Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

Gość podczytująca...
morał z tego taki ostrożności nigdy za wiele :) i dalej podczytuje chociaż powinnam kilka innych spraw załatwić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podczytująca...
pracuje przy komputerze i tak ciągle zerkam na was prawym okiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saneczkowa , myśle że być może gdzieś na jakimś topiku znowu skrzyżują sie nasze drogi ;) .... ale oni jeśli nickow nie zmienimy mam nadzieję że będą omijali nas szerokim łukiem :D Hmmmm .....myślę ze potwierdziła się moja teoria że tatuś przyszdł za mną ... tak patrzę na swojej gg i myślę że mam rację ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak , myśle ze to jest osoba sprzed kilku miesiecy .... wiedziałam że mnie pod tym nickiem pewnie odnajdzie , ale myślałam że da spokój . Co prawda kilka rzeczy mi nie gra ....ale za bardzo na przemian mi teraz migają na gg ... najpierw jeden sie pojawia , znika na niedostępny i za chwilkę jest drugi (tatusiek)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę zrobić generalne porządki i ugotuje obiad na jutro :) Ale oczywiście będę tu zaglądać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fanaberio - no właśnie ten caps lok u nich razem zwrócił moja uwagę i tatus na gg też mi pisał dużymi literami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saneczkowa ... ja jednak myślę że to nie dziecinada , to choroba Tylko pytanie czy to rzeczywiście sam Rhyme coś takiego wymyślił ... czy był Rhyme + Tatusiek vel Michael_33

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co za gaszcz dezinformacji- ja w ogole nic nie wiem, bo nie gadalam z nimi... trzeba by sprawdzic arch gg i czas rozmow na kafe- jesli za kazdym razem gdy rozmawialas z R. na gg taty nie bylo na kafe to... kto wie... a jak wiemy tata lubil przepadac.... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak na razie wychodzi na to że miał ten sam chyba ....ale na pewno w tym samym czasie rozmawiał przynajmniej z dwoma zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saneczkowa .. ja z nimi na gg w tym samym czasie rozmawiałam .. ale oboje mieli przerwy w pisaniu , myślałam ze na forum piszą ... ale chyba rzeczywiście zaczyna to tak wygladać ze Rhyme i Tatuś to ta saam osoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no przeciez nie ma problemu, zeby prawie na raz gadac z 2 roznych numerow... tylko to mala chwilunie trwa jak piszesz... nie no extra po prostu... wiec tatus =rhyme? w sumie to autor tego cyrku chyba kona ze smiechu teraz czytajac nasze spekulacje na ten temat:) ale smiech to zdrowie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my Saneczkowa w detektywów sie bawimy ...:D Ciekawa jestem jakie rewelacje pozostałe dziewczyny powiedzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja od początku jak zaczeła się ta szopka mówiłam że jedna osoba pisze z dwóch nicków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mnie juz ktos kiedys mowil, ze moglabym byc sledczym:D Ty masz wiecej danych, wiec kombinuj:D ja jestem ciekawa prawdy, choc niewykluczone, ze ona jest oczywista i ja znamy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saneczkowa Rhyme zapytał mnie na gg czy będę jego dziewczyną:O Na kafe tatuś napisał że kocha Pomorzankę, potem Rhyme napisał na kafe że kocha Pomorzankę, jakoś od razu mi to skojarzyło się z rozdwojeniem jaźni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×