Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

Cześć Dziewczyny Odsypiecie nocne szaleństwa ? ;) Lubuszanka jak udało sie spotkanie z koleżanką ? :) Miłego dnia 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To wpiszę się, jestem samotna i może to dobrze, nie jestem jeszcze po 30-tce, ale i tak się wpiszę. Pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieńdobry to chyba znalazłem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Linguś :) - tu nie ma i tak przedziału wiekowego :) Ale miło tutaj ,więc zagladaj jak masz ochotę :) Zaraz pewnie i Gnomik zajrzy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooooo ...wiedziałam :D:D:D Gnomik Ty samotny raczej nie jesteś :P Ale przydałby nam by sie tutaj jakiś fajny sprawdzony facet ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już zajrzał. :D Może skorzystam z zaproszenia, tylko gówniarą tu jestem. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gnomiku, sprawdzony i to jeszcze jak. :P Chyba zaraz rozwalimy niechcący topik. :o ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
linguś w końcu sami zaprosili a jak zaprosili nas to zdawali sobie sprawę ze zdolności rozwalania topów :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Przebiśnieg :) Ja na razie w domku siedzę ... potem do mamuski na obiadek ... i pewnie tak niedziela spokojnie upłynie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomorzuś sama chciałaś :P:P:P witam przebiśnieg 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przebiśnieg ja dokładnie nie wiem ale co wejdę na jakiś top to go rozwalam i konczy się temat właściwy topu :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gnomik .. grzeczny miałeś być ;) Przebisnieg - dla mnie to raczej mało przyjemne jest, obiad u mamusi ;) Ale na pewno zawsze smacznie :D Kurcze , żal mi starszego synka :(:(:( przyszedł eks i nawet sie z nim nie przywitał . To ze mnie zlewa to mały problem ....ale żeby swoje własne dziecko tak traktować to porażka :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przebiśnieg kurna ten emot leży mi akurat pod palcami :P:P pomorzanka eeeeee bez przesady nic nie mówiłaś że mam być grzeczny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie , nie chce ... on od dłuższego czasu widział że ojciec nim sie nie interesuje .I troszkę zaczął sie buntować ...mówił że nie idzie na spotkanie z tatą a eks nie nalegał ... Teraz ani jeden ani drugi ze sobą nie rozmawiają .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×