Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytająca -.-

czy praca kasjerki jest naprawde tak ciężka?

Polecane posty

Gość pytająca -.-

być może będę pracowała w dużym markecie na stanowisku kasjerki, proponują mi 9zł/h w poniedziałek jest kurs na kase, chce pójść i zobaczyć jak to wygląda ale ciekawi mnie opinia pań bądź panów którzy pracowali na kasie. Mam też propozycje w sklepie odzieżowym ale słyszałam, ze tam rewelacji nie ma :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ONA ODPOWIADA
Byłaś pewnie kiedyś na zakupach w supermarkecie...więc sama odpowiedz sobie na pytanie.Czy praca jest ciężka..hmmm myślę że to mało powiedziane.Cały czas kolejka..bo pracuje co druga kasa ,bo brak ludzi.Przekładasz tony towru dziennie i do tego odpowiedzialność finansowa.Super praca nie ma co... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pracowałam nigdy jako kasjerka, ale wydaje mi się, że to wyjątkowo ciężka praca:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale co maja do
ja pracowala ;) nie jest tak zle ;) jak normalna praca ;) ja lubie kontakt z ludzmi i dlatego mi sie jakos milo pracowalo ;) ps. im wiekszy market tym gorze j - ludzie przyjezdzaja na WIELKIE zakupy, 5l wody, 12l napojow, 10kg cukru... i to wszystko trzeba przezucic bo zapakowane :O w mniejszych jest lepiej ;) takie codzienne zakupki. aaa i za pierwszym razem wypadl mi krag :O i strasznie bolalo :O teraz juz nie ;) dla mnie to byla przejsciowa praca.... na stale - odpada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm ja tez kiedys pracowealam, i powiem szczerzeze mi bylo ciezko... po jakis 2-3 miesiacach zaczeli mnie ludzie wkurzac hehh. najgorsze sa swieta bo nawet do kibla nie chca puszczac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×