Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość poradzcie mi

jaka odżywka do włosów???

Polecane posty

Gość poradzcie mi

dziewczyny poweidzicie mi jaka mam kupic odzywke do włośów zniszczonych rozjasnianych i prostowanych przez prostownice???? tylko takie z tanszych nie drogie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lwiczka najlepsza
wax - tylko on doraźnie - olej rycynowy z apteki za parę złotych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fankaOnka
ja uzywazm żółtą odzywke,a takze maseczke loreala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gliss kur total repair 19 :) kosztuje w rossmanie ok 8 zł, uzywam jej i jest super. Ostatnio nie było i kupiłam do włosów blond tej samej firmy i tez jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doradzcie mi
wax- hm, OK spróbuje cos słyszałam o tym ale nie uzywałam nigdy i moze ten olejek rycynowy tez kupie skoro tani musze cos zrobic z moimi wlosami bo sa okropne, nie moge ich ulozyc, wysuszone na koncach a przy skorze tłuste, koszmar:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doradzcie mi
o tym glis kur tez myslalam zobacze co bedize u mnie w kslepie, mieszkam w malym miescie wiec zbytniego wyboru w drogeriach nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fankaOnka
a jesli chcesz, to mozesz sobie sama zrobic odzywke, ale to wiadomo, ze raz na jakis czas tylko żołtko jajka+sok z cytryny+troche olejku rycynoweg, to potrzymac na głowie, podsuszcy suszarka, potem umyc włosy szamponem i normalna odzywka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doradzcie mi
no bede probowac bo od jakiegos czasu nie moge sobie z nimi poradzic nie ukladaj sie sa matowe elektryzuja sie, a niestety nie moge zrezygnowac z prostownicy bo moje nauralne wlosy sa okropne, faluja stercza:-( bez prostownicy ani rusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej skorzystaj z odżywki na www.life-star.pl ona poradzi sobie z każdymi włosami. Tak mówią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja ci poradze zuuupelnie inaczej. sama mam jeszcze troche niedoleczone wlosy po nadmiernym prostowaniu, probowalam wielu specyfikow i w koncu trafilam na szampon i odzywke z miodem i czyms Timotei do wlosow suchych i zniszczonych. Rewelacja! szampon: http://torebka.kafeteria.pl/katalog.php?mode=view&id=6239 odzywka: http://torebka.kafeteria.pl/katalog.php?mode=view&id=1864

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam podobny problem bo moje włosy są zniszczone od prostowania i same sobą przeciążone ;) Ale staram się jakiś z tym sobie radzić. Na początek warto chyba spróbować domowych sposobów (olejek to fajna sprawa). A później - jeśli to nie pomoże - można przerzucić się na profesjonalne kosmetyki. Właśnie jakiś balsam albo odzywkę stąd http://www.kalamis.pl/cat-pol-1201597368-Kosmetyki-Odzywki.html ?? Dużo zależy też od tego ile będziemy w stanie wydać na takie kosmetyki - może po prostu wystarczy odżywka regenerująca włosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeewkowa
Ja teraz po kazdym umyciu włosów stosuje na nie nie spray nawilżajaco nadajacy połysk Toni& Guy. Naprawde zmiękcza włosy, i nadaje piekny połysk bez konieczności nakładania odzywki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez nie umiem poznawac ludz
maska wax, maska alterry z aloesem a na codzien odzywka dove silk and sleek no i olejek kerastase oleo ultime albo jakis tanszy zastepczy (np gliss kura albo syossa-cena o wiele niższa a różnicy prawie nie widac)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heeeehhhhe
I po co ci te maski jak na koniec i tak oblepiasz włosy litrem silikonów? te wynalazki kerasase czy gliss kura z olejkiem nie mają nic wspólnego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olawww
ja nie mialam sprayu z tej firmy t&g, ale odzywke i owszem... i jest super, bo nie sa po niej ciezkie wlosy i przede wszystkim nie elektryzuja sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no no no czemu nie
zamów sobie maska MILA PLACENTA i do tego ampułki z pacenta i dodatkowo ampułki keratyny ja mialam tak samo a teraz mam zajebiste włosy i do tego po placencie wyrosło sporo nowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no no no czemu nie
kup sobie maskę Mila placenta i dotego ampulki z placenty + ampulki z keratyna miesiąc czasu i masz super włosy i dodtakowo sporo nozych po placencie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olejować! olejki kokosowe, olej rycynowy... w zależności od potrzeb. Jeśli zależy ci na odżywkach, to odradzam L'oreala, ani u mnie, ani u znajomych się nie sprawdziły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja co jakiś czas sobie olejkuję włosy, ale to bardzo rzadko... Tak na co dzień to zwykła odzywka się sprawdza idealnie. Tez mam tą z Toni. regularne podcinanie końcówek i ta odzywka - nie ma śladu po zjechanych końcówkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serokomla
ile kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja używam z avonu naturals
z avonu używam seria naturals odżywki i maski oraz szampony i bardzo polecam bo są łagodne i nie obciążają włosów w przeciwieństwie do advanced tehniques które niestety są przereklamowanymi produktami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kraeno
A jakieś domowe? macie jakieś przepisy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margonet
Może spróbuj olejowania, jeśli mowa o domowych sposobach, dziewczyny chwalą, chociaż mnie nie zachwyca. Ja wolę szybsze metody ;) Na suche włosy polecam maskę (jeśli ma się troszkę więcej czasu na trzymanie jej na głowie) z Cece Med Silk, z wielu wypróbowanych to najlepsza maska, jaką do tej pory miałam (polecana zresztą na wizażu), a na szybko, zaraz po umyciu, odżywka z tej samej serii też się bardzo dobrze sprawdza. I zapach jest przepiękny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mada_lena86
No właśnie ostatnio tez zastanawiałam się nad tymi kosmetykami a konkretnie koncentratem witaminowym... Ja zastanawiałam się, czy nie będą mi obciążać włosów.czy ktoś jeszcze używał cece med?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zela66
Witaj. Moim odkryciem jest ostatnio na pewno strona www.twojauroda24.pl . Z tym, że oni tu się specjalizują głównie w rzeczach do włosów. Ale trzeba przyznać, że asortyment mają ogromny. Londa, Wella, Loreal, Tigi...jest z czego wybierać. Mają tylko wyselekcjonowane marki, żadnej taniej tandety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CelinaG
Ostatnio walczyłam z ogromnym wypadaniem włosów. Koleżanka poleciła mi odżywkę firmy MUSE. Efekty były bardzo fajne, włosy szybko przestały wypadać a po jakimś czasie zauważyłam, że rosną nowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia0187
MUSE - testuję właśnie. Póki co sprawdza się lepiej niż wszystkie poprzednie razem wzięte..i mam ją już jakiś czas, a jest jej jeszcze sporo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×