Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szukaczek

DHL jaka kasa dla kuriera?

Polecane posty

Gość szukaczek

Ide na rozmowe kwalifikacyjna w srode.Wie ktos jak sie tam zarabia?Jakie warunki pracy itd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanna71
daj sobie z tym spokój. Zenada, do nas przyje zdza ten dhl i co tydzień jest kto inny bo oni uciekają po tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukaczek
A to oni ci mowili ze jest az tak zle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tonnaca
to jest tak, że oni maja swoje "rewiry", i jak się zaczyna to od zbierania tych paczek, co innym sie nie chciałao po nie przyjechać. Płacą od przesyłki. Znam faceta, który zarabiał nawet ponad 20tys miesięcznie, ale pracuje tam już pare lat i miał świetny rewir, gdzie bylo mnóstwo biur na dosyć małej powierzchni..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvvvv+
Ja pracowałem kiedyś jak kurier ale w Masterlinku. Co do zarabiania to rzeczywiście na początku nędza, ale z miesiąca na miesiąc coraz lepiej. Po kilku latach można przyzwoicie zarabiać (jak się ma już stałe zlecenia i dobrze zna topografię firm w mieście). Z tym, że nie wszyscy wytrzymują kilka lat w takim zawodzie (część się zniechęca początkowymi słabymi zarobkami, inni charakterem pracy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukaczek
ok dzieki za odpowiedzi. Mam nadzieje ze tym razem cos wypali. A jeszcze jedno pytanie,ile zarabia sie na poczatku?I ile godzin sie pracuje?Za nadgodziny tez placa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pocieciuj lepiej
750 zł na rękę i 200 godzin. Lepiej już zostać cieciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×