Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

samotna- jasne:D moi rodzice sa spod wagi:) super malzenstwo-wzorcowe, tylko corka zagubiona jak dziecko we mgle:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzanka wydaje mi się że dwie wagi by ze sobą nie wytrzymały. Tzn ja wiem że z drugim takim typem jak ja nie wytrzymałabym długo :) Ponoc dla mnie dobrym partnerem byłby skorpion (ze względu na jakiś ukłąd planet ale już nie pamiętam co do czego : ) Ale nigdy nie byłam ze skorpionem więc nie wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
saneczkowa --> obiawy następujące: - masa koleżanek różnych dziwnych - wiecznie poszukujący nowego towarzystwa i oczywiście koleżanek, - wieczne zapotrzebowanie na wyjscia imprezy eventy wszelkiej maści - minimum deklaracji - stwierdzenia w stylu '' nie dam sie na smyczy prowadzić'' - i hasła w stylu '' jeszcze mam na to czas''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podczytujaca moj nie mial kolezanek, imprez nie znosil; jedynie mowil, ze na smycz sie nie nadaje; i slub do szczescia zbedny, choc mieszkac chcial razem; lubil wypady w meskim towarzystwie... ale razem tez sporo jezdzilismy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzanka ja mam siostre skorpionice i też fakt, że cięzko się z nia dogaduje. Ale jakies takie mam wrażenie że mężczyźni skorpioni sa bardziej znośni. Miałam tylko kolegów skorpionów i zawsze mi się podobali i bardzo ich lubiałam. No ale fakt, ze co innego kolega a co innego partner :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Generalnie osobowosci pasuja do znaków ... czasmi na kafe pojawiają sie takie topy i większość cech danego znaku potwierdza się przynajmniej w 80 %

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe czyli mamy jakąś mutację tego typu B chociaż występują pewne cech wspólne ten moj to skrajna wersja była wokncu sam o sobie tak mowił jak sie rozchodziliśmy ze on jeszcze ni wie czego chce i chyba z niego typ piotrusia pana jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak Pomorzanka, sa cechy wspolne jakies tam, a reszta to juz kwestia asc, zeby nie byli wszyscy jak od sztancy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podczytujaca moj mowil ze wie czego chce- chce byc ze mna:D kurde no klamal do konca jak sadze w zywe oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podczytujaca - ja mojego zmieszalam z blotem prawie;) ale coz, nie przeszkodzilo mu to pisac do mnie potem na gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saneczkowa - u mnie to samo z tym ostatnim ... "chce ze mną być , ale przecież wiem jaką pracę ma " To byłby związek na gg :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saneczkowa - no coś na to wychodzi ... bo ja w pracy mogę pogadać sobie na gg .... potem ja wracam to on już pracuje :D I spotkania pewnie raz na miesiąc ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzanka, ja nie wiem czy Podczytujaca moze sie bawic tu z nami....;) wlasnie zobaczylam date urodzenia......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saneczkowa - no przecież na ten sex to pewnieby raz na miesiac podjeżdżał :D ;) No ale na czacie to normalka :O brrr.... 90% tylko tym jest zainteresowanych :O Podczytujaca - niby 30 tu są ;) - ale czy wiek jest ważny ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×