Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

Pomorzanka:) jesli ten nastroj z powodu tych dziadow, czy dziada tatusia to wez olej ich, potancz se troche- endorfinki dzialaja cuda:) ja wieczorkiem tez przypelzne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wkurzona jestem na siebie że dałam sie znowu podejść .A tak starałam sie pilnować na kafe bo ciągle miałam obawy że może się powtórzyć historia sprzed kilku miesięcy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam tego Taty naszego w ogole nie znam, wiec nie wiem o co chodzi za bardzo.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saneczkowa - myśle że prawdy sie nie dowiemy . Nie wiem kim jest Tatuś , nie wiem kim jest Rhyme ....to co sie w nocy działo , zaskoczyło mnie . Tak łatwo tutaj kogoś udawać , tak łatwo sie podszyć ,szkoda że to wszystko sie tutaj wydarzyło i zagęścilo troszke atmosferę . Mimo wszystko liczę na to że topik przetrwa ....bo co jak co ale dziewczyne są tutaj super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwszy sygnał ,że coś jest nie tak w środę kiedy na gg napisał mi że mnie kocha . W czwartek zaatakował na forum Tatuśka ,tłumaczył to potem tym smsem którego dostał od eks, ale mi potem na gg napisał że jest zazdrosny o mnie . No a wczoraj same wiecie co sie wydarzyło . Rhyma znam gdzieś od miesiąca , dużo godzin przegadaliśmy , wiem że mu sie podobałam i był mną wyrażnie zainteresowany pomimo tego że wydawałoby sie na prawdę cierpi po odejściu eks .Ja chciałam mu tylko pomóc przetrwać mu te najgorsze chwile tak jak większość z Was to robiła . Rhym wiedział ,że ja nie daję żadnych szans na to że moglibyśmy być razem ,przede wszystkim nie wyobrażam sobie związku na odległość ... Co zauważyłam przez te rozmowy ? że jest bardzo niestabilny emocjonalnie , ale nie podejżewałam że do tego stopnia . Wiadomo , ludzie którzy przeżywaja załamania róznie reagują ale teraz widząc co sie działo w ostatnich dniach , znając część rozmowy Rhyma z Fanaberią niestety stwierdzam że Rhyme ma bardzo poważny problem z sobą ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dzisiaj uzylam tego samego sformulowania wlasnie -niestabilnosc... a on to pewnie czyta....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ide sie rozerwac Bede wieczorem Do zobaczenia 🌻 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Facet jak facet . Myślę że mimo wszystko nie powinno się na temat Rhyma pisać ,postąpił fatalnie ale nie czuję się najlepiej pisząc o nim mimo że pewne czyta .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cały dzień dzisiaj przebimbałam ;) Dzieciaków dzisiaj nie mam taka okazja na odgruzowanie mieszkanka ;) ale sił mi zabrakło :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i dobrze - czasem trza poleniuchowac:) nie miej wyrzutow:) ja za to dzis pracuje za nas dwie chyba:) a poranek byl basenowy (bez ofiar:D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro będę nadrabiać ;)Bo dzisiaj to już się do niczego nie zmuszę . Na szczęście jestem już zaprawiona w tych domowych bojach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadam tu co jakis czas i Was podczytuje ;) POmorzanka a Ty sie z nim widziałas na żywo? Ja mam jedną zasadę. Nie można się zakochać (w sensie zauroczyć o miłości już nie wspomnę) znając kogoś tylko z netu. Nawet jeśli widizmy czyjeś zdjęcie, nie wiemy jaka ta osoba jest. Jak sie zachowuje, jaki ma głos, w jakis sposób mówi, jak pachnie itp. Już sie tak przejechałam. Na necie cud miód, z wyglądu fajnie, a w realu.... no coś nie pasi. Czasem nie wiadomo co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samotna- juz pomijam, ze cos nie pasi, ale glownie chodzi o to, ze nie mozna byc naiwna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samotna -nie z Rhymem sie nie widziałam . Mieliśmy sie spotkać jednak po środowo-czwartkowych rewelacjach wczoraj napisałam ze nie spotkamy się .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny - ale ja sie nie zakochałam ani w Rhymie ani Tatusiu. Tatuś nie powiem zainteresował mnie ale w sumie gadaliśmy ze sobą trzy razy i byc może gdyby okazał się taka osobą jak odbierałam na gg mogło by coś z tego być .Tym bardziej że był z okolic . Ale okazał sie tylko"fikcją literacką" . Na szczęscie wszystko szybko się wydało .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie sadzilam, ze zakochalas sie w ktoryms z nich, w koncu nie masz 15lat:) ale ktos mnie informowal jakis czas temuna gg, ze Tatus jest Toba zafascynowany;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZeść kobietki :) Miło że jesteście:) O kurde znowu temat Rhyme i Tatusia... :O Może zamkniemy już ten dział?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×