Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

teraz to ja już niczego nie jestem pewna :O Nie mam pojęcia co myśleć .... :O niech mnie ktoś przytuli :O :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuli tuli tuli chcesz pisadło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcę ..... czarny kolor poproszę ;) podobno czarny wyszczupla ;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie..... o różowym odcieniu :P a co ..... tak se wymyśliłam... :P bogatemu wolno hihihihihihi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
t otakiego nie mam :P mam czarny mniej czrny bardziej czarny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musisz wymienić w takim razie 18 !!!!! powtarzam :P 18 odcieni :P:P:P:P:P:P bo muszę coś wybrać przecież :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1.#000000 2.#040404 3.#121212 4.#040403 5.#050504 6.#050505 7.#040206 8.#040405 9.#040202 10.#010102 11.#040505 12.#010201 13.#010302 14.#050602 15.#100402 16.#110201 17.#010202 18.#191810

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale możesz się na coś zdecydować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już :D:D:D .#040206 ten poproszę :D:D:D a będzie jakiś gratis do niego? na przykład jakiś całus ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha....cześc Pomorzaniu 🌻 dostałam długopis hahaha :D i Gnomek da mi jeszcze jeden :P ale psssst..... bo On jeszcze o tym nie wie :P wygłupialiśmy się wczoraj trochę :) szkoda ze Ciebie nie było :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Pestuś 🌻- byłam tylko gdzieś indziej ;) Hahahahahahah- to dzisiaj Gnomka uświadom :P - bo jak każdy facet pewnie sam sienie domyśli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie.... tak to jest z facetami ;) wczoraj już mu że tak powiem.... wrzuciłam temat.... ale wiesz.... miał ich 18 ...jeden mi dał..... więc ma 17 .... ;) martwi się że jak da następny to zostanie mu tylko 16 :P:P:P:P sknera z Niego czy cós? :O PS. gdzie indziej powiadasz.... mmmm ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gmomuś no, no ... zachłanny jest :D Ale Pestuś ,pewnie Gnomek musi nimi skladać ważne podpisy ;) Ps. A życie dalej sie toczy;) ... Wiesz o co chodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasmine...
Nie korzystam z portali randkowych...ale ktoś się do mnie odezwał...znajomość trwa długo...mam go na wyłączność po kilka godzin dziennie...jednak nie spotkam się z nim...bo...moje życie jest poukładane...nie jestem zainteresowana ani sexem , ani związkiem.. rozmawiamy o wszystkim...książkach , podróżach, muzyce, fotografii, życiu...i to jest piękne! Szukam raczej przyjaźni...drugiego człowieka, z którym mogę pogadać, gdy mam wolny czas. Mam wiele koleżanek, ale..nie lubię damskiego płytkiego towarzystwa, zawsze otaczałam się kolegami... Może polecicie jakiś poratal...ale nie randki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ładnie zamachy na moje pisaki robią :P pomorzuś pestuś 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie korzystam z żadnych ...hmmmmm tak że trudno mi coś polecić ;) Pomorzaniu 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gnomuś - my tylko zastanawiamy sie po co Ci tyle pisaków :P Powiedzćie mi jak zrobic obiad - bez gazu? :D Awarię mamy i pewnie do końca weekendu knajpki nas czekają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pestuś no ja myślę:D pomorzuś ja polecam wypad na grila :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasmine tego jest jak psów więc można wybierać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gnomek - Ty masz pomysła :P:P:P tylko za bardzo nie mam gdzie :O Chyba gdzieś do rodzinki uderzę , w sumie dla mnie labka to jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie że do rodzinki... :) niech dają jesc ...a co :P:P:P:P tylko wiesz Pomorzaniu... te pisoki....to czarne tylko są wiesz.... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rodzinka pewnie będzie zadowolona :D:D:D Wiesz czemu Pestuś Gnomek ma tylko czarne ? ....bo to poważny gość jest :P:P:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×