Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

Gość Baba z jajami
Podglądałaś mnie, Makarenko? No ładnie. Tego się nie spodziewałem po oficerze straży pożarnej! Czyżby strażacy nie posiadali kodeksu honorowego? Czy to przystoi oficerskiemu mundurowi, żeby kogoś podglądać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baba z jajami
Miła Pestko, ja posiadam bardzo ogromne i pojemne serce. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baba z jajami
NIestety, muszę zemknąć na pewien czas. Dobrze się bawcie pod moją nieobecność. Tylko grzecznie i kulturalnie. Do widzenia. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj laski,laski same go pozywiacie i nakręcacie........ dobra teraz z innej beczki,kawkie wszsytkie juz maja????????? to siadamy,może Gnomik sie pokaze??????? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Makarenka - Gnomik chyba dłuższy odwyk sobie przyszykował :(;) Gnomuś - przywitaj sie chociaż :) - nie wierzę ze nas nie pogdlądasz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kobitki moje kochane o was mowa,o was...... nie o jakis palantuniach hahahahaahahahahahahahahahahahaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saneczkowa , Leele , Lady chyba zrezygnowły z pisania ....Ale myślę że nie raz , nie dwa pojawi sie ktos nowy :) Oby normalny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też lubie czrny kolor ;) Poszwendałam sie troszke po topikach , poczytałam co nieco , od wczoraj nie wiem co sie na kafe dzieje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz.... na czarno sprawa jest jasna i oczywista . Jeżeli chce komuś zrobić przykrość to przynajmniej wszyscy wiedzą ze to byłam ja prawda? To oczywiście tylko hipoteza ponieważ jestem daleka od tego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację Pestuś , na czarno przynajmniej widać kto jest kto;) .... Co nie oznacza że w momencie przybrania czarnego nicka kogoś obdarzam bezgranicznym zaufaniem ;) No chyba że jest to już nick z tradycjami i wieloma wpismi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisał mi że za długo siedział .... i jest na odwyku... jak bedzie to najwyżej godzinę wieczorem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotna po trzydziestce
Właśnie, Pomoorzanko. Zrezygnowałaś, po czym ponownie Cię tutaj przyniosło. I bardzo dobrze. :-) Zamierzam dotrzymać Ci towarzystwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotna po trzydziestce
Naprzód chiałem Ci, Pomorzanko, donieść, że miejscowe obywatelki się na mnie uwzięł. Zwłaszcza Makarenka. To chyba dlatego, że sam wiedząc, co to znaczy uniform, jakoś nie mogę zaakceptować kobiety wciśniętej w mundur, zwłaszcza jeśli sama na to pozwala. Osobiście wolę kobietę w kobiecych strojach. Przepraszam, ale ja tak już dość dziwacznie mam. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×