musicie się masować językami :) ty jego a on twój :) najpierw powoli, potem troszkę szybciej... najpierw płytko, potem głebiej... hmmmm........rozmarzyłam sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LIllaa
Ja lubie całować buty, które mój stary sąsiad żul zostawia na wycieraczce pod domem..Czuje wtedy jak język z buta delikatnie chłepce moje wargi..Czasem sznurówka dostanie mi sie do gardła ale odbieram to jako bodzieć wzmagający mój popęd do wyciskania cytryn piętami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×