Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Babcia Drypcia

Przewlekły i długotrwały ból szyi , co to?

Polecane posty

Przewlekły i długotrwały ból szyi , co to moze być, zawsze gdy jest infekcja, ból głowy , to natychmiast ból szyi sie nasila...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pchlasachrajka
a mialas rtg odcinka szyjnego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pchlasachrajka
moze pojawila sie dyskopatia w odcinku szyjnym albo jakies zmiany zwyrodnieniowe ? a glowa to Cie boli w okolicach potylicy ? dretwieja Ci rece ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kręcz
Przypuszczalnie przewiało Cię, jeśli tak, to masz kręcz. Spróbuj maść dickloziaję i masować, saunę suchą z sauną parową naprzemian.Duże dawki wit. C rozpuszczalnej 1000mg/12h Jeśli nie przejdzie to idź do lekarza. Przy okazji zapraszam na www.vademecum.zdrowia.prv.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kręcz
KRĘCZ SZYI U NIEMOWLĄT – PRZYCZYNEK DO LECZENIA FIZJOTERAPEUTYCZNEGOFormat pliku: PDF/Adobe Acrobat - Wersja HTML postępowania fizjoterapeutycznego we wrodzonym kręczu szyi pochodzenia ... Kręcz szyi pochodzenia mięśniowego (dystonia szyjna) jest przymusowym ustawieniem ... lodz.idn.org.pl/Mken/Mken%202002/referaty/1%20Ziółkowski.pdf - Podobne strony Wpisz w google kręcz a pokażą Ci się odpowiednie linki, np. jw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pchlasachrajka
ale babcia nic nie mowila, ze ma dziwnie wykrecona szyje ;) z tego co wiem to krecz objawia sie wlasnie dziwnie ulozona szyja, chyba ze sie myle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cos ci sie tam moze poprzestawialo? No nie wiem... wedlug mnie jesli chodzi o kregoslup to najlepiej isc do terapeuty metody mckenziego www.mckenzie.pl bo jest mega skuteczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rewelacyjnym sposobem na pozbycie się dolegliwości bólu szyi jest innowacyjna terapia proponowana przez www.diskdr.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja już parę razy budziłam się rano z okropnym bólem szyi i w końcu postanowiłam zwalczyć przyczynę tego cierpienia - zainwestowałam w nowy materac z Meble Marzenie, bo przeczytałam bardzo dobre opinie o nich i nie narzekam, bo od tamtej pory zawsze się wysypiam i szyja już mnie nie boli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyznaje, że czasem warto zainwestować w innowacyjne sposoby tak jak www.diskdr.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda

Nie raz miałam problemy z szyją, ale odkąd mam kołnierz masujący od Medivon to jest niebo a ziemia. Ból mi już nie doskwiera. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×