Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aż się uśmiechnęłam

spódnica z kokardą george rozmiar 38

Polecane posty

mam do sprzedania spódniczkę george wymiary pas(raczej obniżony) 80 cm biodra 94-102 (lepiej, żeby były w granicach 100cm) długość 40 cm z tyłu rozpierdaczek(jak to brzmi :P) ok 10 cm od końca ;) aha a suwak po lewej stronie skład 97% bawełna 3%Elastan ,gdyby ktoś był chętny to proszę powiedzieć wystawię na allegro ;) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/247aa1f6b8655608.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/18c378622774d93e.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile za nia chcesz
????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ///////////////////
:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahahahhaa
firmowa ??!! buahahahhahaaaaaaaaaaaaaaa przecież GEORGE to ASDA !!! tak jak TESCO ! hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ecqualizer
ciuchy george są firmowe ??? przecież w uk to jest marka taka jak u nas ciuchy z tesco czy biedronki ... wiec prestizu za duzego nie maja :P ale wiadomo, wiele osob tego nie wie i wydaje im sie, ze jak cos jest z zagranicy to na pewno super-hiper i jeszcze jakies :) sama spodnica naprawde ladna ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale mi chodzi , że nie bez metki i nie jakas firma krzak.. mam wiele ciuszków tej firmy ,ale niestety ten jest nietrafionym prezentem bo za mała :P poza tym widząc ceny na allegro za nowe są mniej więcej takie jak zaproponowała, ale hm ja nikomu nie każe jej kupować..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahahahhaa
hehe no właśnie..śmiać mi sie chce na te ceny z allegro..ludzie sie na to lapia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubus nie daj sie nabrac :D ciuchy tej \'firmy\' sa sperzedawane w marketach ASDA czyli cos a\'la troche bardziej luksusowa BIEDRONKA (z tym TESCO to przesaziliscie, az tak fajna ASDA nie jest :P ). znajac zycie oryginalnie spodniczka kosztowala jakies 3-4 funty (co przeklada sie na 15-20 zl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z czytaniem jak widac jest problem.. aż się uśmiechnęłam (magic_key@buziaczek.pl) ja niestety nie wiem ile kosztują , nigdy nie kupowałam tam tylko dostawałam , więc zasugerowałam się allegro.. nikogo nie nabieram..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, nie ma problemu, przeczytalam twoja wypowiedz o sugerowaniu sie cenami z allegro. ale w miedzy czasie kilka osob napisalo ci juz jakie sa rzeczywiste i realne ceny co zignorowalas. wniosek? mimo posiadania informacji o rzeczywistej cenie produktu nadal zawyzasz jego wartosc = oszukujesz tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co chcecie od dziewczyny
wredoty jedne, podała taka cene, jak ktos chce to kupuje, nie to nie, burżujki jedne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śmieszna jesteś, jakbyś nie była wredna jak to zostało juz napisane ;) to byś zauważyła, że nie sprzedałam jej za ile ja chciałam tylko za ile mi zaproponowano, ponieważ leży ona bezużytecznie i zajmuje miejsce u mnie w szafie , a komuś się przyda! pozdrawiam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×