Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Luizkaaa

Nawet mnie nie wkurzaj!!!!

Polecane posty

Gość Luizkaaa

Pół roku temu skończyłam mój związek - 3 letni, mieszkaliśmy razem,powodów nie będę podawać, bo nie o to chodzi. 2 miesiące temu poznałam kogoś nowego - nie była to miłość od pierwszego wejrzenia, poznaliśmy się przypadkiem w pracy, spotkania na początku służbowe, ale coś zaiskrzyło między nami. Spotykamy się od kilku tygodni, poznajemy się, chcemy rozwijać tą znajomość, bez pośpiechu. Powiedziałam ostatnio mojej mamie, że spotykam się z kimś a ona mi na to: "nawet mnie nie wkurzaj, i co ? teraz będzie kochanek do Ciebie przychodził?" Jestem w szoku. Nie wiem czym sobie zasłużyłam na taki tekst? Mało tego - podobny tekst usłyszałam od dobrego kolegi - że mam dać sobie spokój, bo to nie jest dobry czas na związek. Wypytywałam dlaczego tak sądzi, ale nie chciał tematu rozwinąć. Nie wiem o co im chodzi wszystkim. Nic o nim nie wiedzą, nie poznali go i od razu spisali na straty. Dlaczego???? Przykro mi z tego powodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luizkaaa
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może myśla że wina lezy po Twojej stronie za skończony związek i mysla że może wrócicie do siebie. Nie słuchaj nikogo - słuchaj siebie. To najważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju...
Perwnie chcą Cię chronić... Cóż, ale przecież Ty wiesz lepiej czego chcesz.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luizkaaa
Przykro mi dlatego, że zamiast mnie wspierać chcą mi ten związek obrzydzić na wstępie. Najgorsze jest to, że zaczynam się nad tym wszystkim zastanawiać i myśleć. Mój poprzedni związek jest definitywnie zakończony, mam wrażenie , że według nich powinnam teraz przez rok chodzić w żałobie i dalej to opłakiwać. Wkurza mnie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twoi przyjaciele czytali za młodu Bravo Girl. Na miłość i na życie NIE MA Reguł. Jeśli to przyjaciele prawdziwi to zaakceptują Twojego nowego faceta. Znasz takie powiedzenie? "Boże chroń mnie przed przyjaciółmi - z wrogami sobie poradzę".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju...
To musisz z nimi pogadać, innego wyjścia nie masz. Przecież zrozumieją, że to Twoje życie - Ty decydujesz i wiesz co robisz.:) Najlepszego życzę.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×