Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

Gość podczytująca.....
jezeli chodzi o Rhym-a to zawiódł mnie na całej lini swoim zachowaniem wczoraj wystarczyło mi to co przeczytałam .... byłam z nim w kontakcie na gg.... no ale teraz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podczytująca ja jak odezwał się wczoraj wieczorem na gg to nie spodziewałam się że tak zakończy się nasza rozmowa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podczytująca.....
forum to nie jest dobre miejsce na rozpisywanie sie na ten tenmat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podczytująca.....
czy ja mogę prosić o kontakt do którejś z was??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fanebaria - mi poprostu sie wydaje że Rhyme jak najszybciej chciał zapełnic pustkę po eks .I strzelał na oślep ...pokolei wszystkie kobietki . Ja z nim najdlużej i najczęsciej rozmawiałam i pewnie dało mu to nadzieję . Ale jak pojawił sie Tatuś i Rhyme wiedział że Ojczulek ;) mnie zainteresował - szukał kolejnej kobiety . No ale Tatuś - też ma jakiś problem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzanka - byc moze masz racje z tym szukaniem na zastepstwo ... pytanie bowiem z ktora nie rozmawial na gg?;) ale ze mna chyba najmniej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saneczkowa - okazuje sie że jest nas wiecej ... Ale kim jest był Tatuś pozostanie wielką niewiadomą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzanka:D nieeeee:D ja bylam chyba zbyt na dystans itd, zeby byc godna wyznania:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w kazdym razie cala historia jest mocno zenujaca....;) no, ale nie pierwsza, i co gorsza, nie ostatnia za pewne...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bedziemy tu robic psychoanalizy, ale w tej sytuacji -moze pani eks nie istniala, albo to cierpienie meskiej dumy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już jestem :) Dowiedziałam się własnie że muszę iść do pracy jutro :( Miałam zaplanowany cały dzień z moją rodzinką ;( Jest mi bardzo przykro ehhhh 😭 W ogóle u mnie w pracy takie zmiany że szok !!! Chyba nie lubię zbyt dużych zmian...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też już jestem :) Fanaberia to pech ...Nie wiedziałam że pracujesz ... Saneczkowa - też myślę ze żadnej eks nie było ... Rhyme na uczuciach wszystkim nam grał . A kobietki pocieszyć chciały ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×