Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

mały jak najbardziej do twarzy :D i to jest właściwy kolorek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak tak jestem za :) tylko moje kobietki maja troszkę " więcej" :) Ubrania oddaję ubogim i właśnie to dzisiaj muszę zrobić. Porządek w szafie. jeszcze mam zbyt dużo książek. Ostatnio porozdawałam 3 kartony.I ciągle mi przybywa . Za jakis czas znowu trzeba zrobić czystki i zaprosić ludziska do zabrania ich. Nie umiem wyrzucać książek na śmietnik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chwilowo....
samotna po 30-stce też jestem, mam dzieciaczka, były mąż ( rozwód się toczy) bardzo daleko. Miłość nam też sie zdarza, ale w naszym wieku, to juz nie to. Wiekszość ma poplątaną przeszłość (jak ja) i siedzi cicho z tym co mam. NIe układa im się, nie są szczęśliwi, serce gdziec się rwie, ale odwagi brak. Do bani faceci, do bani. Kiedys nawet o tym nie myślałam, potem się zakochałam, a potem moce zderzenie z rzeczywistością. Ja już dziękuję za miłości. Jestem wykręcona i wyciśnięta jak cytrynka ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w kwestii ciuchów zgadzam się z lojką 9hm co ja taka zgodliwa ostatnio jestem...;) szafa pełna, ale większość zwykle stara i już się w tym nie wygląda :) a mężczyźni gnomi raczej nie mają wielkiej potrzeby zmiany w strojach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gnom ----------numer konta podam a masz może jakąś konkretną kaske do przelewu na nie przydało by mi się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzegorz Brzęczyszczykiewicz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chrząszczyrzewoszyce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dalej lecę sprzątać ale tym razem sąsiadce. Jestem jak na etacie ahhahah Starsza pani ma dzisiaj urodzinki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku lojka... jak szkoda, że tak daleko mieszkasz - może znalazłabym parę sztuk do poczytania dla siebie :) chwilowo - dokładnie wiem co czujesz, ale wiem też, że istnieją normalni fajni faceci 9sama ich w końcu produkuję - matryca już gotowa ;) i że przyjdzie taki czas, że otworzysz się na nowe znajomości :) a teraz po prostu głowa do góry i zdobywaj nowy dzień 🌻 mały a nie powiedziałeś gdzie mieszkasz :) bo chyba nie w jaskini ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki sorki sorki.... aaaaa.... to ja tylko :o zapomniałam ze Was podglądam ...a wygłupiamy się tu troszkę ;) już uciekam papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lojka -------jestem jestem cały czas to dla mnie pierwszyzna więc potrzebuję troszkę czasu na obycie się mam nadzieję że starczy wam cierpliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze : jak zrobię listę książek do oddania to może sobie coś wybierzecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a'propos książek to bardzo ładna była akcja książki wędrującej (czy jak to się tam nazywało) - zostawianie swoich przeczytanych już i nie potrzebnych książek w miejscach często odwiedzanych - idziesz sobie do parku, patrzysz a na ławce leży tom :) miło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakoś musze odreagować stres .... hehehehe wiecie jak po łacinie nazywa się pyralgina????? Noraminofenazonummetanosulfonikumnatrium nieźle nie ??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przebiśnieg -------------może akcja taka sama w sobie jest fajna ale niekiedy ludzie nadużywali i po prostu zbierali sobie domowe biblioteczki nie dając od siebie żadnej książki znałem właśnie takie osoby i strasznie nie podobało mi się to co robią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gnomi jednak sobie poszedłeś załatwiać sprawy czy pestusia zgarnęła Cię na TWA? ;) ja też pewnie będę musiała się ruszyć ehh, ciężkie to życie :D:D:D chwilowo -> napisz coś więcej o sobie, wygadaj się to pomaga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pestuś 😘😘😘 mały no właśnie o to chodzi że sobie przeleje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smoku - jeśli zbierali do swoich biblioteczek to i tak nieźle - zawsze mogli nimi chandlować :) pestu - skąd to wytrzasnęłaś? i czy ktoś potrafiłby to wymówić? :D:D:D a tak w ogóle to jaki stres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze jestem ale zaraz idę :D czas to pieniądz :P to trzeba iść na zakupy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pchnąć w tę łódź jeża lub ośm skrzyń fig a tutaj wykorzystany jest cały alfabet i nie powtarza się żadna litera :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przebiśnieg ja sam przed sobą się ubezpieczyłęm :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×