Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Hmmmmmmmmmmmmm

Facet w łóżku.

Polecane posty

Gość Hmmmmmmmmmmmmm

Witam. Czy jest możliwe aby ten sam facet był dla jednej kobiety idealny w łóżku a dla drugiej mizerny ? (chodzi o kobiety doświadczone) Czy jeśli dobry kochanek to zawsze każda ma z nim dobrze?? Proszę o waszą opinię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zależy czy gra chemia miedzy nimi Jak wiem śa kobiety na ktore mam ochote na seks a potem gdy do tego dojdzie to coś mnie odpycha i nie angażuję sie w robudzanie jej inaczej jest gdy gra chemia .Rozkoszuje się podniecaniem jej Chce żeby miała zadowolenie z seksu itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmmmmmmmmmmmmm
A inni ? Może macie coś do powiedzenia ;) Zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pewnie ze tak moze byc....dla jednej moze byc idealny ..dla drugiej miernota....a to wszystko zalezy od upodoban ..przyzwyczajen ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmmmmmmmmmmmmm
Kilku znajomych tak twierdziło dlatego pytam bo to ciekawe. Mi sie wydaje ze dobry dla którejś może sie okazać klapa dla innej.Jedna lubi kilka razy dziennie a druga raz na dwa dni tak samo z kochankiem. Ale to moja opinia. Czekam na wasze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście że masz rację Każdy ma inne upodobania co do dochodzenia do orgazmu i np. Jedną bedzie podniecało gdy on sie bedzie przy niej masturbował i ona przy nim a u innej i innego bedzie to obrzydliwe i niesmaczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znawca_kobiet
dla Mietka zawsze jestem bezkonkurencyjny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×