Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

Zobaczę jak póżniej będzie sie czuł , ale jak na razie jest ok - więc może w poniedziałek uda mi się pójść do pracy :) Ja też lubie wcześnie wstawać - teraz tylko jakis śpioch się ze mnie zrobił .Kilka lat temu potrafilam pojechać sobie o 7 rano w odwiedziny do cioci - tylko potem zawsze sie dziwiłam że oni jeszcze spią ;) Ja zrobiłam zawsze co trzeba , na zegarek nie zerkałam , tylko w samochód wskakiwałam i robiłam rodzince przymusową pobudkę :D Ale cieszę sie,że nie muszę pracować w soboty tak jak Ty Przebiśniegu ....jednak mimo wszystko te dwa dni wolnego przydają się na zregenerowanie sił ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Pomorzanka cześć Przebiśnieg Ale z was śpiochy ja tu biedny łzy wylewałem za wami a wy co spałyście :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przebiśniegu :D - mama mnie też już ostrzgała że przed odwiedzinami u niej mam najpierw spojrzeć na zegarek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze , Przebiśniegu - a miałam takie pyszne śniadanko ;) Świnka ze mnie nie pomyślałam o koleżance ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzuś, nie wiem, bo mam teraz koszmarnie mało czasu. Ale czytam, że Twój Synek źle się czuje, bidulek. Mam nadzieję, że szybko wróci do zdrowia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to możęsz mieć problem z sercem dwie kawy i jeszcze jedna wypita z chłopem no no ciśnienie skoczy Tobie za bardzo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też wlaśnie piję kawkę. :D Uwielbiam to, rano w sobotę wypić kawkę ze spokojem, nigdzie się nie spiesząc. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linguś - ale wieczorki masz chyba wolne :) ? Mały już dzisiaj chyba ok - jednodniowa niedyspozycja była .Taką mam nadzieję .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dobrze. :) Wieczorki mam wolne, ale nie mam jakoś ochoty siedzieć na kafe, zaglądam wtedy tylko na chwilkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mały - tylko nie wiem czy od kawy czy od tego chłopa to ciśnienie skoczy :P ;) Linguś - ja też tak lubie wcześnie rano kawę sobie wypić jak jeszcze chłopcy śpią . Dzisiaj wypiłam sobie ją jednak w towarzystwie młodszego synka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×