Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

zwyczajnie, przetrwać, przeboleć . Zapewne masz swoją jaką pasje- rozwijaj ją. Trochę to zagłuszy ból Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatuś
Rhyme - Zaufaj ludziom którzy ci tu doradzają. Przede wszystkim czas jest potrzebny. Co byś nie robił, to i tak jest to bez znaczenia póki nie minie pewien okres czasu nim przestaniesz tęsknić za swoją byłą. Póki tęsknota serce wyrywa, to nie ma żadnego sposobu by zapomnieć. Czas Rhyme - tylko czas. Przeczekać musisz ten okres bólu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze macie racje. Moze znajde tą siłe. A jak nie to skończe ze sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rhyme - siłę znajdziesz :) Znasz historie mojego małzeństwa itd ... jak ja dałam radę to Ty na pewno też dasz . A słabym człowiekiem to Ty przecież nie jesteś ... po to jest życie żeby próbować przeżyć je szcześliwie ... i to też Ciebie tyczy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech Pomorzanko wtedy widziałem jakis,cel sens. Coś o co warto walczyc. a teraz o co mam walczyc? Dla kogo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rhyme - nawet tak nie mów. jesteś zapewne silnym, wrażliwym facetem i wartosciowym I pomyśl sobie zanim Ci przyjdzie coś takiego do głowy, ze ktoś na Ciebie czeka. I dlaczego chcesz tą swoja przyszłą połówkę unieszczęścliwić? Będzie dobrze , będziesz kochany i Ty będziesz kochać. Uwierz w to!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przebiśnieg - miałam dokładnie tak samo ;). Dobrze że trafiałam na mądrych ludzi ... do końca życia będę im wdzieczna :)Zresztą kontakt mamy cały czas .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak... wyżywam sie na wszystkich dookoła jak jakiś gówniarz. Ładna mi dojrzałość. Przepraszam Was za siebie naprawdę. Wybaczcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani, żegnam się z Wami :) Dobrej nocki i niech Was się aniołki śnią:) Do jutra 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lojka bardzo dobrze Ci napisała . Właśnie dla tej połówki której jeszcze nie masz . A uwierz , uszczęsliwisz jakaś fajną kobietkę :) Jest tutaj taki człowiek o nicku -Anonimek . Fajną ma stopkę "Kocham Cię moja przyszła żono , chociaż nie wiem nawet jeszcze jak wyglądasz " Jakoś tak mi się to skojarzyło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rhyme to naturalne,ale dobrze że panujesz nad tym i zdajesz sobie sprawe że tak robisz,to minie- ta złość,żal,cierpienie,dla ciebie tez zaświeci słoneczko- zaufaj nam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buśka :) i śnij już teraz o tej jedynej i kochaj ją już teraz . Niech Twoje serce przepełnia miłość i niech ona od Ciebie promienieje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie arturo..... nie jest załosny,jest cierpiący,potrzebujący ciepła,miłości,drugiej osoby...... ale zeby taka znaleźć musisz sie wyleczyć z tego cierpienia,bo żadna nie bedzie chciała zgorzkniałego,rzucającym jadem faceta....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rhyme - dla mnie łzy są odznaką człowieczeństwa . Płaczesz bo boli i nie ma znaczenia czy jesteś kobietą czy mężczyzną . To naturalne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
płacz chłopczyku,płacz....... wylej to całe zło ze łzami,my zrobiłysmy to samo..... i dlatego jest nam duzo lepiej i potrafimy sie juz smiać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rhyme - wypłacz sie ile możesz .A potem trzeba wziąść się w garść i zacząć życie na nowo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×