Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość delikatna-xyz

co sądzicie o tej sukni ślubnej czerwona

Polecane posty

Gość delikatna-xyz

co sądzicie o tej sukni na ślub ??????? http://www.maggiesottero.com/dress.aspx?line=m&showAll=1&pageSize=8&style=S5097 czy jednak ładniejsza biała? http://www.maggiesottero.com/dress.aspx?line=m&showAll=1&pageSize=8&style=S5104 kupię jedną albo drugą, muszę zresztą zamówić już za max. 2 tygodnie . ciąglę myślę , a którą wy byście wybrały? czy żadną? ( jakie są wasze suknie?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdecydowanie czerwona!!!!! :) biala nie ma takiego efektu!!!! a ile kosztuje wogole taka suknia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na cywilny to wybrałam by czerowna kościelny biala ale obie są śliczne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świetna jest ta czerwona, ale ja bym się chyba nie odważyła takiej założyć na ślub

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta czerwona ładniejsza...tylko ten kolor taki troche krzykliwy...a nie można by było zamówić takiej białej z czerwonymi dodatkami...tak jak jest tylko odwrotnie kolory :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojj czerwona przepiekna, w życiu nie widziałam tak pięknej sukni chyba :) Będziesz ślicznie wyglądać jeśli się zdecydujesz!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może to pomoże dużo pozytywny
będziesz wyglądać jak reszta gości, po kilku toastach nikt już nie odrózni panny młodej od reszty gości A to ma być Twój dzień.... Poza tym to ok, patriotycznie bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ka jo je
biała taka bezpłciowa, czerwona- cudeńko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może to pomoże dużo pozytywny
to ma być slub, a nie bal karnawałowy Laska zamówi sobie czerwoną kieckę i bedzie na Was kląć za każdym razem jak spojrzy na fotki z tego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×