Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pati1

Nie wiem czy jestem w ciąży

Polecane posty

ponad 2 tygodnie temu zaczełam mieć objawy ciąż ( a przynjamniej tak mi się wydaje ). Mianowicie mam bule jajników tak jak w czasie okresu choć nigdy mi się to nie zdażało, mam podwyższoną temp. ciała od 36.8 do 37.2 i ogólnie czuje się bardziej zmęczona. Problem tkwi w tym, że robiłam już 2 razy test i wyszedł mi negatywny :(. Okres mam dostać już na dniach gdzieś chyba do 5.02. miesiączki mam regularne ale nie mam pojęcia ile trwa mój cykl bo wcześniej mnie to nie interesowało i nie liczyłam- niestety:( Chciałabym się dowiedzieć czy testy ciążowe mogą się mylić czy też nie, a jeśli nie to z czego mogły się wziąść te bóle jajnków i podwyższona temp.?? Mam nadzieje, że test się pomylił bo bardzo chcę mieć dzidziusia. Proszę o radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusienka
nie ma takiej mozliwosci zebys czula ciaze tuz po zaplodnieniu a test ciazowy robi sie w dniu spodziewanej miesiaczki wiec poczekaj cierpliwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomylić się nie można. Nie chcę by ktoś mnie uczył jak się piszę tylko mi pomógł. a tak czy owak to czytelnie pisze i chyba to jest najważniejsze. Ludzie nie rozumiem was wam nigdy się nie zdażyło pomylić a nawet jak bym nie wiedziała jak się pisze to co to jest grzech??!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pati olej takie osoby...ja tez wale byki bo chce szybko napisac i mam to gdzies!!! moze ci jakos pomoge..kiedy moglo dojsc do zplodnienia? podaj dzien ostatniej miesiaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie w dwoch kluczowych
slowach na raz:D patinko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
statni dzień był 11 stycznia a zapłodnienie nie mam pojęcia ponieważ mogł to być każdy dzień po okresie bo tak współżyliśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty sie dziecko najpierw pisac naucz na publicznym forum:D bule!!!!!!!!!! jezuuuuuuuuuuuuuu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pati oczywiascie ze mozesz byc w ciązy..test zrobilas troszke za wczesnie..jesli spodziewasz sie okresu 5.02 to zrób test w ten dzien..jesli oczywiscie wczesniej nie dostaniesz miesiaczki..a jesli sie nie uda to spokojnie..licz sobie jak dlugie masz cykle(od pierwszego dnia okresu do dnia poprzedzającego okres)..dzieki temu bedziesz mogla wyliczyc dni plodne pomoze ci w tym kalkulatorek http://www.byckobieta.pl/kalkulator-kalendarz-dni-plodnych.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za pomoc!!! widzę, że niektóre osoby na tym forum są do pouczania i poprawiania błedów choć się ich o to nie prosi! Naprawdę mi pomogliście....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pade! naucz się pisać!!! a później kogoś pouczaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna75
my też nie wiemy czy jesteś w ciąży, przez ekran nie widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak właśnie brak nam argumentów i co ci do tego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BROMBA-BOMBA
dofczytalam do buli i myslalam ze padne..dzieciaku dom nauki zapierrdzielaj!!!!!!! aga_krzysia ze Ty sie z tego jeszcze smiejesz:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od kiedy zapierdzielaj pisze się przez 2 r ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapytałam czy się nacpałas? fakt brak mi argumentow zeby zrozumiec taką głupote...i żeby sie nia jeszcze chwalic na forum...dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludzie pati zapytala bo ma problem jesli jestescie takie tepe to po co sie udzielacie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×