Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Edyta L

PERFUMY!!!PERFUMY

Polecane posty

Piszcie co myślicie o tych perfumach czy chcecie pracować w FM? Zapraszam do świata 130 świetnych zapachów- 20% zaperfumowania!!! Witam, jeśli kogoś z Państwa interesuje praca w FM i bardzo dobre zarobki to proszę o kontakt tel. 693 431 757 lub edith@projekt.strefa.pl Prowadzę szkolenia i prezentacje na terenie całej Polski. Pomagam nowym dystrybutorom w osiągnieciu sukcesu finansowego. Edyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za chuda
a moze cos wiecej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za chuda
na czym polega ta praca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-Albo jesteś dystrybutorem firmy FM i sprzedajesz perfumy-43%zysku ze sprzedaży-do tego trzeba poznać produkty, pracujesz tyle ile możesz dziennie- szukasz klientów- to mogą byc znajomi, rodzina itd lub chcesz budwać sieć marketingową firmy i za to jest duża kasa- wynagrodzenie nawet 8,5 % od obrotu firmy na całym świecie- ale do tego trzeba poznać plan marketngowy- jest możliwość więc trzeba się spotkać.ja prowadzę takie prezentację na terenie całej Polski więc z mojej strony nie ma problemu.Praca jest świetna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ftgrtfg
a co trzeba zrobić,zeby je sprzedawac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zadzwoń do mnie na nr 693 431 757 - to pogadamy, jeden z warunków to to , ze trzeba być pełnoletnim, trzeba też kupić starter za 3 30 zł - 20 próbek zapachów lub 80-100 próbek zapachów no i podpisać umowe członka klubu FM , która do niczego Cię nie zobowiązuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ftgrtfg
to ja sie zgłosze ze 2 mc;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyli jak perfuma kosztuje
powiedzmy 40 zł to ja mam ją taniej o 43%??? Dobrze zrozumiałam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aktualnie perfumy brutto kosztują 22,40 zł dodajesz marżę 43% wychodzi cena dla klienta 32 zł= zarabiasz koło 10 na sztuce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyli jak perfuma kosztuje
chętnie bym się wpisała na takie coś :-) Jestem już konsultantką z oriflame ale lubię kosmetyki więc przede wszystkim chciałabym zamawiać dla siebie :-) Jak mogę się zapisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SUPER! Z jakiego miasta jesteś? Muszę się z Tobą skontaktować- może mailem lub przez tel? Wtedy odpowiem na wszystkie pytania. Pozdrawiam serdecznie:) Edyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×