Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Krówka toffi

15 kg w 3 miesiące- czy to realne???

Polecane posty

Gość Krówka toffi

Jak w temacie... Czy na diecie 1000 kcal, przy około 2 godzinach ćwiczeń dziennie mam szansę zrzucić 15 kg w 3 miechy? Waga początkowa- 80 kg przy 164 cm Ktoś może mi podpowiedzieć...? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plusik
w marzeniach wszystko jest realne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2 godz dziennie
to za duzo!! co drugi dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krówka toffi
Czemu za dużo? Przecież ruch to zdrowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krówka toffi
Robaczek41- i ile schudłaś/ -eś i w jakim czasie? Jaka dieta oprócz ćwiczeń?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozliwe
ja w 3 tygonie 8 kg narazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość realne ale
na diecie 1000 kalorii raczej nie będziesz miała siły by cwiczyc tak intensywnie poza tym szybkie gubienie kilogrqamów sprawia że skóra bardzo wiotczeje i pozostaje jej nadmiar, lepiej byc trochę okrąglejszym i miec zwarte ciało niż miec 15 kilo mniej i wiszącą wszędzie luźną skórę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do realne ale -> ja byłam na tej diecie i w 3 miesiące schudłam 15 kg robiłam brzuszki i jeździłam na rowerku i nie widać po mnie obwisłej skóry !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krówka toffi - jeśli chodzi o obwisłą skórę to jeśli jesteś w okolicach 20-30 lat to nie powinno nic obwisnąć jesli w okolicach 50 to jest duże ryzyko:( a ja teraz planuję 8 zrzucić - jak najszybciej!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krówka toffi
Mam 20 lat i wydaje mi się, że nie powinnam mieć problemów z "wiszącą skórą", tym bardziej, że przecież zamierzam dużo ćwiczyć. No i będę używać balsamów ujędrniających. Czy 1000 kcal to Waszym zdaniem mało? Ktoś zasugerował, że przy takiej dawce kalorii nie będę mieć siły do ćwiczeń. A przecież to całkiem sporo jedzonka. Ja planuję np. * śniadanie- musli z jogurtem i jakimś owocem * II śniadanie- jakiś owoc * Obiad- pierś kurczaka lub ryba z jakąś surówką, ryż brązowy albo kasza gryczana z warzywami, niezabielana zupa * Podwieczorek- jogurt naturalny lub jakiś owoc, może kilka migdałów/orzechów * Kolacja- jakaś sałatka np. z tuńczykiem, z jajkiem, z wędzonym łososiem albo wieśniak z warzywami. Przecież to strasznie dużo jedzenia jest... Pocieszyłyście mnie bardzo z tym, że to jest realne :) Czyli na początku maja powinnam już wyglądać naprawdę ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość realne ale
taaaa pewnie miałam 18 lat gdy utyłam 15 kilo, potem stopniowo zrzucałam te kilogramy, w sumie ze 2 lata i efekt jest taki że do dzis mam wiszącą mało jędrną skórę to nie zależy od wieku ale genów dlatego jedne dziewczyny np po ciąży mają ładny brzuch płaski i szczupły a inne rozlazły i rozciągnięty flak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość realne ale
są osoby które zrzucą 30 kilo i po nich nie widac że były otyłe, a są takie które schudną 10 kilo i wszystko im wisi skóra nie jest z gumy i czasem jak juz sie rozciągnie to się nie wstąpi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a niech pyta
macie może dietę 1000 kcal ale nie z netu ? prosze o menu na kilka dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a 500kcal? jesli az tyle kg do zrzucenia...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zabójstwo
na 500 to się głodem przymiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 kg w 3 miesiące ... ? czyli 5 kg w miesiąc... realne :) wystarczy chudnac 1,25 kg tygodniowo ... :) dieta 1000 kcal + ruch i sie uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POMOCY.! MUSZĘ SCHUDNĄĆ.!
Cześć , nazywam się Jagoda. mam 14 lat i chce schudnąć 15 kg. podajcie mi co powinnam jeść a czego unikać.? bardzo zależy mi by wyszczuplić uda. ; ( mam trochę mięśni bo biegałam ,ale skończyłam z tym. chce wyszczuplić , ale nie umięśnić. proszę , dajcie mi jakieś rady mam 165 wzrostu i ważę ...dużoo. napiszcie mi w jakim czasie byłoby dobrze schudnąć te 15 kg.? by było bez efektu jo-jo , rozstęp.ów i celluitu.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sara1306
co do diety 500kcal i cwiczen-jest to realne, sama jestem/yłam na takiej diecie i codziennie 1h rowerku stacjonarnego. O efekty nie pytajcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielona Łąka
Ja Ci polecam do tego 6 weidera. Nie znam nikogo kto by skończył ją i nie był zachwycony efektami. To wymaga wytrwałości i systematyczności ale z tego co piszesz tego ci nie brakuje :) Program trwa 5 tygodni. Ja po 4 tygodniu miałam już zarysowane mieśnie i z bioderek sporo zeszło. Ale musisz robić to na 100 % a będziesz mega zachwycona :):) Oto link do strony http://wdziek.info/aerobiczna_6_weidera.html Polecam też zapisać sobie cele, powiedzieć o tym wszystkim znajomym a wtedy będziesz czuła się zobligowana i zmotywowana ..a weidera warto robić z kimś . Umówić się z koleżanką bo kiedy przyjdzie kryzys fajnie jest kogoś kto Cie wesprze. A weiderze ma się momenty ze sie nie chce ..szczególnie wtedy gdy się już widzi jakiś efekt ale wtedy ja na przykład pisałam sobie kartki motywacyjne w i przyklejałam w widocznym miejscu. :) Powodzenia ! 3mam za Ciebie kciuki .. dasz rade ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :( SAD MUMMY
czytjacie daty ludzie!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość StevBick

On Line Tab Provera Visa Accepted No Script Neededprozac Doxycycline In Internet Order Effexor Xr Propecia Con Preparacion

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta

 

Ja też zdecydowałam się na te tabletki i okaząło się że wybranie Slimunox jako suplementu wspomagającego odchudzanie było bardzo dobrym pomysłem. 3 miesiące czasu i moja waga spadła o 15 kilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emma

Moim jednym z lepszych pomysłów było dołączenie do diety tabletek Slimunox, w moim przypadku udało mi się zrzucić w 3 miesiące 11,5 kilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×