Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

Pomorzanka -------------jedno i drugie potrafią nie źle podnieść ciśnienie :) a jeśli jest kawa i chłop to zawał murowany :) Ale spoko znam się na reanimacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powykruszał się, ale nie mam pojęcia czemu inni przestali zaglądać. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze Malutki - to chyba właśnie na tą reanimację będę chetna ;) Wiesz co, ale ja też przeszłam niezbędne przeszkolenie ;) mam nawet profesjonalny kurs w tym kierunku skończony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzanka --------------to wiesz co? najpierw ja bedę reanimował Ciebie :) a gdy opadnę z sił bo jak wiesz bardzo wyczerpujące to jest to w tedy Ty bedziesz mnie reanimowała :) i tak na zmianę do białego rana :) co Ty na to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stonoga--------- witaj podcięłaś mi skrzydła ja tu się dwoję troję do 2 w nocy siedzę rano wstaję a Ty mówisz bo nie ma Gnomka :( dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz ta sztuke reanimacji musi opanowac kazdy kto stara sie o prawo jazdy,przynajmniej tak mnie uswiadoamiala kolezanka kursantka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mały - to ja pisałam o Gnomku i miałam na myśli drugi topik TWA , który troszeczke poupadł chyba dlatego ze właśnie jego nie ma . Stonoga - ja musiałam przejsć to szkolenie ze względu na prace ... Ale pewnie w jakieś niebezpiecznej sytuacji i tak bym chyba spanikowała :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nie Pomorzanko to ja już jestem już w szoku zadrapujesz facetów na śmierć i wkładasz do lodówki (tej ślicznej nowej) to jeszcze potrafisz fantoma zadusić :) aaaaaaaaaaaaa co za kobieta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stonoga - to podeślij tego słoneczka :) - u nas jak zwykle szaro i ponuro za oknem ;) Mały - zakręcony jesteś - wiesz ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj przepraszam Stonoga jeszcze mam śpiochy w oczach od wczorajszych szaleństw nocnych Pomorzanko nie wiem czy powinienem pisać o TWA wczoraj tam byłem i czytałem kilka ostatnich stron i nie podobało mi się tam choć kilka znajomych ników widziałem i dla tego resztę uwag zostawię dla siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mały - bo to juz nie jest to TWA co było :( ....od jakiegoś czasu nieciakawie się zrobiło . Szkoda , bo też sporo tam pisałam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stonoga jak Cię tak bardzo to w kurza to przepraszam i żegnam miłego dnia ale nie lubie jak przez pomyłkę moją robi sobie ktoś jazdy po mnie .cześć:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzanko -------------już mi się odechciało pisać latałem po całej kafe czytałem i jeszcze pierdoły po necie i tak do 3 godziny Uciekam na jakiś czas strasznie się zdenerwowałem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przebiśniegu - rosyjski też nigdy nie był moją mocną stroną ;) Mały - chyba coś innego wytrąciło Ciebie z równowagi . No ale trzymaj sie i nie daj się pokonać zly humor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja zmykam do miasta , muszę kupić sobie jakieś buty na to nieszczęsne wesele . Nam nadzieje że cos uda mi sie wybrać . Trzymajcie się cieplutko i dbajcie o topik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze bialorusin :) haha:) ich tam tyle nacji jest :) siedze tu a musze coś poczytac chyba:( ale tak mi sie nie chce. Robie NIC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×