Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

No niestety teraz to ja ugrzęzne w papierach :O:D Zmiany nam się szykują ... ale i wyjazdy na szkolenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak Podczytujaca- jestes pobudliwa, gadatliwa , szybko sie nudzisz... ale wazne sa aspekty w horoskopie, zeby wiedziec jakie masz tendencje do dzialania w roznych sferach zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saneczkowa - ja bardziej się zastanawiam co ja z dziećmi zrobię :D Ale chętnie bym wyrwała sie na kilka dni ....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saneczkowa - w sumie jedyna ....ale nie wiem czy to przejdzie .Moja mama ma zawsze tysiące powodów żeby nie zajmować sie dziećmi , a to pewnie tygodniowe szkolenia będą . Mam mały problem .....ale oczywiście coś wymyślę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saneczkowa - w sumie jedyna ....ale nie wiem czy to przejdzie .Moja mama ma zawsze tysiące powodów żeby nie zajmować sie dziećmi , a to pewnie tygodniowe szkolenia będą . Mam mały problem .....ale oczywiście coś wymyślę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobiety ja sie chyba udam na poslanie:D jakas upodlona sie czuje dzisiejszym dniem zatem dobranoc 🌻 🖐️ :) i do jutra mam nadzieje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podczytująca - ale nie jesteś z Pomorza :D , mały problem by był :D ;) ...Ale dziekuję 🌻:) Saneczkowa - jak zwykle nie mam wyjścia ;) Na szczęście audytka jest moją przyjaciółka więc wymyśli tak żeby było dobrze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny :) Fanaberio ale o barbażyńskiej godzinie pisałaś ;) - dzisiaj pewnie będziesz odsypiała :) Tak pożno z pracy wracasz ? Miłego dnia dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Saneczkowa - też wcześnie wstajesz :) Ja już kawkę wypiłam i zbieram sie do obowiązków :O :D A tak mi sie nie chce ....😭:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saneczkowa - u nas też napadało ... i teraz też sypie :) Zaraz idę z chłopcami na zakupy... ale bez sanek ,bo na 2 cm nie da się raczej pojeżdzić ;) Przebiśnieg - coś taka małomówna ? ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×