Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

haj haj dziewoje :) pomorzanka bo mi palce chyba odmarzły ... minus 10 a ja ciągle na zewnątrz 😭, ale za to popołudnie zafunduję sobie piękne :) chociaż na spacery taka pogoda jest całkiem niezła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na kawkę wpadłam :) W soboty , zamiast odpoczywać ;) narobię się zawsze jak dziki osiołek ;) Przbiśnieg , mi też na zakupach palce odmarzły ... ;) ale teraz jest już fajnie , sypie śnieżek :) tylko ciągle go za mało na sanki :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pocieszenie nie tylko u Ciebie :) trzy miliony spraw do załatwienia jest tylko musze sie zmobilizować zeby zacząć je załatwiać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie jest pełna moblilizacja ;), kończę kawkę i łazienka i kuchnia jeszcze mi do posprzątania zostały :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufff :) podczytująca - nóżki się gotują w garnku pożyczonym ;) pomorzanka ja pomiary robiłam także aż do bólu - mam nadzieję, że nie odmarzły ;) ja już po pracy i po sprzątaniu - szybkie zastosowałam ;) jeszcze się ogarnę i czekam na gości a swoją drogą to człowiek jednak nie myśli... można posprzątać w piątek a w sobotę sobie leżeć martwym bykiem ;) pomorzanka na sanki to chyba nie napada - w poniedziałek znów ma być 0 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Choć widze że aktualnie pustką na topiku powiewa :( Ale z drugiej strony sobotnie popołudnie, więc nie ma się czemu dziwić. Ja wróciłam dziś z pracy i powiem szczerze że po całym tygodniu jestem zmęczona, całe zmeczenie jakoś tak kumuluje się własnie w sobote. Na szczęscie juz zdążyłam posprzatać i teraz mały relaksik przy kompie ;) A wczoraj... wczoraj wieczorkiem wybrałam się z dobrym znajomym na kawke :) Nie powiem, było milo ;) Mam nadzieje, ze ktos niebawem zaglądnie tutaj :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubuszanka Nieoczekiwanie dla mnie samej dostałam temperatury i padłam teraz :O Coś mnie telepie, z nosa leci a dopiero co byłam przeziębiona :O Wskoczę do wanny ...troszkę jeszcze pokręcę sie po domku ;) ... i wieczorkiem do Was dołączę :) . Teraz będę zaglądała od czasu do czasu ;) Miłego popołudnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{cześć} Pomorzanka Nic mi nie mów na temat przeziębienia :( Ja dopiero co skończyłam z paskudnym przeziębieniem i katarem. Nienawidze kataru!!! Niestety w mojej pracy mam ciągły kontakt z wieloma ludźmi a wiadomo - im wiecej ludzi tym wieksze prawdopodobieństwo na podłapanie jakiegos wiruska. Jezu, jak ja chce juz wiosny!!! Gdy czytałam że u Was spadł snieg to niewierzyłam, bo u mnie świeciło słońce, typowa wiosenna aura, z małym wyjatkiem - lekki podmuch wiaterku dość mroźnego skutecznie przypominał, że to jeszcze luty, ze zima trwa, niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tydzień temu skończyłam przeziębienie , teraz powtórka :( U nas dzisiaj na przemian było słoneczko i zamiecie śnieżne ;) Dodatkowo wiatr był silny , mrożny ... momentami wygladało to tak jak zima przed lat ;) Ale to co nasypało to słoneczko rozmroziło ... w tym roku sanek po raz kolejny chyba nie będę odkurzać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzanka , to ja naprawde Ci współczuję, dwa przeziebienia w tak krótkim odstepie czasowym to nic do pozazdroszczenia. Ale to wina pogody. Gdyby mrozik trzymał to by zarazki nie fruwały sobie w powietrzu. A tak ludzik ludzika zaraża i nic dziwnego ze chorujemy raz za razem. Dzisiaj korzystając z wekkendu kuruj sie, najlepiej goraca herbatka z miodem, lub mleczko z miodem (bleeee, osobiście nie cierpie mleka) i koniecznie wygrzewac sie pod pierzynka (to akurat uwielbiam ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myślałam że sobie cosik poczytam ;) a tu tylko Lubuszanka daje znak że żyje ;) Dziewczyny , gdzie się podziewacie ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie? Gdzie pozostała gromadka??? Ale co sie dziwic Pomorzanka, wszak dzisiaj sobota i moze dziewczyny wybyły gdzieś ;) Co do wybycia z domku, ja tez ok 20 wybywam. Ide na babski wieczór gdzies do lokalu z koleżanka. Moze a nóż widelec poderwie sie jakiegos faceta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zazdroszczę Lubuszanka :) Nie pamiętam kiedy gdzieś byłam z koleżanką . Chociaż nie powiem ostatnio nawet jakieś knajpki zaliczyłam powiedzmy na randkach ;) Czuję że dzisiaj zostanie mi telewizorek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubuszanka :) - juz chyba uciekłaś ;) życzę Ci milego wieczorku - i rozglądaj się uważnie na boki ...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz prawie uciekam. Nie martw sie, bede sie rozgladac na boki niczym jakis dedektyw :D Ale postawmy sprawe jasno - nie idę z koleżanka po to by rozgladac się za facetami. Idziemy przede wszystkim poplotkowac :) A że mimochodem zobaczy sie jakichś facetów to dlaczego nie poobserwowac? ;) Uciekam już, mam nadzieje, że sama tu nie bedziesz i że niebawem dołączą inne kobitki. Nie chciałabym byś prowadziła monolog ;) Fajnego wieczorku życze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monologu nie będę prowadzić , mam tu jeszcze drugi topik;) Ale mam nadzieje że ktos tu do mnie zajrzy :) Jeszcze raz miłej zabawy :) A poobserwować zawsze warto :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikt nie zajrzał :( .... ale są plusy tego nawet film po raz pierwszy od nie wiem kiedy sobie oglądam :) Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×